Stretko májoviek 2008 v Bratislave

verulka
27. nov 2007

Tak som nam to zalozila, sup sem s navrhmi datumu a miesta...velmi sa na vas vsetky tesim 😵

enajka
13. feb 2008

babulky a poznate sa niektore osobne alebo sa budeme odchytavat na zaklade brusiek?

potvorka
13. feb 2008

no, fotka je pri mene (okrem mna 😀 ) a par foto je v albume, ale myslim ze bruska trcia viac ako krivy nos, alebo kutik na perach (moj pripad...)

kats
14. feb 2008

Ahojte, tak som vas velmi nestihla ☹ aspon tri vytrvalkyne este ostali 😉 dufam ze bude este dake bruskate rande 😀

anamor
15. feb 2008

kočky ako bolo na stretku a aký bol počet? 😉

verulka
autor
28. aug 2008

kocky, tak mozeme zacat planovat nase stretko aj s babatkami, tak dufam, ze sa pekne pridate aj s navrhmi...miesto sme predbezne stanovili na sad JK- myslim, ze to tam super...datum a cas je velka neznama..preto zacinam takto skoro 😀

eviku78
28. aug 2008

my s emmuskou sa pridavame a prisposobime. len potrebujem dopredu vediet, aby som si zabestelovala auto. len buduci tyzden mame ockovanie 4.9. a myslim, ze 3.9. idem aj ja uz konecne na ten nestastny zakrok. a co tak buduci tyzden v piatok?

mima77
28. aug 2008

ja som na tom prvom stretku nebola - nepostrehla som ze sa kona, ale teraz by som rada prisla - sidce pisem malo, ale ked mozem citam... mam pocit ze vas uz poznam, hoci vy mna asi moc nie! 😀 😅

anjelok
28. aug 2008

babule tesim tesim..evi, my mame ockovanie tiez ako vy 😉 ..no ale nebudu potom na druhy den babiky mrzute?

kats
28. aug 2008

caute tak uz sa tesiiim, co tak to dat na ten tyzden od 7.9?

verulka
autor
29. aug 2008

aj mne vyhovuje viac ten dalsi, lebo tento prvy odvadzam krpcov do skoly a snazime sa nejako s zabehnut school life 😀 takze od 7.9. je super- cez ten tyzden kedykolvek...jo a cas? asi skor doobeda, nie? ja mozem do tej 2 max 3, potom som opat 4 detna 😉

anamor
29. aug 2008

ahojte kočky, no so mnou je to všelijaké - autom sama s malou do sadu JK, pokusim sa... len nam zacina plavanie, terminy neviem. Nejako sa dohodnite, ak to bude u mna fyzicky mozne rada pridem, lebo by som vas strasne rada spoznala, tak budem sledovat ako sa dohaduje termin.
sad jk je pri auparku? - to len tak medzi nami, priznam sa ze som tam v zivote nebola...

janca704
29. aug 2008

Ahojte, ja som na tom podobne ako Romi, tiez som do SJK este sama autom nesla, ale teoreticky by som to mala zvladnut. A rovnako nam od 8.9. zacina plavanie, takze podla toho. Inak, velmi rada by som sla😵
Inak, ROmi, bude to zrejme byvat 2x tyzdenne 😉

anamor
29. aug 2008

jani ano vraj to bude dvakrat, keby nas dali do spolocneho kurzu, ak nie tak si to vybavime 😉 mozno... 😝

verulka
autor
30. aug 2008

kocky, tak tam zavolajte, nech vas daju spolu...a potom rychlo hodte dni kedy to mate 😉 sad JK je hned za auparkom, je tam krasne a super 😵 hned za aupom ako je to ihrisko a potom je uz len sad 😉 takze dopravit sa tam nie je fakt problem...takze cakame na vase terminy a potom sa to pohne dalej 😉

anamor
31. aug 2008

verulka mi si to vybavime na mieste... ale fakt sa kludne dohodnite 😉 ja to tu sledujem, v sept sa to tu urcite splanovanim stretka rozbehne 😉

anjelok
1. sep 2008

ja navrhujem cas doobeda o desiatej a co tak utorok 9.9.? pekny lahko zapametatelny datum 😉

eviku78
2. sep 2008

mne termin 9.9. vyhovuju a aj sa mi paci 😀 😉 tesimeeeeeee saaaaaa

verulka
autor
2. sep 2008

anjelok skvely datum 😉 mne vyhovuje...zatim, 😵

verulka
autor
3. sep 2008

kocky, akurat na utorok hlasia nie velmi dobre pocko...este sa to moze zmenit..zato na pondelok 8.9. halsia krasne slnecno...teda ilko povedal a ten casto keca 😀

aly
3. sep 2008

Baby to je nefér, my čo niesme z BA ☹
Ale užite si to 🙂

anjelok
3. sep 2008

verulka vidis, no pocasie zistovat ma nenapadlo 😅 ..no tak dame to na pondelok? no mali by sme sa uz nejako dohodnut, lebo sa to bliiizi, tak nech si to vedia vsetci nacas zariadit, bola by som rada, keby sa nas tam zislo tentokrat co najviac 😉

katmi
3. sep 2008

jeej kocky no vidim ze riadne zaostavam.. 😨
a kde sa chcete stretnut?? v sade JK? no neviem neviem ako my s tou 10hodinou,lebo my o takom case vacsinou papame..

verulka
autor
3. sep 2008

katmi, mozem ta zobrat autom 😉
aly, ked deticky podrastu, tak bude aj mimo BA 😉 okrem toho, ja budem asi etse tento rok vo ZV 😎 mam tam family

verulka
autor
3. sep 2008

jo a mne je to v podstate jedno 😉 no v pondelok by malo byt pekne 😉

katmi
3. sep 2008

verul dakujem.. uz som ti odpisala do IP 😉

enajka
3. sep 2008

tak mne by viac vyhovoval utorok no ked vsetky mozete pondelok prisposobim sa .Nejde o mna skor o to ze manzel ma musi odviest nakolko nie som este taky zdatny sofer 😢 tak dajte vediet cas ok.Urcite si nechcem nechat ujst prilezitost vidiet vas tesim tesim

anjelok
3. sep 2008

katmi, sak nakojis tam, to neni problem..alebo zoberes flasku, neviem, ci o desiatej kojis, alebo davas UM

anjelok
3. sep 2008

enajka, nam praveze vsetkym viac vyhovuje utorok, len, ze nema byt moc pekne, ale keby bolo, tak utorok by bol lepsi
v pondelok tiez nieco mam, ale kvoli vam by som to presunula 😉

katko
3. sep 2008

Ja sa prisposobim - dajte termin a jedem! 10.9. mam narodky - mimochodom 😀

janca704
3. sep 2008

Kocky, my s Anamor mame v pondelok a stredu plavanie. Neostaneme pri tom utorku? Ved ak by nemalo byt vyslovene hnusne... Alebo stvrtok... J a osone by som si stretko nerada nechala ujst a Romi zrejme tiez... Ale nechcem sa vyjadrovat aj za nu 😅