Stretko májoviek 2008 v Bratislave

verulka
27. nov 2007

Tak som nam to zalozila, sup sem s navrhmi datumu a miesta...velmi sa na vas vsetky tesim 😵

luca26
3. sep 2008

ahojte koculdy... my sa radi pridame, len este nie je uplne iste, ci si nenatiahneme dovcu aj na zaciatok buduceho tyzdna, ale ak budeme v BA mozte s nami ratat a ci to bude v pondelok, alebo utorok je jedno 🙂

anjelok
3. sep 2008

tak dajme utorok, kuk sem, podla tohto by malo byt pocko relativne ok, priblizne ako v pondelok

http://www.travel.sk/pocasie/europa/slovensko/b...

takze definitiva utorok o 10.00, moze byt??

enajka
3. sep 2008

ja mam 3.9 zase 30 chichi kupime detske sampanske a oslavime 😀 😀 utorok o desiatej berieme 😀

enajka
3. sep 2008

chcela som napisat 13.9. 😀 idem spinkat lebo uz ani neviem co pisem

eviku78
3. sep 2008

mne utorok 10.00 hod tiez vyhovuje 😉

janca704
3. sep 2008

Anjelok, ty si inak rychla s tym pockom 😀

mima77
3. sep 2008

ahaa tak uz som konecne nasla tuto temu! aaale mi to trvalo! 😀
ak mozem rada sa pridam na to stretko aj ja s krpcom ale kde tam v sade JK? je veeelky... co tak pri fontane? su tam lavicky a je tiez dost velka... alebo som prehliadla miesto kde ste sa dohodli??
inak ak bude skaredo vzdy sa da ist dnu do Auparku a basta - je po probleme...

veronica1
3. sep 2008

tak tu sa riesi stretko? aj ja by som velmi rada, ale v pondelok niesom cely den doma a v utorok doobeda beham tiez po dr., takze mi to asi nevyjde, jedine keby ste to dali az koncom tyzdna, alebo nabuduce 😢

niki285
3. sep 2008

Kocky aj my s Veronkou by sme sa ku vám pridali ak mozeme. Sice neprispievame do vasej debaty pravidelne (nestihame☹ ale radi by sme spoznali novych majovych kamaratov. Simona a Niki

kats
3. sep 2008

utorok o desiatej je super 😀 budeme tam a dufam ze vas tentokrat nezmeskam 😉

aly
4. sep 2008

Verul, radi sa stretneme ak zavítate do ZV 🙂

moni1412
4. sep 2008

tak toho 9.9.? 🙂 skusim navrhnut manzelovi nech si na vtedy da Blavu 🙂 no v pondelok nemozem vobec. v pondelok a piatok byva Milos v TN... len ostatne dni je mimo firmy. tak neviem 😒

katko hej? ja som mala vcera 😅 kolko budes mat, ak sa smiem spytat

anjelok
4. sep 2008

baby takze 9.9. utorok o 10.00 v sade Janka Krala, miesto: pri fontane

moni, bude to super, ak prehovoris muza 😉

verulka
autor
4. sep 2008

ok, vsak prinajhorsom zalezeme do auparku 😉 utorok 9.9. okolo 10tej, ja asi aj skor pridem 😉
pridajte sa uplne vsetky, aj tie co neprispievate 😉 moni, snad to vyjde..a poberte fotaky 😀

enajka
4. sep 2008

kolko nas vlastne bude?

janca704
4. sep 2008

No a nehodite niektora do IP telefonne cislo? LEbo ja som v SJK este nebola, tak netusim, kde je tam fontana 😅

eviku78
4. sep 2008

kocky a kazda si nalepte menovku na triko, kde budete mat svoje meno a nick pod ktorym prispievate. aby sme sa vedeli orientovat a oslovovat 😀 🙂

verulka
autor
4. sep 2008

no mna si mylsim identifikujete v pohode 😅
enajka, to bud eprekvapko...na kazdom stretku sa nakoniec pocat zucastnenych lisi od poctu z netu pri dohadovani 😉 snad co najviac 😉

moni1412
5. sep 2008

Sad Janka Krala? baby, ja nepoznam v Ba nic 😀 ale snad nejako potrafime..... este ani neviem ci isto prideme..... zalezi od toho nasho ocina... ale snazi sa cosi tam vybavit na vtedy 🙂

verulka
autor
5. sep 2008

moni, sad najdete 😉 je to hned za auparkom v petrzalke 😉 snad to vyjde a dojdete aj vy 😵

anjelok
5. sep 2008

moni, staci si zistit obchodne centrum aupark, to pozna kazdy v BA..a hned za nim je sad janka krala 😉

miriamka
5. sep 2008

Baby,mozno sa aj ja s Kubkom pridam ak budem mat auto v ten den 😉

luca26
6. sep 2008

babulky... my sme sa vcera definitivne rozhodli, ze dovolenkujeme este do stredy vecera, resp. stvrtka rana,cize nam nehrozi,ze by sme prisli ☹ kazdopadne vam ale prajeme prijemne stretko a dufame, ze bude repete 😀

moni1412
6. sep 2008

tak snad nam to vyjde, zatial vyzera ze hej...... baby, ktora isto viete ze pridete, napisete mi do IP cislo? keby nahodou cosi.... 😅

betatka
6. sep 2008

ahojte aj my prideme teda dufam ak sa nič dovtedy nestane. Dufam že to v BA najdeme lebo je poznam len pár oblastí a to hlavne na začiatku BA v Petržalke som bola iba par krat a to ma tam niekto viezol.

anamor
7. sep 2008

mozno aj my prideme, spolu s jančou a davidkom 😉

katmi
7. sep 2008

anjelok nekojim.. to je pravda.. len musim najst nieco,do coho jej mozem dat UM..

tak ako teda?este ste sa nedohodli na presnom termine?? zajtra ale nemozem.. mame nieco vybavovat.. a poobede mame lekarku..

anamor
7. sep 2008

katmi uz je presny termin utorok 9.9. o 10,00 Sad Janka Krala - pri fontane 😉

moni1412
7. sep 2008

beti aj ty dojdes? 🙂 heh, musime ist az do BA, aby sme sa spoznali 😀 musime cosi vymysliet potom aj tu niekde nablizku, u vas alebo nas...... 😉 spolu a ajajkou.....

tak sa tesime, dufam ze do toho nic nepride 🙂

verulka
autor
7. sep 2008

moni, ked deti podrastu mozeme urobit stretko aj tak cca v strede, aby mohli prist aj z vychodu a aj zo zapadu 😉 betatka super,
anamor, preco len mozno? pekne na isto 😎