Stretko maminiek a tehuliek v Bratislave. Kedy a kde?

claudinka
28. mar 2009

Hello hello
tak sup dohodnut sa, kde, kedy, co, s kym, ako a tak dalej 😀 😀

claudinka
autor
1. júl 2009

eeejha verada a kto je tvoja svagrina? Matka? 🙂

verada80
1. júl 2009

claudinka, áno.

claudinka
autor
1. júl 2009

verada ale som dobra 😉 😉 kolko mas rokov?

ja idem dnes s kamoskou na strkovec 🙂

vcielocka1
1. júl 2009

ahojte, som z ruzinova a rada by som si nasla kamaratky na kocikovanie - mozem sa pridat? 😉

verada80
1. júl 2009

claudi, hej, hej, si. 🙂 ja mám 29 rokov. Ty kolko? Tak to sa možno stretneme, neviem kedy síce mi vyrazíme, lebo dnes máme trošku zmenu plánu, keďže malá doobeda nechcela spať, tak mi zalomila pred pár minútami a teda neviem dokedy bude spať. Od dnes do piatku varujem aj môjho 7 ročného krstného syna, tak určite pôjdeme na ihrisko a na zmrzku.

verada80
1. júl 2009

bože, "mi" má byť "my" . Ach tá laktačná demencia. Sorry. 😀

claudinka
autor
2. júl 2009

veradi my sme boli na strkovci od pol tretej do pol siestej vcera.. 🙂 ale nevidela som Ta tam, resp. som ani velmi nekukala, lebo maly ma plne zamestnaval 😀

vcielocka1
2. júl 2009

ahojte, som z ruzinova a rada by som si nasla kamaratky na kocikovanie - mozem sa pridat?

verada80
2. júl 2009

VCIELOCKA1, môžeš sa pridať, nech sa páči. Koľko má tvoje dieťatko? Odkial presne z Ružinova si? CLAUDI, my sme išli von okolo pol štvrtej do piatej a boli sme len na ihru, ja som ťa tiež nevidela. Nabudúce. 🙂

vcielocka1
2. júl 2009

verada80
ahoj, moja mala ma 2 mesiace a som z konca Ruzinova - exnarova a vy?

claudinka
autor
3. júl 2009

ja som z vrakune, ale casto chodim do ruzinova, sak z cilizskej to mam za par minutiek busom..

vcielocka1
3. júl 2009

a mozeme sa teda dohodnut na nejakom stretku? 😉

claudinka
autor
4. júl 2009

jasaaaan, ako som akurat pisala do tej druhej temy, ze uvidime podla pocasia 😉

vcielocka1
4. júl 2009

to pocko by sa uz mohlo ustalit a mohlo by byt uz len pekne 🙂

claudinka
autor
5. júl 2009

ale zase nie az tak prehnane ako teraz 😀

vcielocka1
6. júl 2009

ja som letne dieta - ja milujem slnko 😎

claudinka
autor
6. júl 2009

ja tiez, ale odkedy mam maleho, tak mi to az tak velmi nevyhovuje 🙂

vcielocka1
8. júl 2009

ja sa uz tesim ked pojdem s mojou malou k vode - velmo mi to chyba 😎

claudinka
autor
9. júl 2009

ani nehovor, bude to super 😵 😵

vcielocka1
9. júl 2009

a vy sa niekam chystate na dovolenku?

claudinka
autor
9. júl 2009

tento rok urcite nie.. neviem si to s malym predstavit a bez maleho uz vobec nie 😀 takze skor buduci rok alebo az ten dalsi.. a aj financie by sa na to asi velmi tazko hladali 😠

vcielocka1
10. júl 2009

som rada, ze sme vcera pokecali - bolo fajn 😉

eimiky
10. júl 2009

ahojky, jasné bolo fajn 😉 , ešte asi hodku sme boli spolu, išli sme na zmrzku a trošku sme sa prešli

vcielocka1
10. júl 2009

a zmrzka bola dobra? 😉
dnes sa mi moc pocasie nepaci - chystate sa von?

eimiky
10. júl 2009

my sme sa 2x vybrali a raz sme sa museli vrátiť,boli sme len pri dome 😒 ja som zmrzku nemala, lebo raz mi z nej bolo na prd 😝

vcielocka1
10. júl 2009

my sme dnes boli doma..
dufam, ze buduci tyzden uz bude len teplo...
ak bude pekne buduci tyzden dame stretko? 😉

eimiky
10. júl 2009

no ja nie, lebo som u rodičov v PD, ale baby možno ano 😉 ja potom ten ďaalší určite 🙂

claudinka
autor
10. júl 2009

vcielocka uvidime uvidime, ja mam buduci tyzden nabity, konecne po sto rokoch 😀 😀 v stredu cely den robim a od piatka do nedele ideme na vikend za svokrovcami na ryby - svokor oslavuje 50-ku, tak bude zuuurka velka 😀 prvykrat tam ideme s malym, naposledy sme tam boli na vikend s bruskom, tak som zvedava, ci to maly zmakne, no uvidime.. ale tesim sa 🙂 a chystam sa k Paule do Senca, ale tak pondelok by sme teoreticky ist von mohli 🙂 si piseme v dvoch temach naraz? 😀