Stretko Marcoviek 2007. Nahlasujte záujem

cia13
21. jan 2008

Ahojte,
prosim tu nahlasit predbezny zaujem a pridavat nejake penzioniky, hotely atd....

predbezny termin je maj /navrhujem jeden z prvych dvoch tyzdnov, kde je vo stvrtok sviatok, cize by sme mohli ist na 4 dni/

doteraz zverejnene moznosti ubytovania:

http://www.penzionmalafatra.sk/
http://www.avenaplus.sk/

nanette
22. jan 2008

dokelu, ušiel mi príspevok, tak ešte doplním: ešte nie sme rozhodnutí, či pôjdeme na jednu, alebo dve noci, ale skôr len na jednu 🙂

natana
23. jan 2008

ozaj dnes som drahemu predhodila temu stretko a tvaril sa síce čudne, ale nepovedal nie, takže nakoniec ho možno spracujem 😀

eros neboj, ak by aj išiel, tak pokecate, ved cez skype vám to ide (hlavne ked ma ohovarate 😉 )

bubonic
24. jan 2008

ahojte, tak idem uptaviť tabulečku, tak výsledok na miesto sme dohodli, penzión malá fatra v dedinke terchová 😀 😀 😀 😝

bubonic
24. jan 2008

tak som aktualizovala stretnutie

nanette
24. jan 2008

Bubo - a mňa si tam prečo nepridala? a tuším ani Ufka tam nie je ☹

bubonic
24. jan 2008

no počkaj, ešte som ju nedala a o ufke neviem nič, tak preto. 😝

nanette
24. jan 2008

Bubo - písala do marcoviek, asi nevie, že to má písať tu 🙂

nanette
24. jan 2008

Bubo - dííííkes, si poklad 😉 😵

natana
24. jan 2008

bubo si skveka

inak pomestime sa tam my vobec? 😀

a možno pojde aj drahý, takže v tom prípade 2+2

adrica
25. jan 2008

Bubo reklamacia 😀
Si ma asi pri tolkej praci zabudla napisat na junove vikendy 😀
Dakujeeeeeeeeem 😵

ufka
25. jan 2008

Bubo asi 300x sa pýtam,kde sa tabulka pozerá a nikto mi nepovie a aké udaje? na stretko zatial nie

adrica
25. jan 2008

Ufka...Bubo asi myslela, ze do tabulky na miery k 3,6 a 9 mesiacom, skus pozriet do jej albumu, tam sme vsetky zzapisane 😉

ufka
26. jan 2008

adrika dík

dadka212
28. jan 2008

Babulky aj my sa asi pridáme k stretku, len dúfam, že to nebude blbo vyzerať keď pôjdeme bez tatina, on nie je na také akcie s foťákmi a kamerkami 😒
kedy bude treba nahlásiť naisto či ideme a koľkí ideme? Hmmm

adrica
28. jan 2008

Dadka...mozno uz aj teraz to cita Bubo a ak nie tak ona si to precita a napise Ta do tabulky, co ma v albume.
Pa, tesime sa.

eros
30. jan 2008

este taka podotazocka to tam chcete ist len na par dni ci na tyzdne 😀 😀 😀

bubo aj mne je to jedno ci to bude maj ci jun este idem kuknut tie tabulecky tak ak by daco este napisem,ale ako to vidim na 99% pojdem iba ja s detmi mozno prehovorim dakeho frajera na strazenie deti 😀 😀 😀

alebo neham okackinmu manzelikovi 😀 😀

bubonic
31. jan 2008

adrica nezabudla, len som čakala, kým sa vyjadríš presnejšie 😉

bubonic
31. jan 2008

no dadka najlepšie čím skôr, aby sme mali prehľad, tabulečku máš u mňa v albumíkoch 😎

nanette
4. feb 2008

Bubo, prosím ťa, vyškrtni mi z tabuľky prvý júnový týždeň.... 7.6. ideme na svadbu, takže vtedy na stretko nemôžeme 😉 ďakujem pekne 😵

yesno22
4. feb 2008

bubo...mam poznamku...som kuk do tabulky a vychadza mi, ze nechajme len jun...kedze ten zatial vacsine vyhovuje 😉 juj sa tesim... 😵

sisi1
4. feb 2008

Takze uz viem, ze ten "plesik" bude 3ho maja, cize ostatne majove datumy co su v tabulecke nam vyhovuju. No v juni bude jeden vikend, ked nebudeme moct, lebo brasko bude mat promocie...len musim zistit, kedy by to bolo...mozno to bude v piatok alebo cez tyzden....dam vediet.
Cize zatial je stav - v maji v uvedenych datumoch mozeme!!!

kasis
4. feb 2008

Baby a pomestime sa tam, vyzera,ze sa nas dost hlasi a ten penzion asi nie je moc velky podla fotiek.
Co hovorite na toto http://www.rsvadicov.sk/lokalita.php , je to sice o dost drahsie 😒 , ale vyzera to dost velke.

natana
5. feb 2008

kasis vyzerá to pekne,len som tam akosi nenašla cenník. ale možno je to chyba mojho noťasa, že sa mi to nezobrazuje ok.
mne je to cca jedno kde to bude, len nech to ma wcka a sprchy na izbach a akýtaky štandard. nie sme moc nároční a aj ihrisko pre deti 😀
a cena, no radšej by sme keby to nebolo príliš draho, ale prisposobíme sa vačšine

kasis
6. feb 2008

Eros,Petra,uz ste tuu 😀 😉
Este nieco sem pridam
http://www.hoteldonovaly.sk/index.php?option=co...

eros
6. feb 2008

ano kasis som tu celkom pekne idem kuki to druhe 😉

eros
6. feb 2008

kasis ani to nie je zle neh sa vyjadria ostatne mne je jedno kde ma supnu 😀 😀

petra25
6. feb 2008

bubo, ja som chcela len podporit okackin navrh, ci by sme nemohli jun rozpisat po tyzdnoch, lebo mi nebudeme moc ist zasa prvy junovy ☹

okacka
7. feb 2008

No nam je vlastne jedno, kde pojdeme.Akurat posledny junovy vikend ist nemozeme, ale myslim,ze to ani nie je v navrhoch.
Mali by sme sa ale uz asi aj rozhodnut, aby mali pre tolk oludi volnu kapacitu 😒

cia13
autor
7. feb 2008

Ahojte,

oba hotely su fajn, takze suhlasim.
Ak by sme mali hlasovat, tak sa priklanam k Vadicovu.
Mozeme aj maj aj jun cely.

evinah
7. feb 2008

Mne sa viac paci ten hotel Donovaly, ten Vadicov tam nema cennik ani blizsi rozpis izieb.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre