Stretko Marcoviek 2007. Nahlasujte záujem

cia13
21. jan 2008

Ahojte,
prosim tu nahlasit predbezny zaujem a pridavat nejake penzioniky, hotely atd....

predbezny termin je maj /navrhujem jeden z prvych dvoch tyzdnov, kde je vo stvrtok sviatok, cize by sme mohli ist na 4 dni/

doteraz zverejnene moznosti ubytovania:

http://www.penzionmalafatra.sk/
http://www.avenaplus.sk/

natana
19. feb 2008

už sa nam to rysuje, už sa teším ako male decko. 😀
a mimochodom je tu niekto, kto má predstavu o tom, čo tam budeme robiť, teda myslim či si spravíme nejaký spoločný program aj cez den, alebo len večer a pri papaní budeme kompletní? a čo budeme robkať ked bude náhodou zle počasíčko. spravime si aj nejaký výlet? ja by som asi chcela ist aj do toho aquaparku.
inak neviem si predstaviť ako budeme stolovať, bo tolko detských stoličiek tam sotva budu mať 😀

majussa21
20. feb 2008

Ahojky. 😀
A nas Bubo zabudla dat do albumika, dufam ze nas nexcete nexat doma. 😝
Ved aj my xceme ist.
Nastenka dufam, ze si zaratala aj nas ☹

nastenka27
20. feb 2008

Ahoj,
Majussa - jasna, ze si tam, vsak ty si nas spion. Zaratala som vas. Neboj.
😉

majussa21
20. feb 2008

Nastenka uz mame auto ok, tak cez vikend tam skocime a potom dam vediet, pofotim a tak 😎

nastenka27
20. feb 2008

Ahojte,
ubytko mame rezervovane, zajtra nam poslu rozpis izbiem, ktory si mozeme podla nasich predstav pomenit, podla toho kto bude chciet mat vedla koho izbu aby sme si mohli klopkat. 😉
Detskych postielok by mali mat k dispozicii 7 kusov. Kto bude este potrebovat postielku. Mam nahlasenu Ciu, Nanette, Adricu, Sissi, a Ufku. Ostavaju este dve volne.

adrica
20. feb 2008

Nastenka...ty si proste 1 s milion * 😀
A co klopkat, rovno si kazda zabali aj hrncek a budeme odpocuvat. 😀 😀 😀

fana
21. feb 2008

Ahojte. Dnes som sa konečne zaregistrovala. Som tu nová a čítam si tie Vaše príspevky. V prípade, že budem môcť ísť aj ja s mojim drobcom, môžem sa k Vám pridať na ten plánovaný výlet?

kasis
21. feb 2008

Nastenka, hlasime sa o jednu postielku, obvolala som znamych, chceli sme si pozicat a nemaju iba ohradky, ale super, ze maju tolko postielok, som cakala take 2_3 😉 . A si naozaj nasa hviezda 😉

nanette
22. feb 2008

Jeeeeej, Nastenka ty si úžasnáááááááááá..... som rada, že sú tie postieľky vybavené a že je ich toľko, lebo toto bol pre mňa najväčší problém.... a vďaka tebe je všetko poriešené.... 😵 😵

Fana - ahojky.... jasné, že môžeš..... teda za seba hovorím, ale určite nikto nebude proti 🙂 ale pridaj sa k nám aj do diskusie v téme Spoločný termín, Marcové bábätká 2007, aby sme ťa aj trošku spoznali a ty nás.... nech neprídeš na stretko taká cudzia, lebo my už sme tu taký zohraný tím 😉

lulu2
22. feb 2008

ahojte, necitala som celu vasu diskusiu, ale aj ja by som mala zaujem ist s vami, je to mozne?

drnda1
23. feb 2008

jéj čo vlastne má stát tá chata? hlavne že sa na nu chystám a ešte neviem, čo stojí....ha, ha...

dadka212
23. feb 2008

Drndi myslím, že je to 250,- za lôžko + 230,- polpenzia....

drnda1
23. feb 2008

Díky Dadi...

A deti do kolko rokov zdarma? Neviete?

dadka212
23. feb 2008

Myslím, že deti bez nároku na lôzko 😉

drnda1
23. feb 2008

Dadka - ale ja mám na mysli staršie deti... 😉 či tam nie je špecifikovaný vek...

dadka212
23. feb 2008

Deti od 4 do 15 r. na prístelke za 200,- /noc 😉

eros
23. feb 2008

kdo mi to vsetko zrata ked ideme 4ia 😀 😀 😀 ????????

bubonic
23. feb 2008

nastenka, ja sa prosím hlásim o tú poslednú postieľku. ďakujem veľmi pekne. zaznamenám do tabuľky.
a lulu a fana ozvite sa prosím nastenke na IP, aby Vás zaregistrovala, či je ešte na chate voľno. ak by bolo, zapíšem do tabulečky.

bubonic
23. feb 2008

no erosko to máš 700,- ubytko + 690,- strava krát dva, to máš 1390,- na dva dni. ešte nejaká otázočka?

bubonic
23. feb 2008

pardón, vypadlo mi tam 1390,- krát dva a teda 2780,- na dva dni. pre Nunu samozrejme nerátam nič.

drnda1
23. feb 2008

No tak ja by som staršie decká dala na prístelky... Teda ak práve nebudu s otcom... 😝
My nemáme cestovnu postielku, ale asi musíme aj tak do Chorvátska kúpit...

ufka
23. feb 2008

drndi to už aj s malou chcete íst do CHorvátska? fúúú šak si neoddýchneš

ufka
23. feb 2008

kto to chcel íst bez partnera? nechali ste ma samú v štychu ☹ nastenočka a keby som prehovorila mužíka (čo asi tažko/ dal by sa dodatočne ubytovat? on je ako malé decko 😝

eros
23. feb 2008

bubo zatial staci ak ma daco napadne dam ti vediet 😀 😀

drnda1
23. feb 2008

ufka - oddýchnem, mne malu postráži aj muž, alebo deti, alebo kamoška s malou... snád sa bude dat,...
a ved to ešte neni tak záväzné, to objednávanie...lebo sa vravelo, že zatial tak info...ja neviem ešte totiž, či decká budu doma alebo u otca

eros
23. feb 2008

ked to tak ratam vsak oplieskam matersku a na drink nebudem ani mat ani na tu kavu 😀 😀 😀

nastenka27
23. feb 2008

Ahojte, caute:

Bubo, napisala som si ta na tu poslednu postielku. Ked to budes nahadzovat do tabulky tak poznac postielku aj pri Cii, Sisi, Kasis, Adrice a Nanette. Som ti to tu napisala nech to nemusis hladat 😉.

Jee sa tesim, ze by mali zaujem ist s nami aj nove tvare, fana a lulu2. No zial este neviem povedat, ci by sa naslo v penzione este volne miesto. Maju mi poslat rozpis izieb. Opytam sa ci by sa nenasli este volne miesta a dam vediet ale obavam sa, ze to bude na knapp. Ale presne ako pisala Nanettka. Pridajte sa k nam do temy Marcove babetka a prezradte cosi o sebe.

Drnda, no zavazne to je uz podla mna dost lebo ubytko sa uz objednalo. Zaregistrovala som ale, ze nevies ci pojdu deti s vami. A kvoli kapacitnym moznostiam som vas napisala do dvojpostelovej izby s dvoma pristelkami, s tym, ze keby ste chceli viac sukromia je mozne zobrat dvojizbovy apartman. Ale ratam s tym, a oni isto tiez, ze pocet ludi sa bude upravovat. Takze ked starsie deti nepojdu tak upravime pocet a bude.

Ufka: no skus manzela nejako prehovorit aby isiel s nami. Sak ho neuhryzneme a neubudne z neho. Teba som napisala ako samostatnu osobu + dieta, kedze nemaju jednopostelove izby tak ta mozu supnut jedine na dvojku a ked k tebe pribudne osoba, budu len radi, ze viac zarobia. Aspon v to dufam.

nastenka27
23. feb 2008

Erosko - neboooooooooj, ved Svatka ti vyhra v Lyrics velke peniaze a zaplati po kole. Slubila 😀 Takze drink budes mat lebo Drnda je dobra a verime jej a budeme drzat moooooc silno palceky.

drnda1
24. feb 2008

Jasne Nasti - si moc zlatá... 🙂
No palčeky teda 22.3. držkajte, od toho závisia drinky... 😀 😀 😀

dadka212
24. feb 2008

Som tu 🙂 dúfam, že si sem myslela 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre