Stretko Marcoviek 2007. Nahlasujte záujem

cia13
21. jan 2008

Ahojte,
prosim tu nahlasit predbezny zaujem a pridavat nejake penzioniky, hotely atd....

predbezny termin je maj /navrhujem jeden z prvych dvoch tyzdnov, kde je vo stvrtok sviatok, cize by sme mohli ist na 4 dni/

doteraz zverejnene moznosti ubytovania:

http://www.penzionmalafatra.sk/
http://www.avenaplus.sk/

sisi1
26. feb 2008

Nastenka: nam sa to paci, ved ide o to, aby sme sa stretli a trosku vypadli do ineho prostredia a to je ine prostredie... 😀 aspon my sme tam este neboli....

Jaaaj, stolny futbalik, hned mam lepsiu naladu, to ma baviiii.... 🙂

Som sa zasmiala na tych erot. strankach 😀 😅 Erosko hned na gigila mysliiii 😀 😎

eros
26. feb 2008

sisi budem bez chlapa tak co sa cudujes 😀 😀

nastenka27
27. feb 2008

Ahojte baby,
vcera mi poslali rozlozenie izieb z penzionu Jurika no moc ma nepotesili. Kapacitne maju dost lozok ale su sprosto rozdelene po izbach. Neviem ci sa vam to bude lubit lebo mne sa to moc nepaci. Baby, ktore idu bez partnerov by museli ist do jedneho velkeho apartmanu s dvoma izbami a obyvackou. Do jednej izby Eroko, do druhej Dadka, do obyvky Ufka. Co ma ale najviac mrzi, ze do dalsej izby by museli ist dva pary a nemali by teda moc sukromie. Dala som tam Nanette a Adricu, dufam, ze sa nenahnevaju, ale to len preto, lebo viem, ze sa tieto dva pary poznaju. V kazdej izbe nie je manzelska postel, niektore pary by museli spat na roztahovacich posteliach alebo samostatnych lozkach.
Je to sice len na dva dni ale predsa. Viem, ze pri takomto pocte ludi tazko dosiahneme spokojnost vsetkych ale ak by mal byt niekto moc nespokojny tak to radsej budeme riesti inak, ci?
Do mojho albumu som davam tabulku s izbami a obsadenim. Kuknite sa prosim na to a posielajte svoje namety, staznosti a riesenia. Nejako sa isto dopracujeme k spokojnosti, ci uz v Juriku alebo inde.

eros
27. feb 2008

nasti takze mi chces povedat ze nebudem spat s gigolom 😀 😀 😀
no skoda ze je to tak blbo urobene,ale hadam sa nerozrastieme 😀 😀
este si to premyslim 😀

cia13
autor
27. feb 2008

nasti - my sme ok 🙂 suhlasime

dadka212
27. feb 2008

Nasti nášho tatina som včera práve ukecala nech ide a on súhlasil, ale teraz kukám, že ho nemám kam dať spať 😕

dadka212
27. feb 2008

a ešte my potrebujeme manželskú posteľ lebo malý je zvyknutý spávať s nami na posteli (teda s tatinom, ale dúfam, že mu nebude vadiť keď sa priplichtím) on mi v postielke spať nebude 😝

sisi1
27. feb 2008

Nastenka, my sme spokojni, nech sa vyjadria dalsie baby...Dala si si s tym pracu, ocenime to urcite 😉 Si zlataaa....

kasis
27. feb 2008

My sme tiez OK, no skoda, ze tammaju takymixizieb, hadam ani jednanie je rovnaka.
Najskor som kukala, ze aka Elena ide 😀 😉

eros
27. feb 2008

no aj my asi budeme potrebovat manzelsku postel 😀 😀 a este uvazujem 😅

nastenka27
27. feb 2008

Vsak si to premyslite baby. Fakt by som bola nerada keby bol niekto nespokojny. Dadka to ma mrzi, ze to takto vypalilo. Keby isiel aj manzel tak by bolo blbe keby bol jediny chlap medzi babami, ktore nepozna. V tej jednej izbe sice je manzelska postel ale aj Erosko potrebuje manzelsku postel a v druhej su len roztahovacie postele.
Pockame kym s vyjadria aj ostatne a podla toho sa zariadime, dobre?
Takze baby, sem sa.

nastenka27
27. feb 2008

No dostala som viacej ohlasov aj cez IP. Na niektorych izbach chybaju balkony, na niektorych nie su manzelske postele co je tiez problem, hlavne ked spava dietatko medzi rodicmi. Chapem a plne suhlasim. Mali by sme sa dohodnut, ci ostaneme pri starom a uskormine sa alebo zacneme hladat nejaky novy objekt. Mam ich este 9 v zalohe ale to su uz len hotely.

drnda1
27. feb 2008

A raz tu dakto spomínal napr.Terchovú...už si nepamätám ale, kto... To padlo vtedy ?

nastenka27
27. feb 2008

Drndi - v Terchovej bolo malo miesta, tam su povacsine penziony a tie nemaju velku kapacitu. My potrebujeme 16 dvojpostelovych izieb. 1 trojposteľovu pre Ciu a este pre vas stvorpostelovu (prip. dvojpostelovu a 2 pristelky)

drnda1
27. feb 2008

Aha...no škoda... 😝

nastenka27
27. feb 2008

Eros v ten penzion ma kapacitu 35 ludi v 2, 3 a 4 postelovych izbach. Nas je aj Dadkinym manzelom 40.

eros
27. feb 2008

nasti ja nic nehovorim len ak by nevyslo davam inspiracie.len ja urcite potrebujem manzelsku postel uz sme si zvykli tak 3 v jednej.

natana
27. feb 2008

Nasti nám to celkom vyhovuje, lebo tiež potrebujeme manželsku p. a aj balkon.
ale tiež by som ocenila trochu viac priestoru na výbeh deti pri objekte aj s nejakým miniihriskom. teda ak su nespokojne niektore, možeme si pozrieť aj tie hotely, aby sme boli všetci pozitivne naladení, bo nakoniec nepojdeme nikam. a ja sa už tak moc tešim

nastenka27
27. feb 2008

Tak skusim popridavat este nejake hotely. Bola by som fakt nerada keby mal byt niekto nespokojny aj ked kazdemu sa vyhoviet neda.

nastenka27
27. feb 2008

Tento hotel sa nachadza kusok od nas. Poznam ho dobre, mam odtial babku ale je daleko od Kosic. Ale za rozumnu cenu: http://www.podjavornik.com/cz/index.php

eros
27. feb 2008

nasti sme spokojne a sme radi ze to vybavujes. 😀 😀 lubime ta

eros
27. feb 2008

alebo rady??? 😀

nastenka27
27. feb 2008

Tento je tiez zaujimavy: http://www.hotel.sk/index.asp?LTID=1&LID=4&MID=..., sice ma len 2 hviezdicky a stare komunisticke zariadenie ale da sa.

nastenka27
27. feb 2008

Tento je podobny ako ten predtym, je zariadeny komunisticky a nema balkony. Makov je dost od ruky ale mozno???? http://www.hotel-pancava.skg.sk/

eros
27. feb 2008

nasti mne by to aj vyhovolao bo od chalupy to neni daleko 😀 😀

nastenka27
27. feb 2008

Na tento uz davala link aj Kasis. Ten sa mi pozdava tiez. Je velky, takze by sme tam nemali az take sukromie ale vyzera dobre. http://www.hoteldonovaly.sk/index.php?option=co...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre