Stretko Marcoviek 2007. Nahlasujte záujem

cia13
21. jan 2008

Ahojte,
prosim tu nahlasit predbezny zaujem a pridavat nejake penzioniky, hotely atd....

predbezny termin je maj /navrhujem jeden z prvych dvoch tyzdnov, kde je vo stvrtok sviatok, cize by sme mohli ist na 4 dni/

doteraz zverejnene moznosti ubytovania:

http://www.penzionmalafatra.sk/
http://www.avenaplus.sk/

nastenka27
27. feb 2008

Tot vsjo. Este nieco popozeram. Vyjadrite sa prosim. 😉

natana
27. feb 2008

no nasti popozerala som, a páčia sa mi tie donovaly a tá terchová. je to lešie ako ten bobrovec, lebo je tam pekne aj okolo hotela. takže ak by sa menilo ubytko ja hlasujem za jeden z týchto dvoch (tušim skor ta terchova)
ešte že ťa mame, kto nam to vybavil? 😉

drnda1
28. feb 2008

Nasti mne sa lúbia všetky, čo si posledne popridávala... Aj ten Ďumbier v Liptovskom Jáne a dokonca sa mi zdá aj super cena. 😉
Jasné, že ťa lúbime a vážime si, že to organizuješ. 🙂
A chápeme, že sa nedá vyhovieť všetkým... Ale tieto posledné, čo si našla, sú super v tom, že nie sú v dedinách pri RD. Mne osobne to dosť vadilo...ale keby sa nedalo inak, samozrejme by som sa prispôsobila. 🙂

adrica
28. feb 2008

No baby, mne sa zatial pozdava ta Vysna Boca, Liptovsky Mikulas.
A je to hlavne pre to, ze je tam moznost detskej postielky. 😉
A myslim, ze aj cenovo je to celkom O.K. 😉

adrica
28. feb 2008
nanette
28. feb 2008

No kočky, mne je to jedno, ale ide mi hlavne o detskú postieľku, lebo inak mám problém, ako večer uložiť malú.... nerada by som šla spať s ňou o ôsmej 😒

nanette
28. feb 2008

Ahojky Adrica..... keď ťa tu už vidím....o pol jednej Bala? 🙂

dadka212
28. feb 2008

Nastenka ty si naše zlatíčko 😵 😉

Ja som bola v tom Liptovskom Jáne a je tam pekne 😵 dokonca je tam aj kupko 😉 a krásna príroda 🙂 mne sa páči ten Ďumbier 😎
My sme boli v tomto penzione, len sú tam neni balkony http://www.penzion-horec.sk/ a neviem, či budú vyhovovať ceny 😕

nastenka27
28. feb 2008

Dadka podla mna je ten penzion super. Mne by nevadilo, ze nema balkony. Sak predpokladam, ze na izbe by sme sa aj tak zdrziavali minimalne. Ale mas musim ta vyhresit, ze si ho pridala az teraz. Na co si cakala???? 😀 Aj cenovo je to v pohode. A nie je nic lepsie ked su kladne referencie od niekoho, kto tam uz bol.
Navrhujem ponechat termin 30. 5. -1.6. kedze sme sa na nom zhodli a vsetky mozeme ist. Ja popreverujem volne kapacity v hoteloch a podla toho, kde bude volne tak dame o tom hlasovat, ktory sa nam paci. Moze byt????????

adrica
28. feb 2008

http://www.avenaplus.sk/Sk/indexSK.html

A baby preco sme toto zatial zavrhli? ☹
Ja sa akosi nepametam. ☹

adrica
28. feb 2008

Nastenka...moze byt, len sa prosim Ta opytaj na postielky pre detvaky. 😀
Dakujeeeeem. 😵

nastenka27
28. feb 2008

Adrica, kukni vyssie moj prispevok zo vcera 12.02. Nevosli sme sa tam, najprv sa v penzione tvarili, ze v pohode a potom ked poslali rozpis izieb, zistilo sa, ze by viacere museli byvat spolu lebo maju tak sprosto rozlozene izby. Kukni aj do mojho albumu a uvidis. Ale vsetko zle je na nieco dobre, posunuli sme sa vpred a mame dohodnuty termin 😀 😀 😀

nastenka27
28. feb 2008

A postielky su jedna z priorit. 😉

adrica
28. feb 2008

Nastenka...ja som sa pytala na iny, ten co bol hned na zaciatku. 😉
Tusim Cia ho spominala
Ten Jurika to viem, no co uz, ale je fakt dobre, ze sme sa zhodli aspon v termine. 😎
Mozno to uz bude o nieco lahsie hladanie. 😵 😉 😎

dadka212
29. feb 2008

Nastenka prepááááááč, ale ja som si nevedela spomenúť na názov, len včera mi to nejako svitlo 😀

cia13
autor
29. feb 2008

dadka - teda, taky pekny penzion si nam chcela zatajit. 🙂
Mne sa lubi najviac zo vsetkych + ta Avena co som dala na zaciatku aj Adrica to sem davala.

natana
29. feb 2008

žienky je to pekné, ale nedalo by sa predsa len s tými balkonmi? ale ak by sme my boli jediní komu to prekáža, tak sa uskromnime a fačiť budeme chodiť von na striedačku.

nastenka27
29. feb 2008

Baby myslim, ze ta Avena sa zrusila pre toto:

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie pre 90 osôb v šiestich dvojposteľových izbách so sociálnym zariadením, v desiatich bunkách tvorených dvomi dvojposteľovými izbami, v piatich apartmánoch a pre menej náročných klientov v ôsmich dvojposteľových izbách so spoločným sociálnym zariadením.

My potrebujeme 15 dvojpostelovych a 2 trojpostelove a jednu stvorku.

nastenka27
29. feb 2008

Baby neskusime aj toto. Idu tam aj majovky aj junovky. 😀 Kapacitne to vyhovuje, cenove tiez super?

cia13
autor
29. feb 2008

nastenka - ktore?

nastenka27
29. feb 2008

Sorry, som z toho uz volajaka zmetena: http://www.penzionsustiak.sk/

cia13
autor
29. feb 2008

nastenka - nie je zly ani tento, ved vyskusat mozme. Ale urcite vyskusajme aj ten, co davala link dadka

natana
29. feb 2008

baby, tento sa mi velmi páči, čo dala nastenka a má aj balkony 😀

osickad
29. feb 2008

jéééj, ahojte, ja som nepodarenica. nieže by som nemala o stretko záujem, to vôbec nie. nejako som pozabudla. 🙂
nasti, páči sa mi tiež ten penzión, čo dala link Dadka, ale aj tento posledný je supišný. aj to ihrisko pre detičky, preliezky..... krásne prostredie.
a tiež som ti veľmi vďačná, že si sa na to organizovanie dala. ďakujeme. posielam ti za to božtek 😉

dadka212
1. mar 2008

Nastenka aj ten je supišný 😉 si dobrá špionka 😀

Som rada, že "môj" penzion má úspech 😀

nanette
1. mar 2008

Nastenka - ten penzion Šuštiak som ja našla už dááávno, ale nedávala som link, lebo po lepšom prečítaní mi z toho vyšlo, že tam nezabezpečujú stravovanie... teda, že si musíme variť sami a neviem, či je to dobrý nápad.... mne osobne sa nechce stáť pri šporáku 😝 ale možno to len zle čítam...tak kuknite kočky 😉

dadka212
1. mar 2008

Nanettka ja keď som si to prečítala pozorne, tiež som to tak pochopila, to tiež ja si chcem troška odpočinúť a nie tam vyvárať 😝

drnda1
1. mar 2008

Nastenka - ten penzion Šuštiak vzerá supiš... 😉 aj lokalita, aj cena...

kasis
1. mar 2008

Len skoda, ze je bez stravy, asi niktora z nas ako pisala Nanettka aj Dadka, nechce este aj vyvarat na dovci 😒

natana
1. mar 2008

ved varit nemusime, ranajky si namažeme rožok alebo jogurt, čo si donesieme z domu a na obed pojdeme niekam do reštiky. ved niekde nablizku určite su nejake. a večera? napodobne ako ranajky, alebo si niečo opečieme na ohnisku. bo my aj tak sme mysleli, že si spravime aj nejaký výlet a možno nebudeme cez obed na izbe. teda nam to takto stači, my nie sme náročná rodinka. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre