Stretko Marcoviek 2007. Nahlasujte záujem

cia13
21. jan 2008

Ahojte,
prosim tu nahlasit predbezny zaujem a pridavat nejake penzioniky, hotely atd....

predbezny termin je maj /navrhujem jeden z prvych dvoch tyzdnov, kde je vo stvrtok sviatok, cize by sme mohli ist na 4 dni/

doteraz zverejnene moznosti ubytovania:

http://www.penzionmalafatra.sk/
http://www.avenaplus.sk/

okacka
21. jan 2008

Ahoj Cia,
ja suhlasim s akoukolvek ponukou. Vyhovuju nam oba terminy , aspon dufam, ze sa nic nestane.

takze pocet: 2+1 🙂

majussa21
21. jan 2008

Ahojky.
Tiez nam vyhovuje cokolvek. 😀
Aj my sa hlasime a pocet 3 kusy 😀

majussa21
21. jan 2008

Inak k tomu terminu, ja by som skorej prijala jun, uz bude aj teplejsie a tak 😀

sisi1
21. jan 2008

No, my by sme sli takisto 2 + 1, ale v prvy alebo druhy majovy tyzden nemozeme, takze mozno by som sa pridala k majusse, ze jun by bol este lepsi.....

Vyhovuje nam aj Terchova, no do Lipt. Jana mame lepsie cesty, teda aspon myslim, musim sa este muzika popytat 😉

yesno22
21. jan 2008

pocet kusov 3
vyhovuje maj aj jun ... Terchova/Lipt. Jan/....vsetko 😀

evinah
21. jan 2008

Pridavam sa s poctom 2+1 a vyhovuje nam maj aj jun. A obidve miesta su fajn. 🙂

petra25
21. jan 2008

Ahojte maj nam vyhovuje trosicku viac ako jun (dedo slavi 60tku a teraz neviem, ktory junovy tyzden bude v restike volne😔), a kedze Sisi nemoze 1 a 2 majovy tyzden a maj ma skoro az 5 tyzdnov, tak co tak 4alebo prelomovy 5ty? slo by to? a veeeelmi sa nam pacila Terchovaaaa, tak sa prihovarame 😀
no a pocet 2+1 😀

katka432
21. jan 2008

ahojte babky,sice sme februar..a ani sa moc nepozname..teda aspon nie tak ako sa poznate vy ale tiez by sme sa pridali,keby sme mohli 😖

drnda1
21. jan 2008

Nám vyhovuje všetko 😀 , hlásim počet buď 3, alebo 5... (podla okolností)...

ufka
21. jan 2008

no do šlaka tak ma to,mrzí,že náš tatino nechceíst musím ho presvedčit

kasis
21. jan 2008

nam vyhovuje hocikedy a hocikde a dnes som spomenula aj muzickovi, len tak neutralne a sam mi povedal, ze hadam uz bude OK a pojde s nami, takze mi vsetci traja 😉

bubonic
21. jan 2008

katka kľudne sa pridajte, len napíš kedy a koľko osôb a kam 😝

evinah
21. jan 2008

Ufka ved ho nejak presvedci ! ...zenskymi zbranami.. 😀

bubonic
21. jan 2008

my predbežne áno na všetko, ale asi bude lepší pre nás jún, bo manželíček bude mať štátnice. takže dobré by boli dva termíny, aby sme sa tak koncom februára dohodli na jednom a mohli objednať chatu.
ináč nič proti terchovej ale asi najlepší nápad je tá malá fatra, je to tak v strede, bo do terchovej to majú košičanky predsa len ďalej ako tam 😀

bubonic
21. jan 2008

mimochodom som šikulka, spravila som tabulečku, bude ešte dnes večer 😀

majussa21
21. jan 2008

Ozaj bubo ved aj ja mam statnice skoro som na ne zabudla 😝 takze radsej isto ten jun my 😀

majussa21
21. jan 2008

Uz sa pekne rozrastame, nas ocino sa pyta ze ci tam bude vymena manzeliek, ved ja mu dam zamenu 😠

yesno22
21. jan 2008

jej kati...jasne ze sa pridaj, ved viacere sme tu vlastne februarovky, ale nam to nevadi...a manzel hned suhlasil, len sa spytal ci nebude jediny au-pair 😀

nastenka27
21. jan 2008

My sa tiez hlasime na stretnutie v pocte 2 dospele kusy a jedno dieta. Vyhovuje nam maj aj jun. A s ubytovanim je nam jedno. Pacia sa mi vsetky 3 varianty.

kasis
21. jan 2008

No sa pekne rozrastame, to budeme potrebovat teda riadny hotelisko, aby sme sa vsetci pomestili 😀

katka432
21. jan 2008

tak by sme sli,3...ja tato a mala 😅
manzel sa zabava nad tou vymenou manzeliek 😀
kam a kedy nam je jedno...prisposobime sa
bubonic..sikula sikulova 😀

adrica
21. jan 2008

Ahojte baby.
Tak my by sme isli tiez radsej asi v juni, len je problem v tom, ze len na jednu noc, cize asi tak dva dni s prichodom aj odchodom.
Zatial to takto manzelovi vyhovuje, len dufam, ze sa mu v praci nic nezmeni.
U nas je to toiz dost tazke dohodnut sa na tyzdnovom programe, nie to este na 1/2 rocnom 😠

Zatial pocet 2x dospely+1x dieta 😀 😀 😀

okacka
22. jan 2008

Ahojte baby,
posledny junovy tyzden ist nemozeme. Mozno by Bubonic mohla napisat aj mesiace po tyzdnoch, aby sme vybrali vhodny tyzden. 😉 . Bubonic prepac za dalsiu robotku.

nanette
22. jan 2008

Ahojte 🙂

No ja som starkému nadhodila, čo a ako a nejako sa veľmi zatiaľ nevyjadril, tak uvidíme... skúsim tie ženské zbrane ešte /Evinah/ 😀 😝

Ale tiež som skôr za jún a možno ozaj tá Malá Fatra.... a tak, ako píše Adrica, tiež na 1 noc, čiže 2 dni dokopy v počte kusov: 2 + 1 dieťa 🙂

A musím podporiť aj Okačku, ten nápad doplniť tabuľku je ozaj dobrý.... hoci ja teraz ani len náhodou neviem povedať, ktorý víkend by nám vyhovoval..... tak v máji budem múdrejšia 😝

Kočky, takže si to predstavujete nejako tak, že po nociach budú naši manželia robiť pestúnku pre deti a "dobrovoľne nasilu" pôjdu spať spolu s nimi a my budeme kdesi v bare klebetiť, hej? 😉 Tak na toto "uuuuuuuurčite" manžela nalákam 😀 😝 😉

bubonic
22. jan 2008

nanette my máme babyphone, takže u nás nemusí ísť spať nikto.

baby som za týždne, ale nezabudnite, že nie sme jediné kto chce ísť niekam, takže objednávať niečo v máji je šialené, myslím, že do polovice marca sa určite treba vyjadriť nejako napevno

jáj a dovolím si zredukovať tie týždne, bo niektorá nemôže prvú polovicu mája, že cia, a niekto koniec júna.
peti25 ako rýchlo budeš vedieť kedy je tá oslava?

bubonic
22. jan 2008

takže tu máte, čo by ste bezo mňa robili 😝 😝 😝

cia13
autor
22. jan 2008

Bubo - tabulka je super, len asi si to trosku poplietla, alebo aspon neviem o ziadnom penzione v Malej Fatre. Lebo ten link co som ja hodila, ten sa vola Mala Fatra a nachadza sa v Terchovej. Cize je to jedno a to iste.
Ale ak sa to zda byt daleko, skusim pozriet este nieco.
A pre zaujimavost, merala som to na mape http://www.cz.map24.com/ a z BA je to 225km (3 hodiny) a z KE 238km (4hodiny).

Baby skuste aj vy pozriet na nete, pripadne sa popytat znamych na nejaky penzionik.

cia13
autor
22. jan 2008

citam po sebe a aby som to napisala zrozumitelnejsie
penzion Mala Fatra je v Terchovej v oblasti Mala Fatra

natana
22. jan 2008

no kedže asi nebudem sama bez mangela, tak sa hlasim v počte 1+2 (jedna dospela a dve deti 😀 )
a je mi jedno kde aj kedy, lebo na máj ani jun nemám zatial nič rezervované.
a ak by aj Natinka bola v školke v prirode tak pojdem bez nej.

nanette
22. jan 2008

No kočky, tak ja som dnes opäť pokecala s manželom a výsledok: idemeeeeee 😉

takže: počet osôb: 2 + 1 dieťa
mesiac: jún
miesto: to je jedno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre