Stretko Marcoviek 2007. Nahlasujte záujem

cia13
21. jan 2008

Ahojte,
prosim tu nahlasit predbezny zaujem a pridavat nejake penzioniky, hotely atd....

predbezny termin je maj /navrhujem jeden z prvych dvoch tyzdnov, kde je vo stvrtok sviatok, cize by sme mohli ist na 4 dni/

doteraz zverejnene moznosti ubytovania:

http://www.penzionmalafatra.sk/
http://www.avenaplus.sk/

natana
5. mar 2008

nasti super, tento sa mi páči najviac

cia13
autor
5. mar 2008

nastenka - tento posledny je fakt super. Dobre prostredie vonku pre deti, kde sa mozu blaznit.
Ja by som mala zaujem o ten apartman, mozes mi prosim zistit ci su tam 3 postele a cenu? Dakujem 🙂

petra25
5. mar 2008

nast. ty si veru sikovnica, aj mne sa paci tento posledny najviac, 🙂
len som tam nikde nenasla ceny 😕 som asi slepota,

sisi1
5. mar 2008

Aj my hlasujeme za Larion 😉
Petka, aj Nastenka pisala - dvolozk. izba v cene 800,- ak sa vezmu 2 noci 😉

evinah
5. mar 2008

AJ nam sa veeelmi paci ten posledny ponuknuty penzion, je paradny!! Keby nam tak vysiel..

dadka212
5. mar 2008

A vlastne koľko nocí budeme na tom stretku 😕

My sa prispôsobíme, to je jedno ktorý ponzion vyberiete 😉 len nech je tam aj strava 😀 ale asi sa mi najviac páči ten Larion ale aj Horec a Donovaly 😀 😝 som nerozhodný typ 😀 😅

yesno22
5. mar 2008

...takze teoreticky viem zohnat pre nejaku Kosicanku cestovnu postielku...ale na 100% to budem vediet asi po Velkej noci...ten posledny penzion vyzera ozaj dobre ale nam je to jedno...nech je cisto a da sa tam najest, viac nepotrebujeme 😉

kasis
5. mar 2008

My suhlasime, vyzera to super, aj stravu poskytuju za slusnu cenu, okolie pre deti je fajn 😉

kasis
5. mar 2008

No a suhlasimeteda s Larionom, mi to nejak uslo 😀

drnda1
5. mar 2008

Hej ten larion je fajn, aj ja by som mala záujem o apartmán, ak by sa dalo... 😝 ak sa rozhodneme pre ten...

okacka
5. mar 2008

nam je jedno, kam sa pojde, suhlasime so vsetkymi moznostami, len potom definitne dajte vediet, ze kde sa ide, nech viem pripravit mangela 😉

natana
5. mar 2008

ja hlasujem za Larion, je to tam pekne, aj pre deti, aj strava, len na tých fotkach boli aj izby s oddelenými postelami a ja by som potrebovala manželsku, bo spi s nami naša najmladšia 😀 , tak ked bude rozpis iziem, prosím nezabudnite mi rezervovať letisko 😀

nastenka27
5. mar 2008

Ahojte, trochu meskam lebo som stratila papiere od auta a behala po parkoviskach a hladala kde mi vypadli. Manzela uz zo mna porazalo. Hned zacal stresovat a vypocitava kolko nas budu stat nove papiere. Po hodine hladania som ich nasla za sedalom vodica. Vypadli mi z vacku a prepadli az do zadu. Taká som bola scastnaaaaa. Moj manzel sice auto pozrel ale kukal len pod prednymi sedackami. A potom sa mame spolahnut na chlapov. 😀

nastenka27
5. mar 2008

Tak som rada, ze sa vam ten Larion paci lebo je to aj moj favorit.

nastenka27
5. mar 2008

Inak aj v tom penzione Sustiak maju volne.

nastenka27
5. mar 2008

A v Šustiaku nemaju ani jednu postielku. Sa cudujem, mohli by si zadovazit ked sa tam chystaju majovky, aprilovky a myslim, ze aj junovky.

dadka212
5. mar 2008

Ako hovorím nám je jedno, len tiež potrebujeme letisko ako Natana lebo aj naše veličenstvo je zvyknutý spinkať pri nás 😀 a samozrejme strava, aby sme neboli vyhladovaný lebo ja variť nebudem úrčite 😀

natana
5. mar 2008

nasti, viem ako si sa cítila. aj ja som minule stratila ale doma a bala som sa či ich mala nehodila do smetiaku. ale nakoniec ich našiel manžel. (ale nerobil to nezištne, slubila som obed v reštike 😀 )

nastenka27
5. mar 2008

Vyhrava teda Larion.
Dadka : polpenzia v Larione je po 250,- Sk takze hladovat nebudeme. Pisme si, kto potrebuje manzelske postele. Ale aj tak ich poziadam nech nam tie oddelene postele pred prichodom spoja nech nespia manzelske pary ako pohadany.

nastenka27
5. mar 2008

Tak z osemnastich parov trinast potvrdilo, ze sa im paci Larion. Ostatni este asi neboli na koni. Tak by sme to mohli uzavriet a vyhlasit vytaza 😀
Inak Cia a Drnda maju zaujem o apartman a tym padom by sa uvolnili este dve izby. Podla toho ako sa dnes vyjadrili tak na ten termin este nemaju nikoho rezervovaneho. Tak by sa k nam mohli pripojit nove Marcovky Krcka a Anetka. Musim to nadhodit do temy Marcove babetka ci by nesli s nami. Nech nas je viac a nech je veselsie.

nastenka27
5. mar 2008

Suma sumarum by nas to vyslo, pre dve osoby a jedno dieta:
ubytovanie: 800,- Sk/noc x 2 noci = 1600,- Sk (to sa este budem snazit dohodnut zlavu pre skupinovy pobyt)
polpenzia: 250,- Sk/osoba x 2 osoby x 2 dni = 1000,- Sk
Spolu: 2600,- Sk
To by slo, ci?

natana
5. mar 2008

ano Nasti, šlo by to. 🙂 😉 😵

drnda1
6. mar 2008

Nasti - supeeer. 😉 A v tom apartmáne je kolko postelí, zmestím sa tam s celou svojou perepúťou? 😀

cia13
autor
6. mar 2008

nasti - za apartman asi bude vyssia cena, zistis mi prosim tiez aj pocet posteli?
skoda, ze to na nete nie je rozpisane

inak cena je podla mna super, je to nove zariadenie, tak to urcite bude cistucke, tesim sa 🙂

dadka212
6. mar 2008

To je super cena 😉 už sa tešíííííííííím 😀

yesno22
6. mar 2008

Suuuupeeeer....nasti sme stastne, ze ta mame 😵 ja sa tesiiiiim 😀

inak, ked som vcera malemu z vaznou tvarou vysvetlila, ze pojdeme na vylet a budu tam deticky a ze sa mu spravat slusne taaaaak sa rozosmial, ze som nechapala...fakt netusim, co mu bolo smiesne 😅

adrica
6. mar 2008

Caute zienky.
Tak my takisto suhlasime s penzionom Larion, len skoda, ze nemaju viac postielok 😠
Nasti a nevedeli by si poziciat od nejakych susednych hotelov?
A aj ta cena za stravu je super, tak si myslim, ze by sa to malo cim skor objednat, aby nam to nejake "konikarky" nevyfukli 😀

adrica
6. mar 2008

A platit budeme im priamo na ucet ci ako sa dohodneme? 😎

nastenka27
6. mar 2008

Ahojte,
Posielam zaznam z komunikacie s penzionom Larion:

Dobry den,

velmi pekne dakujeme za potvrdenie volnych kapacit vo vasom penzione v termine od 30.5 - 1. 6. pre nasu skupinu 36 dospelych, 4 deti a 18 deti bez naroku na sluzby.

Nakolko ponukate zlavu pre skupinove pobyty, chceli by sme sa opytat v akej vyske dokazete poskytnut zlavu pre nasu skupinu?

Mate v tomto termine volne aj apartmany? Dva manzelske pary by mali zaujem obsadit tie. Popiste mi prosim ako apartmany vyzeraju a kolko je tam posteli.

Poprosili by sme aj o cenu za ubytovanie jednej osoby v dvojpostelovej izbe.

Este by nas zaujimala varianta, ked je v dvojpostelovej izbe ubytovana jedna dospela osoba a dieta vo veku 5 rokov.

Mate na dvojpostelovych izbach aj manzelske postele? Kolko izieb mate s manzelskymi postelami? Popripade daju sa dve samostatne lozka spojit na manzelsku postel?
Pytame sa len preto, lebo niektore deticky su zvyknute spavat medzi rodicmi.

Do piatku by sme chceli uskutocnit zavaznu rezervaciu. Informujte ma prosim ako by to
prebiehalo s platbou za ubytovanie?

ODPOVEĎ:
Pekne pozdravujeme

Na vas pobyt mozeme poskytnut 10% zlavu na ubytovanie
Ano budu volne aj apartmany, obsahuju kupelnu so sprchou wc umyvadlo potom spalen s manzelskou postelou a obyvacka s roztahovacim
gaucom a TV .Je tam aj minikuchynka s umyvadlom , mikrovlna rura, rychlovarna kanvica a chladnicka ,cele vkusne zariadene. je to aj na internete vo fotogalerii.
Jedna osoba v dvojlozkovej izbe je za cenu 550Sk/osoba 🙂 toto je cena pre Ufku keby isla bez manzela 🙂
plne obsadena- 2 osoby - 450,- Sk/osoba 🙂 toto musim este preverit bo v cenniku maju 800,-Sk/izba 🙂
dvojka s dietatom je za 450 + 380 = 830Sk 🙂 toto som zistovala pre Eros 🙂
Na izbach nie je problem postle si spojit.celkovo 14 dvojlozkovych
Ked nam potvrdite rezervaciu tak vam zasleme kalkulaciu a mesiac pred pobytom nam potom zaslite prosim 20% zalohu na ucet v banke alebom sekom

Tesime sa na vasu navstevu a dakujeme za pozitivny ohlas

S pozdravom D Safarikova
prevadzkarka

🙂

nastenka27
6. mar 2008

Cia, Drnda: apartman stoji 2200,- SK - 10 % zlava: 1980,- Sk/noc. Tak dajte vediet ci to beriete? Keby ste isli do trojlozkovej, (Drnda, da sa do nej dat aj pristelka) tak to vyjde 1080,- Sk po zlave pre Ciu a 1395,- pre Drndu.
Dajte mi vediet cez IP alebo sem ci chcete ten apartman.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre