Stretko Marcoviek 2007. Nahlasujte záujem

cia13
21. jan 2008

Ahojte,
prosim tu nahlasit predbezny zaujem a pridavat nejake penzioniky, hotely atd....

predbezny termin je maj /navrhujem jeden z prvych dvoch tyzdnov, kde je vo stvrtok sviatok, cize by sme mohli ist na 4 dni/

doteraz zverejnene moznosti ubytovania:

http://www.penzionmalafatra.sk/
http://www.avenaplus.sk/

natana
5. máj 2008

😀 😀 😀
no ale máš pravdu, ako jhe to vymyslené?

dadka212
5. máj 2008

😀 ja len že nech tam neprídeme ako dedinskí blbci 😎

ufka
6. máj 2008

dadka asi sanahlásiš menom čiže priezvysko asi nastenka nahlásila.alebo izby rozdelila ona a tam to nevedia?
Halooo Nasti?

dadka212
6. máj 2008

Ufka lenže ani Nastenka nevie moje priezvisko takže neviem ako tam budú mať napísané, že ktorá izba je moja...

natana
7. máj 2008

no nejak to bude, a nie je nič lepšie ako organizovaný chaos 😀

yesno22
7. máj 2008

a nezabudnime si vyrobit menovky na krk...pre istotu... 😀

a kedy sa ma zaplatit zaloha? alebo netreba? 😨

eros
7. máj 2008

dadi nemas jedno ako sa predstavis 😀 😀 aj tak tam bude musiet byt nastenka aby povysvetlovala kdo kde co ma 😀 😀

dadka212
7. máj 2008

Erosko jasné, len som sa pýtala keby sme prišli niekedy večer, kde vás tam budem hladať 😀 ale veď to nejako už bude 😉
Yesno že záloha by sa mala platiť až na mieste keďže je to takto tak v tom by bol ešte väčší chaos 😝

adrica
7. máj 2008

Tak ja sa uz tesim ako sa tam vsetky dovalime 😀
Nastenka...chystaj nervy do zalohy. 😀 😅

adrica
8. máj 2008

Haloooo Nastenka mas IP. 🙂

ufka
9. máj 2008

baby ide ma šlahnút toho mojho nie a nie presvedčit.ide teda niekto sám? myslím bez partnera?
lebo ak nie nepojdem aj keby som velmi chcela.nebudem príves.ešte keby sa mi podarí presvedčit krsnú tak by som ju zobrala možem?dakujem vám

adrica
9. máj 2008

Ufka, tak len presviedcaj 😉 😀
Ale myslim, ze ked prinesies krstnu, tak by to malo byt O.K. 🙂
Teda aspon z mojej strany. 😵

dadka212
9. máj 2008

Ufka myslím, že Eroska ide "sama" ale v pohode môžeš zobrať aj krstnú aj mne to možno bude hroziť, že pôjdem so sestrou vlakom (sama by som tú cestu nezvládla a aj izba je rezervovaná na 2 osoby), lebo sa nám pokazilo auto tak neviem či ho stihnú opraviť a tato vlakom asi nepôjde a neviem či by mu niekto auto požičal 😖

eros
9. máj 2008

dadi mozno ja pojdem bud so svagrou,ale to asi nebude iste a ak sa podari tak pojdem asi s kamoskou ak sa este bude dat a s jej 2rocnym synom a ak nie tak samaaaaaaaaaaaaaa s detmi 😀 ak sa nic dovtedy nestane

ufka
10. máj 2008

tak to ste ma potešili že by ste tam šli aj s niekým iným ako mužom

nastenka27
11. máj 2008

Ahojte babule,
akosi nestiham tak sa zas hlasim az po dlhsej dobe. Nebojte nebude chaos lebo v penzione vedia, ze je to celoslovenske stretnutie marcovych babetiek, ktore sa zoznamili na internete. Takze poznaju aj nase nicky. 😀
Posiela som im tuto tabulku: https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... . Takze pri prichode sa hlaste pod svojimi nickmi. To aby sme nevysli z cviku.

Ufka, v pohode si mozes niekoho zobrat. Si ubytovana v dvojpostelovej izbe takze miesto pre krsnu by bolo.
Adricaaaaaaa - som od teba ziadne IP nedostala. Skus poslat este raz.
Natana - nad tou detskou stolickou som rozmyslala aj ja. Ale asi ju necham doma. Teraz sme boli dva predlzene vikendy na chalupe a chalan krasne jedol niekomu na kolenach alebo v kociku. Len nechci po takom vydatnom obede ten kocik vidiet aky je spinavy.
.

dadka212
12. máj 2008

Nastenka si poklad 😵 ďakujeméééé 🙂

kasis
14. máj 2008

Ahojte, mrzi ma to, ale vcera sa u nas zmenila situacia a na stretko nedojdeme 😢 .
Pisala som aj Nastenke. Mame v ten vikend stretko po 5 rokoch z VS. Som cely den rozmyslala, co spravit, oba stretnutia su na cely vikend a kazde opacnym smerom. Spoluziakov som nevidela niektorych od statnic, tak som sa rozhodla pre nich, dufam, ze ma neukamenujete a nezanevriete kvoli tomu na mna.To je tak, cely rok nic a potom zrazu vsetko nakope.
Tak budeme aspn kyvat, ked pojdeme do Modry tym co pojdu na stretko 😉

dadka212
14. máj 2008

Kasis niééééé..... ale nie ja to chápem, tak si to uži 😉 ti zakývam 😀

petra25
14. máj 2008

ahojte babulky
taaak chcem si ujasnit viacero veci 😀
o kolkej tam mame spicha
piatok asi zaciname vecerou a nedelu koncime ranajkami, ano?
plus v sobotu mame ranajky, veceru
co este nevieeem, musim premyslet 😀

podte pomaly rozoberat, co berieme 😉
kasis, skoda 😢

petra25
14. máj 2008

ozaj tu stolicku neberiete, ja som ju na prvej dovce mala a na druhej nie a veru som lutovala, ze som ju nezobrala, tak teraz neviem,co robit 😒
aaaaa beriete vsetky tie cestovne postielky?

evinah
14. máj 2008

Peti ja berem postielku cestovnu a stolicku urcite nie..Nemame kamion.. Inak to by zaujimalo aj mna od kolkej sa mozeme v piatok ubytovat.. 😕

nanette
14. máj 2008

No veru... dohodnime sa, kedy tam asi dorazíme 🙂 ja cestovnú postieľku neberiem, lebo nemám... ale našťastie, mam rezervovanú jednu z tých dvoch, čo má k dispozícii penzion 😉 stoličku papaciu asi neberieme.. tato ju bude držať na rukách a ja ju budem krmiť ... kašu tak občas jedávame a dá sa to v pohode 🙂 inak kočky, som pozerala tie ceny.... tie raňajky sa mi zdajú dosť predražené.... 100 Sk za jedny raňajky??? veď u nás skoro toľko stojí obed v reštike.... no ale čo už 😝 ozaj, beriete aj trojkolky pre deti, či len kočiare? 😕 my asi nevezmeme, lebo ako Evi píše, kamión nemáme 😉

dadka212
14. máj 2008

Peťka na tvoje otázky je kompetentná odpovedať iba Nastenka 🙂

Ja neberiem ani postielku ani stoličku ani trojkolku iba golfáč 🙂

Potom, neviem kedy prídeme, ale určite pôjdeme z domu vtedy keď bude chcieť krpec spať t.j. okolo 11 hod. aby prespal aspoň polovicu cesty, lebo on nie je zvyknutý autom (chodíme maximálne tak raz za mesiac) a potom v aute vreští, a ani neviem koľko bude cesta trvať lebo by sme si museli spraviť aspoň nejaké zastávky....

Na jedenie nakúpime Hippky ( to je aj tak jediné jedlo, čo malý zje, moje špeciality odmieta 😖 )

No len dúfam, že bude pekné počasie lebo inak ma asi porazí...

yesno22
14. máj 2008

ahojte 🙂
kasis, skoda ze neprides ale asi by som sa rozhodla rovnako 😉

ja beriem kociar, postielku+babyfon, varnu konvicu, termosku, stolicku neberieme,nocnik neberieme lebo momentalne ho uspesne bojkotujeme 😠..... berieme samozrejme fotaaaak a nabijacku 😀 ...jaaaj a cestovnu mapu, lebo som hlavny navigator 😎
pojdeme asi tiez okolo 11-12stej kedy drobec spi, je to jednoduchsie...musim prestudovat trasu, ci sa nam oplati zastavit alebo to zvladneme na jeden sup 🙂
no a asi navstivim kolegyne v praci nech mi nachystaju nejaku cestovnu lekarnicku, clovek nikdy nevie 😉

nanetka, ta cena za ranajky je normalka...bezne sa plati 120-150,- 😒

evinah
14. máj 2008

Mati Ty si vecer nachystas horucu vodu do termosky a potom urobis mliecko? 😕 AKurat som kukala na stranke http://mapy.atlas.sk/ kde to je..a ako sa tam dostat najrychlejsie.Mati od Kosic by to malo byt necele 2 hodky autom.Tak keby drobci zaspali nebolo by treba ani zastavky, to by bola asi najidealnejsia varianta.. 🙂
A tiez si myslim ze ranajky za 100 je normalna cena, su to svedske stoly, takze sa napapame..a aj obedove menu je fajn.. tak snad od hladu neumrieme.. 😀

nastenka27
14. máj 2008

Ahojte,
tak som teda stornovala dve dvojpostelove izby po Sisi a Kasis. Tie Silvie sa na nas akosi dohodli. 😀
Ale je mi fakt luto, ze nemozu ist. Viac ludi, viac zabavy. ale co uz ☹ .
Peti - spicha mame rozne. Poslala som mail do penzionu, ze kolkej je mozne sa v piatok u nich ubytovat. Tak som zvedava na odopoved. Moj mangel si chce zobrat na piatok dovolenku, tak tiez by sme vyrazili na obed. Ak nebude mat dovolenku tak vyrazime az o stvrtej.
Ano zaciname vecerou v piatok a koncime ranajkami v nedelu. V sobotu mame ranajky aj veceru.

Ja tiez neberiem stolicku, beriem cestovnu postielku, Hippky, rychlovarnu kanvicu, babyfon, fotak, nabijacku, aj na mobily a vsetko ostatne.
Hlasim sa do klubu k Nanettke. Ja sa tiez kupat nepojdem tak mozeme vymysliet nahradny program. 😉

nanette
15. máj 2008

Hmm... tak asi to len mne sa zdá tá raňajková cena vyššia....asi to bude tým, že už som dlho nikde neraňajkovala, tak nemám prehľad o cenách 😝

Nastenka - to ani Sisi nejde? 😕 ☹ nejako som to nikde nepostrehla..... joj, ale nás ubúda... taká škoda 😒
A som rada, že si sa pridala ku mne... budeme dve "neplavkyne" 😉

Ja tiež asi tatovi poviem, nech si skúsi vybrať dovolenku, nech môžme vyraziť z domu skôr ako po štvrtej, nech tam nejdeme rovno na noc... 😝

nastenka27
16. máj 2008

Ahojte diefcence,
takze izby pre Kasis a Sisi su stornovane. Pojde nas 28 dospelych a 18 deti.
Nanette - veru aj Sisi musela pobyt stornovat. Pisala mi do IP. Jej manzel ma neodkladne pracovne povinnosti. 😢
Dufam, ze uz sa nikto neopovazi stornovat lebo bude beda. 😠 😠 😠

Inak pozerala som stranku Tatralandie pre rodinky co sa chcu ist kupat. Keby sa vas nazbieralo viac ako 20 ludi (len neviem ci sa rataju len dospelí alebo aj deti - musela by som preverit) tak by sa dala vybavit zlava na vstupne 20 %. Vstup na 3 hodiny stoji 460 Sk. Len by ste sa museli prihlasit dopredu lebo to treba 7 dni dopredu nahlasit.

V penzione je mozne sa v piatok ubytovat od 7.00 - do 24.00. Keby bolo treba a niekto by nestihal tak pockaju aj dlhsie. Som milo prekvapena lebo obycajne je mozne sa ubytovat tak od 14.00 hod. Takze super spava pre tych co vyrazaju pred obedom aby deticky v aute spali.

Nenette my by sme si mohli zorganizovat nejaky nahradny program pre nekupajucich. Liptov je krasny, je tam vela moznosti na vylety. Hmm???

dadka212
17. máj 2008

Nastenka ja by som sa tam dotrepala aj pešo tak strašne sa teším 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre