Stretko Marcoviek 2007. Nahlasujte záujem

cia13
21. jan 2008

Ahojte,
prosim tu nahlasit predbezny zaujem a pridavat nejake penzioniky, hotely atd....

predbezny termin je maj /navrhujem jeden z prvych dvoch tyzdnov, kde je vo stvrtok sviatok, cize by sme mohli ist na 4 dni/

doteraz zverejnene moznosti ubytovania:

http://www.penzionmalafatra.sk/
http://www.avenaplus.sk/

lindda
7. feb 2008

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

my chodime na stretka sem je tam super 🙂

bubonic
8. feb 2008

lindda ale my sa bavíme o celoslovenskom stretku na víkend pre všetky marcovky 😀 . takže euroland je pre nás bezpredmetný. ale vďaka za tip 😉

bubonic
8. feb 2008

evinah skús sa pozrieť ešte raz, majú tam oboje 🙂.
peti rozpis stretka je po týždňoch.

kasis ten Vadičov je lacnejší ako donovaly 🙂 a mne sa páči viac, pre mňa sú donovaly tak na lyžovanie 🙂.

idem upraviť tabuľku a vyjadrite sa 😀

eros
8. feb 2008

Lindda dikes,ale organizujeme veeeelke stretko takze dojdu aj babenky z vyhodu a atak 😀 😀 😀

sisi1
8. feb 2008

bubo, Vadicov je lacnejsi?
kuk:2 lozk. izba v nasich terminoch - od 1400,- s 1 pristelkou.

Donovaly:490,- lozko x 2 = 980,-.

Pokial dobre pozeram, takto to vyzera cenovo...

nastenka27
8. feb 2008

Ahojte,
tak ja som teda v soku 😲 . Som si spocitala naklady na to stretko vo Vadicove pre dve osoby a vyslo mi to:
1300, sk/noc/2 osoby x 2 noci = 2600,- Sk. K tomu denné menu 280,- Sk na osobu x 2 osoby x 2 dni = 1120,-. Spolu 3720,- Sk. Pripocitam nejaké nápoje, cestu a cely rodicak je v p.deli ☹ . Neviem ako ostatnym ale mne sa zda to ubytovanie drahe. Sak sme chceli cez leto vyrazit aj niekam na dovcu, ze hadam na nu naskrabeme ale toto by mi urobilo pekny skrt cez rozpocet. A ja tak moooooc chcem na to stretlo ist. Dufam, ze nie som sama, co sa musi uskromnovat lebo si v dnesnej dobe dovolila ten prepich mat dieta. Co vy na to??? Skusila by som pozriet na nete este nejake ubytovania, hoteliky, penzioniky. Mozno by sa naslo aj nieco lacnejsie. 😉

evinah
8. feb 2008

Nasti asi mas pravdu, nie vsetky sme prachate a mali by sme sa tomu prisposobit aj financne.Aby niekto nemohol prist kvoli tomu, ze si to nemoze dovolit by asi nebolo moc fer... ☹ Takze keby bolo nieco lacnejsie nenahnevame sa.. 😕

cia13
autor
8. feb 2008

baby, ja tiez suhlasim, no len ked nikto nedava ziadne typy

treba toho viac pokukat a ponuknut, aby sme si vybrali vhodny pre vacsinu

a radsej by som nieco mensie, kde sa vsetci pomestime, ale budeme viac spolu ako nejaky obrovsky hotel, kde sa medzi ostatnymi hostami ani nestretneme

bubonic
8. feb 2008

sisa no hold som na materskej, nepáli mi to 🙂. ale pripájam sa k prosbe za niečo lacnejšie.

natana
8. feb 2008

mne tiež na tej stranke vadicov neukazovalo cennik ale ak je to tak ako bolo vyssie spomenute, tak to sa mi viac pacia tie donovaly

to viete my ideme tento rok aj na dovolenku a nerada by som malej povedsala, že nemam na zmrzlinu 😀

natana
8. feb 2008

a bubo, v tabulke sme len 3 ks ale asi pojde aj naš milovaný, tak to budeme potom styria
a aj termin mi je jedno, len v juni by mohlo byt teplejšie, a to by bolo lepšie ale je fakt, že to počasie si robi , čo sa mu zachce a máj bude možno teplejší
😵

nastenka27
9. feb 2008

Ahojte,
no som sa akosi zabudla pri nete a hladala ubytovania. Nasla som nejake moznosti ale linky a ceny popridavam neskor. Ale este dnes musim upozornit na super ubytko: http://www.jurikaliptov.sk/, ked som si pozrela ceny tak som bola milo prekvapena: 250 Sk/osoba a 230 polpenzia k tomu. Kuknite na to a vyjadrite sa k tomu. Mozno by sme sa tam zmestili. Ved deturence sa nepocitaju. Len tie starsie.
Dalsie podrobnosti az rano.
Tak zatial dobru nocku.

cia13
autor
9. feb 2008

ahojte,
nastenka - ten penzion je uplne super, perfektne ceny, super ubytko. Takto som si to nejako predstavovala.

Takze ja som jednoznacne za. My by sme aj ten apartman pre 3 osoby zobrali.

eros
9. feb 2008

ak su tam pavuci spite somnou celu noc vsetky!!!!!!! 😀 😀 😀
aj mne je to jedno vyserat to pekne aj ja som za 😉

natana
9. feb 2008

nastenka, ty nočná vtáčica,vyzera to super, aj ceny sa mi páčia, aj ja som za.

adrica
9. feb 2008

Ahojte zienky.
Ja som tiez za ten penzion Jurika.
Vyzera fakt suuuuper. 😀 A aj by sme sa tam aj vosli vsetci. 😉
Nastenka si proste jednicka s hviezdickami. 😀 😀 😀

adrica
9. feb 2008

A aby som nezabudla, my by sme mozno brali aj tu postielku detsku pre drobca. 😀 😉

sisi1
9. feb 2008

Ja som tiez za, vyzera to super, az sa mi nechce verit, ze len tolko to stoji....
Su tam aj postielky k dispozicii?

majussa21
9. feb 2008

Ahojky.Nastenka ty si teda sikovna vcelicka. 😀
Vyzera to tam fakt supis, takze aj my sme za 😀
Je to od nas par kilometrov. Len ci nas vsetkyx budu xciet s tolkymi detvakmi 😀 😝 😎

kasis
9. feb 2008

Nastenka, si poklad, vidis, je to blizko nas a nepoznam to a maju super ceny, hadam by sme sa aj pomestili 😉
Ja uplne suhlasim 😀 😉 s Jurikom.

evinah
9. feb 2008

Jej Nasti Ty si sikulka!! Krasny je ten penzion, len aby sme sa tam pomestili, kolko je nas predbezne? A aby mali este volne..
My by sme chceli zobrat so sebou aj cestovnu postielku.

eros
9. feb 2008

takze dalsie stretko bude v BA 😀 😀

natana
9. feb 2008

a to dalšie v kosiciach, erosko nestras
to by som dosla o uši co by mi deti v aute ziapali (teda natina by v jednom kuse : uz tam budeme????)a ja nemam pre nu pozitivnu odpoved, bo sa pýta ked sme len z BA vyrazili 😀

nastenka27
10. feb 2008

Ahojte
Dakujem za pochvaly 😔 . Som sa do toho trocha obula. Ved to bolo napln prace v mojom byvalom zamestani. Pracovala som v CK so zameranim na domaci cestovny ruch.
Ten penzion Jurika ma fakt ocaril. Podla udajov v tabulke by nas malo byt 39 ludi bez deticiek. Penzion ma kapacitu 45. Takze by sme sa tam mohli zmestit. Nemusel by sa obsadit ani ten 3 izbovy apartman, ktory je najdrahsi. Ale museli by sme asi zobrat jeden 4 postelovy apartman ale ten vychadza cenovo v pohode. O ten sa zaujimala Cia.
Ale nepredbiehajme. V pondelok preverim, kolko tam maju dvojpostelovych a kolko trojpostelovych izieb a ci by sme sa tam zmestili a hlavne ci maju volne miesto. Asi skor na ten jún od 13. 6 - 15. 6. Ten vyhovuje kazdemu. Ale preverim aj ostatne terminy. Inak v cenniku maju cenu za lozko a nie za izbu co je parada. Potrebujeme totiz obsadit aj trojpostelove izby dvoma osobami.
Len mam obavy, ze ked je ten penzion taky lacny a pekny tak uz bude poobsadzovany milionmi poliakov 🙄 . Ti su totiz vsade. No uvidime. Ked nie tak mam v zalohe este 9 hotelov. Je tazke najst nejaky penzion lebo nas je vela a potrebujeme aby malo ubytko vela dvojpostelovych prip. trojpostelovych izieb a takych je ako safranu. Takze v zalohe mam uz len hotely. Inak Bobrovec je dedinka pri Liptovskej Mare vziadlena od Blavy 292 km a od Kosic 176 km.

nanette
10. feb 2008

Ahojte 🙂

Nastenka - si poklad..... ozaj si to zvládla bravúrne a našla si úžasné miestečko na naše stretko.... a ja trúbka som si chvíľku myslela, že sa tam nepomestíme, lebo som rátala aj detičky do počtu.... 😅 😝 Juj, či sa teším, ako sa stretneme... dúfam, že zajtra podáš dobré správy.... 🙂

evinah
10. feb 2008

Nasti tak sme vlastne len pretrenovali Tvoje pracovne zrucnosti.Tak budeme sa povinne vsetky modlit, aby si nam zajtra zvestovala len pozitivne spravy! 😀

yesno22
10. feb 2008

Nasti....SUPEEEEER...si nas poklad....suhlasim, suhlasim, suhlasim s cimkolvek co najdes...ja som rada, ze nemusim hladat ja, aj ked par penzionov som popozerala....mne by ta cena az tak nevadila, my toho roku na dovolenku nejdeme, takze pre nas je stretko dovolenka 😀 ☹ 😅

bubonic
10. feb 2008

nastenka veľmi pekné ubytko. my zatiaľ súhlasíme s termínom, len viac budeme vedieť asi až v marci, bo náš tatinko má v júni záverečné bakalárske skúšky. ale dúfam, že ten termín nám "sadne". ja ho pre istotu v tabulečke zvýrazním. 😀

nanette
11. feb 2008

Bubo - keď budeš zvýrazňovať v tabuľke, tak prosím ťa, oprav u mňa, že prvý júnový víkend nemôžeme ísť.... ideme na svadbu 🙂 dík 😉

evinah
11. feb 2008

Nasti este nemas spravy?? NOrmalne som z toho nervozna... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre