Stretko Marcoviek 2007. Nahlasujte záujem

cia13
21. jan 2008

Ahojte,
prosim tu nahlasit predbezny zaujem a pridavat nejake penzioniky, hotely atd....

predbezny termin je maj /navrhujem jeden z prvych dvoch tyzdnov, kde je vo stvrtok sviatok, cize by sme mohli ist na 4 dni/

doteraz zverejnene moznosti ubytovania:

http://www.penzionmalafatra.sk/
http://www.avenaplus.sk/

nikuska22
11. feb 2008

baby, chcem sa opytat, este sa da prihlasit? ja by som sa chcela nezavazne, lebo neviem, ci moj manzel nebude busy v praci, ale ak nie, tak by sme sli traja. bez neho sa mi velmi nechce, lebo ako tak pozeram, vsetky tam idete s manzelmi
😉

evinah
11. feb 2008

NIkuska jasne,ze sa este da.. a nie vsetky idu s manzelmi, takze kludne pridi aj bez neho!!! 😉
Nasti ziadne spravy?? 😕

nastenka27
11. feb 2008

Ahojte baby,
tak dostala som spravu z Penzionu Jurika:
Dobrý deň.

14.-29.6. máme plne obsadené.

7.6. , 14.6. máme plne obsadené.

Čo tak termín 30.5.-1.6.2008, vtedy máme volné.

Ďakujem za odpoveď.

Penzión Jurika
Posielala som im aj pocet ludi, kolko dospelych, kolko deti. Na to nezareagovali takze vyzera to tak, ze vzali na vedomie a sa tam zmestime. Len ten termin nevyhovoval Majussi, Bubonic, Adrice a Nanettke. Tak to sa mi dost nelubi. Nanetka sice pisala, ze nemoze prvy junovy.
Skusme sa teda nejako dohodnut ci by sme to zobrali alebo hladame dalej.

nastenka27
11. feb 2008

Este raz link na penzion Jurika v Bobrovci: http://www.jurikaliptov.sk/

sisi1
11. feb 2008

Podla vsetkeho, by sme my mohli....nech sa vyjadria Nanettka a dalsie ako to vyzera.
Nastenka: dakujeme, si poklad 😉

osickad
11. feb 2008

nasti:
my môžeme 😉 a už sa veľmi tešíme. 😵 😵 😵

evinah
11. feb 2008

AJ my vtedy mozeme.. 🙂

kasis
11. feb 2008

My tiez mozeme, len by smemali pockat, co napisu prave tie baby, co nemohli 😉

nastenka27
11. feb 2008

Pockame kym sa kazda vyjadri ci moze v tento termin a ci nie. Takze Nanettka, Adrica, Majussa, Bubo sem sa. Len si musime pohnut aby som im vedela dat odpoved co najskor. Nech to nejaky Psonci nevyfuknu ak by sme mali o ten termin zaujem.

nastenka27
11. feb 2008

Super Kasis, ze mozete. Cakame na dalsich.

yesno22
11. feb 2008

nasti....my mozeme, mozeme, mozeme 😀 dufam,ze aj ostatne si to nejako vybavia 😉 😅

adrica
11. feb 2008

Ahojte baby. 🙂

Takze, moj starky suhlasi, takze sa ide na rodinny vylet 🙂 🙂 😀 😀
Dufam, ze tam budu mat aj tu postielku, lebo si neviem predstavit ako bude krpec spat. 😖
Skusim pozhanat pojazdnu 😀 , ale mam taky pocit, ze ju nikto nema. 😠
Keby daco , dajte vediet.
pa,pa. 😉

petra25
11. feb 2008

Nasti, aj my mozeme 🙂 ale uvidime, co spominane babule 😔

nastenka27
11. feb 2008

Este ma napadlo ked kukam na stranku Jurika, ci tam maju vonku nejake posedenie, kusok travicky kde by sa deti mohli hrat. Dvor je podla obrazkov velky len aby to nebolo parkovisko. No museli by sme aj to preverit. Alebo pojdeme s detmi na miestne dedinske ihrisko, zostavime futbalove druzstva z nasich chlapov vypustime medzi nich deti 😀

majussa21
11. feb 2008

Ahojky.
Tak ja mam statnice 26.5 alebo 27.5 tak snad aj moze byt hadam sa do vtedy vyspim a dam dokopy 😀 😝 zapijewme potom len neviem co 😀 😀
My sme z blizka tak by sme to potom mohli ist omrknut ako to tam v okoli vypada,vedla v dedine mam tetu tak pozistujem a zas to je turisticky rusne okolie takze tam isto nejake atrakcie budu, pojdeme sa kupat na L.Maru,hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀

nastenka27
11. feb 2008

Majussa to by bolo super, ze by sme tam mali aj tajneho agenta pred tym nez by sme to objednali.
Vyzera, ze Nanettka by mohla tiez ist lebo som citala prispevky dozadu a na svadbu idu 7.6. Potichu si ju znacim do Bubovej tabulky.

cia13
autor
12. feb 2008

jaj, super, uz sa to risuje 🙂

tusim uz len Bubo nech napise a ked sa podari, budeme komplet

🙂 🙂 🙂

nanette
12. feb 2008

Nastenka - joj, si zlatá, že si to tak promptne vybavila ..... my ten prelomový májovo-júnový víkend môžeme..... svadba je až ďalší víkend.... väčšina z nás písala preto len jún, lebo sme chceli, aby bolo teplúčko, ale hádam aj v máji bude pekne, takže neváhajme a berme tento a hlavne rýchlo, nech nám to niekto nevyfúkne... lepšie už určite nenájdeme... toto je prekrásne a Nastenka má u nás u každej pivo za vybavovanie 😝 😀 tuším budeš na stretku ležať pod stolom 😀 😝

nastenka27
12. feb 2008

Chyba mi este O.K. od Okacky, ta dnes asi nebola na koniku bo ani riadkom neprispela, a aj od Dadky. Chcela ist snami este aj Katka432 co ma Neitu a caka druhe babetko. Tej budem musiet napisat asi IP ci to plati lebo ta tak casto medzi nas nechodi. A hlavne nasa najvacsia aktivistka tabulkova BUBONIC. Buboooooooooooo kde si, potvrd prosim termin ak ti vyhovuje.

nastenka27
12. feb 2008

A vyzvala som aj Natanu a Drndu aby potvrdili.

nastenka27
12. feb 2008

Inak dnes som pisala do Juriku ci by nemohli ten termin podrzat kym nebudeme presne vediet ci to berieme ci nie. Tot nasa konverzacia:

Dobrý deň,

cena na uvedený termín 250,- + 230,-
Počkám do 22.2.2008 s predbežnou rezerváciou.
Vonku sú altánky s posedením.

V prípade ďalších otázok Vám rada odpoviem.

S priateľským pozdravom

Mgr.Jana Pálinkášová
Penzion JURIKA - Bobrovec
tel.: 0905 180 746

----- Original Message -----
From: Alexandra
To: Penzion JURIKA - Bobrovec
Sent: Tuesday, February 12, 2008 9:48 AM
Subject: Re: info o ubytovani

Dobry den,
zacala som preverovat termin 30.5. - 1.6. a vyzera to velmi nadejne. Zial nemam este potrvdenu ucast od vsetkych
zaujemcov. Mohli by ste mi urobit na tento termin opciu s tym, ze by som sa vam urcite vyjadrila do pondelka 18. 2. 08?
Chcela by som sa vas este opytat, ci mate niekde vo dvore urobene nejake posedenie, prip. kusok travicky a par laviciek?
Este otazka na uistenie. Su ceny uvedene na internetovej stranke platne? 250 Sk/lozko v mimosezone a 230 polpenzia?
Dakujem za skoru odpoved a ostavam

S pozdravom

Alexandra Janikova

drnda1
12. feb 2008

Nassti - ja som antitalent na zemepis, kde to je? Blízko akého mesta, alebo aká čast Slovenska?

nastenka27
12. feb 2008

Pri Liptovskej Mare.

nastenka27
12. feb 2008

Drndi - od Blavy je to 292 km.

yesno22
12. feb 2008

jeeeeeeeej nasti supeeeeeeer 😵 ja sa tak tesim...konecne vypadneme z Kosic 😀

petra25
12. feb 2008

nasti, veru, zasluzis si odmenu ako Nanetka vravi, vyzera to uz nadejne 😵

nastenka27
12. feb 2008

No len aby sme to nezakrikli. Chyba potvdenie od Okacky, Bubonic, Dadky a Katky.
Bolo by dobre tam vyslat cez vikend Majussu aby to tam omrkla ako to tam vyzera. Hovorila, ze to maju blizko a vo vedlajsej dedine tetu. Tak by mohla spojit prijemne s uzitocnym, navstivit tetusku a podat referencie. Co ty na to Majussa??????

nastenka27
12. feb 2008

Ozik a neviete nieco o Petruske - zakladatelke temy Marcovky 2007 a Marcove babetka 2007. Ta nie je totiz v zozname. ☹

drnda1
12. feb 2008

No ak neochorieme, tak by sme šli... 🙂

nastenka27
12. feb 2008

A dakujem za tu odmenu. Nastenka miluje pivko a hadam ich za dva dni 18 vstrebe 😀 Vsak uz nekoji. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre