Stretko Marcoviek 2007. Nahlasujte záujem

cia13
21. jan 2008

Ahojte,
prosim tu nahlasit predbezny zaujem a pridavat nejake penzioniky, hotely atd....

predbezny termin je maj /navrhujem jeden z prvych dvoch tyzdnov, kde je vo stvrtok sviatok, cize by sme mohli ist na 4 dni/

doteraz zverejnene moznosti ubytovania:

http://www.penzionmalafatra.sk/
http://www.avenaplus.sk/

evinah
17. máj 2008

Veru to s tym ubytovanim uz od rana je super sprava!! 😵 Ja sa z tiez tam moc tesim,ze tam uz budem asi rano o 7mej... 😀 😀 Neviem este kedy vyrazime, uvidime este..
Nasti keby si zistovala zaujemcov do Tatralandie, tak ja sa hlasim! Tam sa da kupat aj keby prsalo, nie? Myslim ze maju aj vo vnutri kryte bazeny.. 😕

majussa21
17. máj 2008

Ahojky.Su naozaj ustetovy joj sa tesim potom mi napisete vsetko co beriete aby som na nic nezabudla 😀

Aj ja sa pridavam k Nanetke a Nastenke mala ma zakaz sa kupat v termalnych vodach a ja mam stale problemy aj po cisteni, znovu som dostala bola som zas vcera u gyndosa a musime cakat na histrologiu zas som dostala,ze to som este nemala. 🙂

Kasis no to je skoda, som sa na vam tesila specialne, ale ja by som sa asi tiez tak rozhodla 😎

Peti my cestovnu postielku nemame a ako Dadka berem len kocik 😉

Moj manzel mal teraz dovolenku koli mojmu uceniu takze tam nepripada do uvahy no my to mame blizko ked vyrazime o 16h.o 17h. sme tam 😀

ufka
19. máj 2008

aj ja sa hrozne teším beriem zo sebou krstnú ,do Tatralandie nepojdem ja sa teším na nejakú masáž v hoteli a náhradný výlet.nás tam tatino dovezie a nebudeme mat auto tak aj tak by sme nemohli íst dalej od hotela iba na kočíku. ja si beriem kočík, jedlo neviem asi nie kupované,lebo to ešte nejedla. neviem,či tam majú chladničku nasti myslýš,že si tam možem odložit?

yesno22
19. máj 2008

ja som sa s manzelom este nebavila o programe na stretku, ale nas by viac potesila asi nejaka prechadzka ako kupanie...kupanie si uzijeme tyzden po stretku...a na Liptov sme sa chystali uz minuleho roku, ale dosli sme len do Tatier 🙂

Evi...ja si pripravim trochu vody do flase(studena) a ked maly vstane na mliecko, dolejem horucu z termosky a nasypem mliecko...UM totiz treba vypit do 2 hodin od pripravy...

nikuska22
20. máj 2008

ahojte, mam zlu spravu, neviem, ci to aj ja nebudem musiet stornovat 😢
nasti,do kedy najneskor sa to moze stornovat?
manzel ma termin odovzdania 2.6., takze ako naschval prave ten vikend budu vsetci v praci od rana do noci a budu makat a jemu sa to zda blbe, aby on si prave vtedy siel niekam na vylet ☹
no ale ja stale dufam, ze sa to nejako utrasie, aj ked viem, ako to je pred terminmi odovzdavania, vzdy je to vsetko na poslednu chvilu a najviac je toho, no ved uvidime, tak drzte palce 😔

dadka212
20. máj 2008

Baby nebláznite, to keď sa tam dotrepe naša rodinka tak dúfam, že tam nebudeme sami 😀 😝 že stretko 😕 ale to je tak, nedá sa to všetko naplánovať, vždy niekto nebude môcť 😢

drnda1
20. máj 2008

My by sme zasa teda šli, ale len sobota - nedela, manžel, ja a Sára... 😉 Stačí obyč izbička...

dadka212
20. máj 2008

Drndi, supééér 😵 😵 😉

drnda1
20. máj 2008

Že? Aj ja sa tešíííím.

dadka212
20. máj 2008

aj my 🙂

drnda1
20. máj 2008

Len či ešte budeme môcť sa prihlásiť... 😝 Nastenka mi ešte neodpísala...

dadka212
20. máj 2008

určite áno 😉 musí sa tam nájsť nejaká izba 😎

cia13
autor
21. máj 2008

jej Drnda, super, ze nakoniec pojdete, v poslednej dobe sa tu pisali len negativne spravy

peti - ty este nevies ako je muz so sluzobkou?

nikuska - dufam, ze aj vam sa to podari vyriesit? Sama by si si netrufla?

ufka
21. máj 2008

drnda super,že idete tešíme sa.
nakoniec teda nemožeme zobrat krstnú,lebo malá by nezvládla takú dlhú cestu ku nej a potom na liptov takže ideme sami 2 zatial

nikuska22
21. máj 2008

cia - sama si netrufam ist s autom, este chodim len tak po presove, aj to len s manzelom

bohuzial, dnes mi manzel povedal, ze uz teraz to nestihaju, takze ten vylet vraj neprichadza do uvahy, ze to musim stornovat, takze je to definitivne, mrzi ma to, velmi 😢 😔

drnda, mozte mat nasu izbu, nastenka to iste vybavi 😉

drnda1
21. máj 2008

Nikus - škoda... 😒 A ty to máš aj blízko, nie?

dadka212
21. máj 2008

Nikuš a nedá sa ísť vlakom??? veď z LM zo stanice by ťa už niekto zobral do hotela

nastenka27
23. máj 2008

Baby pomooooooc. tolko storien behom chvile. Chapem, ze mate kazda svoje dovody a ze je vam velmi luto, ze nemozete prist. Ale slubili ste mi kazda po pive za vybavenie. Uz som prisla o sest piv ak nie viac. 😠
😀 😀 😀
Nevadi, bude o dovod viac usporiadat co najskor dalsie stretko.

drnda1
23. máj 2008

Nasti - kolko ma to bude stát? Ubytko?
U mna máš 2 pivká, aj za prihlásenie a aj za znovuprihásenie... 😀 A možno aj 3 - za to vtedajšie odhlásenie...Už sa nemôžem odhlásit, bo by som z teba urobila alkáčku... 😀 😀

nastenka27
23. máj 2008

Joj Drndi, to radsej nerob. Pre dobro mojho dietata. Inak by na mna museli zavolat socialku 😀 😀 😀
Izba bude stat 810,- na jednu noc. Nas stoji 720,- kedze budeme dve noci.
A kto chce tu izbu s balkonom po Dadke????

natana
24. máj 2008

nasti to je len dvojka však? lebo keby bola trojka tak ju beriem

drnda1
25. máj 2008

No Nasti, ja by som ju vzala, keby bola postielka... Neostala po niekom, kto nejde?

drnda1
25. máj 2008

Či aj malá sa počíta za osobu?

nastenka27
25. máj 2008

Drndi ahoj, som vas dnes nestihla v marcovkach takze preto az taka neskora odpoved.
Nie dieta sa nepocita za osobu. S tou postielkou nepomozem. Ja beriem jednu naviac pre Ufku. V Penzione maju len dve a tie maju objednane Nenette a Adrica. Nemas si od koho pozicat cestovnu???

osickad
25. máj 2008

čau nasti,
a tá polpenzia je za sobotu a nedeľu, však??? v piatok večer sa len pije nie???? 😝 😀 😉 🙂
inak, my tiež prídeme len večerom. a ty????

osickad
25. máj 2008

inak, ja som tiež nad programom zatiaľ vôbec neuvažovala. však to príde samé. Tatralandia, to sú termálne vody, že?? pýtam sa ako keby som žila v Japonsku a nie na Slovensku, ale ešte som tam nebola. Nasti a potrebuješ predbežných záujemcov???? a do toho skanzemu pôjde niekto??? s deťmi sa to asi nedá, že???? 😝 ale ja mám históriu strašne rada - hrady, zámky, to je moje. muž je pravý opak. 😠

nastenka27
25. máj 2008

Drndi - mohli by sme tu izbu s balkonom ponuknut niekomu, kto by si ju uzil oba dni???? Nik sa o nu sice nehlasi ale ak mozem tajne navrhnut. Majussa robi v utorok statnice, urcite ich urobi, na stretko sa ide odreagovat po strese tak by sme ju mohli pichnut jej. Hmmm??? Ale tajne nech je to prekvapko 😀 😀 😀

natana
25. máj 2008

čafte, prišla som nakuknuť čo je nove.
ozaj nasti my nevieme či chceme aj obedy. možno si spravime výlet a to budeme jesť mimo, myslela som že je zahlasena len polpenziaa. t.j. ranajky a večere

drnda1
26. máj 2008

Nasti - jasne, nie je problém...ja sa prispôsobím. 🙂 A Majussa nevravela, že muž nemôže, tak neprídu? Či to som si s dakym pomýlila? Ale mne je jedno, akú izbu dostaneme, len si mi neodpovedala na tú postielku... 😝 Nie je voľná po dakom, kto sa odhlásil?
My zatiaľ bez stray, lebo nevieme, aký bude program, tak aby sme nikoho nestopovali, že by potom na nás čakali. Veď to sa dá aj dodatočne, nie? Ale asi iste budeme chcieť v nedeľu rańajky.

nastenka27
26. máj 2008

Baby to ja som uz nejaka dopletena. Ospravedlnujem sa. Polpenzia su ranajky a vecere. Uz som prepracovana, ci ako.
Drnda, takze tebe odhlasim stravu?
O tej postielke som ti pisala: S tou postielkou nepomozem. Ja beriem jednu naviac pre Ufku. V Penzione maju len dve a tie maju objednane Nenette a Adrica. Nemas si od koho pozicat cestovnu???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre