Stretko Marcoviek 2007. Nahlasujte záujem

cia13
21. jan 2008

Ahojte,
prosim tu nahlasit predbezny zaujem a pridavat nejake penzioniky, hotely atd....

predbezny termin je maj /navrhujem jeden z prvych dvoch tyzdnov, kde je vo stvrtok sviatok, cize by sme mohli ist na 4 dni/

doteraz zverejnene moznosti ubytovania:

http://www.penzionmalafatra.sk/
http://www.avenaplus.sk/

nastenka27
26. máj 2008

Drndi - Majussu si pleties asi s Nikuskou - co ma sestru herecku. Ta nemoze prist lebo jej manzel musi pracovat. Majassa ma zajtra statnice a na stretku to roztoci.
😀

drnda1
26. máj 2008

Nasti - nevadí, lebo aj tak plánujeme kúpiť aj kvôli Chorvátsku a vlastne aj do budúcna...
No tak polpenziu nám môžeš nahlásiť, ak to nie sú obedy - večere, ale raňajky - večere. 😉 Teda začíname v sobotu večerou, tak?
Aha, jasne, to je Nikuska... 😝 Už si to dáko pletiem. Posielam ti IP.

cia13
autor
26. máj 2008

pozerala som pocasie a piatok 25C, sobota 23C a v nedelu dazd 14C, ale to uz sa aj tak budeme pomaly balit domov

asi to moc na kupanie neni a radsej ako niekde vnutri v bazene by sme si mohli spravit vylet. Ale ved sa podelime kto ako bude chciet travit cas 🙂

ufka
26. máj 2008

babenky zostalo i nové mliečko nutrilon 3 a 3 kašičky -medová,jablková a ovocná- ktoré by ste mali záujem tak prinesiem na stretko ozvite sa mi na IP dakujem

nastenka27
26. máj 2008

caute babenky,
v piatok som stornovala izby pre Dadku a Nikusku. V pohode to storno potvrdili.
Tot ich odpoved, ktora ma velmi potesila:

Dobrý deň

V poriadku Vaša zmena bola zaznamenaná , vieme to pri deťoch pochopiť.

Tešíme sa na Vás a zároveň Vám chceme oznámiť , že okrem služieb už spomínaných máme počas Vášho pobytu pripravený program na MDD s množstvom súťaží a cien pre

všetky vekové katogérie a mnoho ďalších prekvapení. Plánované MDD bude v sobotu 31.05.08 o 14 00 hod.

S pozdravom Šafaríková

drnda1
26. máj 2008

jéjo nasti - sú zlatí, že?

eros
26. máj 2008

nasti ak to aj mne vyjde tak sa tesim hadam vyhram vsetko 😀 😀

nastenka27
26. máj 2008

Eros ani nesranduj, ze ti to nevyjde. crta sa dajaky problem alebo co??????
Hej Drndi, presne to som si aj ja pomyslela. Velmi zlati su.

nastenka27
26. máj 2008

Len aby si na tie hry Erosko videla ked budes mat tie moncle.

eros
26. máj 2008

nasti precitaj si u nas v marcovkach.ale este uvidime.

adrica
26. máj 2008

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 , dalsi dovod preco sa tesit na stretko. 😅
Len dufam, ze nam aj pocasicko bude priat. 😉

osickad
26. máj 2008

ahoooojte,
supeeeer, tak to sa teším aj ja na to MDD kvôli našim detvákom.
erosko, nasti:
vy sa asi fakt hneď po príchode zmaľujete, čooo? nedáte si pokoj s tými monoklami 😀 😀 😀
brú nôcku.

cia13
autor
27. máj 2008

super sprava, tesime sa velmi 🙂

eros - ty ani zo srandy nepis, zeby si neprisla

drnda1
27. máj 2008

no a potom si nedáme aj tam teda obed? či ako vy ostatné, čo myslíte?

nastenka27
27. máj 2008

Drndi, mame nahlasene polpenzie ale da sa priamo na mieste si k tomu doobjednat plnu penziu za priplatok 100 Sk alebo si objednat priamo z jedalneho listka. Takze je to na nas.

eros
27. máj 2008

cia ja nesrandujem len pre nas je vela dat 3800 ako sme to ratali na benzin bo hrosik by ma odviezol a hend by siel domov a v nedelu tak isto dojst a potom ist domov a + dake chechone co by som si mala zobrat so sebou bo ratam,ze bankomat tam nebudu mat SLSP+ ak pojdeme musim aj malemu dat obed takze este uvazujeme a ak by daco moze si niekdo zobrat nasu izbu s balkonom 😀 😀 a ak by sla svatka v sobotu sama by som sa nasackovala a dala jej polku na benzinus

eros
27. máj 2008

a este ktomu mi mala pokazila uz druhe skule za jeden rok 😠 😠 vzdy si ich najde a ja potom ktomu dopomozem

majussa21
28. máj 2008

Uz sda tesim, Nastenka si satrasne zlata, nasa sikulka ako na vsetko a vsetkych myslis a vybavujes a s tym dnom deti ma milo prekvapili.
UZ SA TESIM 😀

majussa21
28. máj 2008

Nastenka nie satrasne ale velmi moc zlata, soro za preklepy 🙂

nastenka27
29. máj 2008

caute baby,
kotrolní otázka?: vsetky máte postielky????? (tie co potrebujete a nespavaju deti medzi vami) Pre Ufku beriem ja jednu cestovnu na viac. A Nanette a Adrica maju pozicane z penzionu.
Majussa - dakujeeeeem a hlavne gratulujeeeeem k statniciam.

ufka
29. máj 2008

Nastenka ty kedy asi dorazíš? ym tam budeme asi prvé. tatino nás tam hodí a vracia sa spat do Tn tak tam budeme asi okolo 3H.

evinah
29. máj 2008

Nasti my mame postielku. Ufka mozno aj my tam budeme o takom case..Este sme sa nejak nerozhodli kedy vyrazime, ci rano alebo na obed..Ale asi na obed to chodi tiez Megi spinkat a tak by snad mohla po ceste, aj ked to neni taky pohodlny spanok v autosedacke ako v postielke ale budis..
Idem este nastudovat tu stranku hotela co je na izbach, aby som vedela.. Ladnicka asi na izbe neni vsak?? A pre Megi asi beriem aj plachticku do postielky, rozmyslam,ze jej zoberiem aj jej oblubeny vankusik a na zakritie jej zoberiem deku, nebudem jej tahat aj paplonik... 🙂 Uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiim!!!! 😵 😵

evinah
29. máj 2008

Ozaj zavislacky a beriete teda aj notase so sebou???????? Mas dilemu..... 😀

nastenka27
29. máj 2008

Ufka, my vyrazame po dvanastej. Tak sa mozno stretneme uz v PB na krizovatke.

osickad
29. máj 2008

nasti:
tak ako sa tam dostaneme?????? 😉 smerom na Liptov. Mikuláš máme ísť?????

eros
29. máj 2008

nasti ano hovor trasu ako pre hotentotov mozno moj tata viem,ale predsa je uz postarsi 😀 a aj mob by si mohla hodit kdyby daco 😉

evinah
29. máj 2008

baby sak si kuknite trasu na stranke www.mapy.sk, tam sa da aj naplanovat trasa, najrychlejsia resp. najkratsia..Snad nam nebude Nasti kazdej kukat trasu.. 😕

eros
29. máj 2008

evi nemusi ju kukat.len pre info ci nevie nakratsiu trasu t.j chod do LM a odpoc potom do prava a si tam 😀 😀

cia13
autor
29. máj 2008

napisem vam nasu trasu z BA
v Liptovskom Mikulasi na kruhovom objazde vojdeme do mesta, prejdeme ho cele smer Liptovsky Hradok, prejdeme aj cez ten a tam uz bude odbocka na Kralovu Lehotu

ale tie co idu z opacneho smeru asi by mali zist z dialnice v Liptovskom Petri smer Lipt. Hradok a pokracovat ako som pisala

eros
29. máj 2008

cia si sikulka 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre