Stretko Marcoviek 2007. Nahlasujte záujem

cia13
21. jan 2008

Ahojte,
prosim tu nahlasit predbezny zaujem a pridavat nejake penzioniky, hotely atd....

predbezny termin je maj /navrhujem jeden z prvych dvoch tyzdnov, kde je vo stvrtok sviatok, cize by sme mohli ist na 4 dni/

doteraz zverejnene moznosti ubytovania:

http://www.penzionmalafatra.sk/
http://www.avenaplus.sk/

nastenka27
6. mar 2008

Inak Apartmany su bez balkonov. Maju len 4 izby s balkonmi a to su dvojlozkove. Fajciari hlasili, ze by potrebovali balkon tak som si zapisala Natanu, Dadku bo jej muz fajci a samozrejme aj mna s muzom. No zastrelim sa ked som znova zacala s tym hnusnym zlozvykom 😠. Kto je este zavislak a zoberie tu stvrtu izbu???

nastenka27
6. mar 2008

No ale dost bolo, idem uz spat. Rano som tu ako na koni 😀

natana
7. mar 2008

nastenka ty si ale šikulka

dadka212
7. mar 2008

Nastenka si zlatá a šikulka ďakujeméééééééééé 😵 😵

cia13
autor
7. mar 2008

nastenka - si super, dakujeme 🙂 🙂 🙂

Po dohode s manzelom berieme ten apartman, sice je fajciar, ale radsej budeme mat viac miesta ako sa tlacit v dvojke s pristelkom a detskou postielkou. 🙂
Dakujeme 🙂

nanette
7. mar 2008

Nastenka - si úžasnáááááááá 😵 😵 ďakujeme za všetko, čo pre nás a naše stretko robíš.... 🙂

eros
7. mar 2008

nasti zeby ja 😀 😀 aj ja som sa vratila ktomu,ale nie dako ako tuhy fajciar 😀 😀

no a hadam tam bude manzelska postel

cia13
autor
10. mar 2008

Nastenka - ako to vyzera s rezervaciou? Pojdeme do toho LArionu?
nejako to tu stihlo v poslednej dobe.

nastenka27
10. mar 2008

Ahojte. Ubytovanie je rezervovane a potvrdene od Larionu. Dnes mi dosla od nich odpoved.
ODPOVEĎ:
Dobry den pani Alexandra

Vasa rezarvacia bola potvrdena v termine od 30.05.-1.6.08

Do tabulky som Vam dopisala chybajuci udaj 1 osoby.
Cosa tyka platby zalohy , mozme ju zrusit aby to nebolo komplikovane a Vasa rezervacia bude potvrdena aj bez zalohy. Po prichode sa dohodneme o sposobe platby .

S pozdravom Safarikova

nastenka27
10. mar 2008

Nakolko som sa chcela vyhnut zbytocnym preposielackam penazi na zalohu tak som im navrhla, ze by kazdy par samostatne uhradil zalohu priamo na ich cislo. Asi sa zlakli toho zmatku a napisali toto. Sa tesim bo takto je to najjednoduchsie. 😀

drnda1
10. mar 2008

Nastenka - si super! 😉

nastenka27
10. mar 2008

Len mam smutnu spravu pre Natanu. Trojpostelova izba nie je mozna s balkonom. Len dvojka. To mi je luto 😢 Natana ale ponukam, ze mozete chodit fajcit na nas balkon 😉 Takze este ostava jedna dvojka s balkonom. Kto ma o nu zaujem?

nastenka27
10. mar 2008

Inak kuknite moj album. Je tam tabulka s izbami a cenami. Tak aby kazdy vedel kolko ho to vyjde.

eros
10. mar 2008

asi ja nasti mne je jedno aj ja rada fajcim 😀 😀

a kde v tvojom albume to sa volaju zasa tak izby ako predtym??

eros
10. mar 2008

nastimne staci postel pre nas troch jedna teda manzelska a kupelka a wcko my nie sme daky naruzivy.su tam aj chladnicky???? 😀

dadka212
10. mar 2008

Nasti ja v tvojom albume nič nevidím 😅 len ten starý rozpis

eros
10. mar 2008

dakda uz je tam 😀

dadka212
10. mar 2008

aha až teraz si pridala novú tabulečku 😉

nastenka27
10. mar 2008

No skor som to napisala ako dala do albumu ale uz je to tam. Tak urobte kuk este raz. Ten prvy krat to bolo len cvicne. 😀

nastenka27
10. mar 2008

Chladnicka je asi len v apartmanoch. Tak by si si musela dat bud k Cii alebo k Drnde. Ale aby ti to potom nezjedli 😀

drnda1
10. mar 2008

Nasti - chcem sa ešte spýtať, ako je to s deťmi vekovo? Kedy sú už ako dosplelí?

cia13
autor
10. mar 2008

nasti - super, dakujeme
tesim sa velmi

nastenka27
10. mar 2008

Drndi dospeli su bohuzial len do 10 rokov. Som mala predtym Erika napisaneho ako dieta ale po tejto info som to musela zmenit. Ale kedze beriete apartman tak je to zajedno. Plati sa za izbu a nie za osobu.

drnda1
10. mar 2008

Nasti a ešte polpenziu myslia obed, alebo ranajky - večera?

nastenka27
10. mar 2008

Polpenzia su ranajky a vecera. Ale da sa doobjednat aj plna penzia - obed ktomu, za 100 Sk. Tak kto by mal zaujem nech sa hlasi. Kvoli tomu sa davala polpenzia, ze ak by sa islo niekde na vylet aby nas to nezavazovalo, ze na obed treba byt opat v penzione.

natana
10. mar 2008

nasti, no nepotešila si ma 😀 , ale kedže si dala ponuku na zdielanie balkona tak odpustene 😵

drnda1
10. mar 2008

Nasti a ako to je s polpenziou trebárs v piatok a v nedelu, ked tam nebudeme bud na tie ranajky v piatok ešte a v nedelu už na večeru?
Na sobotu ja hlásim určite plnú penziu...

A ešte aký je ten apartmán? To sú akoby 2 izby? a kolko postelí tam je? alebo kolkí sa tam vyspia?

drnda1
10. mar 2008

Teda Nasti - ešte nepíš plnú, ak by sme šli niekde na výlet...to ti dám ešte vediet...ved to sa dá aj tam potom priamo iste dohlásit, nie?

nastenka27
10. mar 2008

Drndi apartman obsahuju kupelnu so sprchou wc umyvadlo potom spalen s manzelskou postelou a obyvacka s roztahovacim
gaucom a TV .Je tam aj minikuchynka s umyvadlom , mikrovlna rura, rychlovarna kanvica a chladnicka ,cele vkusne zariadene. je to aj na internete vo fotogalerii.
Takze v spalni manzelska postel a v obyvacke roztahovaci gauc pre dve osoby.
V piatok vecera, v sobotu rananajky a vecera a v nedelu uz len ranajky.
Pisem si ta na plnu penziu v sobotu, toto im este upresnime pred prichodom takze zatial to nejdem nahlasovat.

nastenka27
10. mar 2008

Dobre, nepisem si 😉 Hej mozeme to upresnit na mieste a bude to jednoduchsie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre