Stretko Marcoviek 2007. Nahlasujte záujem

cia13
21. jan 2008

Ahojte,
prosim tu nahlasit predbezny zaujem a pridavat nejake penzioniky, hotely atd....

predbezny termin je maj /navrhujem jeden z prvych dvoch tyzdnov, kde je vo stvrtok sviatok, cize by sme mohli ist na 4 dni/

doteraz zverejnene moznosti ubytovania:

http://www.penzionmalafatra.sk/
http://www.avenaplus.sk/

okacka
14. mar 2008

Nasti,
ja som trosku pozadu. posles mi pls link na ten penzionik? 🙂 Prepac, ze takto otravujem, ale muz je nedobytny, ze chce vidiet, kam ideme, tak nech muto hned ukazem 🙂

nastenka27
14. mar 2008

Okacka: http://www.penzionlarion.sk/ berte si aj tenisky, budeme hrat squash 😀

bubonic
18. mar 2008

prepáčte, že až tak neskoro, ale nasti dúfam, že rátaš aj s nami. trošku nestíham, takže neviem sem trafiť 😔 .

nastenka27
18. mar 2008

Bubonic - jasne, ze ratame aj s vami. Si odpociatku v tabulke. Ak nestihas citat tak ceny su nasledovne: 720,- Sk za izbu a noc, spolu 1440,- za ubytovanie. 250,- Sk polpenzia na osobu x 2 osoby x 2 dni = 1000,- Sk. Spolu teda 2440,- ubytovanie aj s polpenziou.

nastenka27
18. mar 2008

Pisala som do penzionu odhladne doobjednania plnej penzie priamo na mieste a doobjednavala som ubotovanie pre Nikusku. Tot ich odpoved:

Zdravim, nie je je to problem moze byt aj plna penzia.zarezervujeme vam aj dva lozka ale uz len do trojlozkovej tak ze bude priplatok 100Sk na neobsadene lozko na vas termin. to znamena 720 Sk + 200 Sk na noc

S pozdravom Lehotsky

nikuska22
18. mar 2008

dakujem este raz, nastenka, velmi pekne. si zlata. takze cena pre nas je, ak dobre pocitam 2840 Sk?

nastenka27
18. mar 2008

Ano Nikuska, dobre si to spocitala. Mrzi ma, ze uz nie je dvojka volna. ☹ Mali by ste to lacnejsie. Ale tu plati heslo: Kto neskoro chodi, sam sebe skodi. 😀 To bol lez zart. 😝

nikuska22
19. mar 2008

no ved presne tak nastenka, kto neskoro chodi sam sebe skodi, ale to nevadi, hlavne, ze bolo aspon nieco volne. a nevies mi nahodou povedat, ci tam bude balkon?

bubonic
28. mar 2008

nikuska bude voľná dvojka. my to bohužiaľ musíme z rodinných dôvodov odhlásiť. prepáčte. nastenka pošlem ti pre istotu aj IP

evinah
29. mar 2008

baby neblbnite, uz nejde Drnda, Bubo...dufam,ze to uz nikto nezrusi.. 😒

dadka212
29. mar 2008

To je hrozné tak som sa tešila, že sa všetky stretneme ☹ ale chápem, že máte na to vážne dôvody inak by ste určite išli...

nikuska22
2. apr 2008

bubonik, tak to ma mrzi, ze nemozes ist.no ale ved to stretko je sice prve, ale dufam, ze nie posledne, tak si to potom isto vynahradite 😉
nastenka - tak, ak mozes, tak odhlas tu trojku a sli by sme do tej bubovej dvojky.dik

natana
15. apr 2008

žienky prave ma napadlo, že do kedy sa treba v piatok ubytovať? bo neviem kedy bude moj chlop odisť z práce, lebo neverim tomu, žeby si mohol zobrať celý den dovolenku, kedže teraz bol dva mesiace doma na PN.

inak ja sqa už strašne tešim, len dufam že Natalka neochorie v skolke v prirode a budeme fit. 😵

nikuska22
21. apr 2008

natana, podla mna kedykolvek, vzdy tam musi niekto byt na recepciii, teda aspon dufam,lebo my prideme tiez az niekedy vecer, manzel bude urcite musiet pracovat

natana
21. apr 2008

som rada, že nebudeme jediní poslední 😀

osickad
27. apr 2008

ahooojte babenky,
tak aj ja som tu nepodarenica nepodarená. už sa polepším a budem prispievať aj sem. vidíte, nechodím na túto tému, hoci sa ma toto stretnutie bytostne dotýka 😀 . a nevedela som, že blízko je aj Tatralandia. fu, tak to najvyšší čas kupovať plavky, lebo neviem neviem čo by som si dala na seba. tie staré sú otrasné. ešte minulý rok - leto som ich vynosila.
ja zasa poviem mužíkovi aby si zobral dovolenku. ja chcem ísť už skôr, nie na večer. ale možno sa ani jemu nebude dať kvôli práci. musím vyzistiť. 🙂

osickad
27. apr 2008

a ja sa už tiež strašne teším. veď je to čo chvíľka. prejde to rýchlo a my si budeme písať ako bolo na stretnutí fajn. 🙂

osickad
27. apr 2008

jéééééééééj, nastenka, tak som si konečne všetko o penzióne pokukala a prečítala. kráááásne, super výber, som maximálne už teraz spokojná.
a každý bude mať svoj program, nasti? či si nejaký spolu aj urobíme??? hádam áno?!? 🙂
tak peknú nedeľu. 🙂

dadka212
27. apr 2008

U nás tiež nie je isté kedy prídeme, či budeme môcť ísť ráno z domu, alebo až poobede keď príde tato z roboty 😒

yesno22
28. apr 2008

ahojte 🙂
tak sa nam to krati...sice vas teraz trosku zanedbavam, ale nase hniezdocko ma momentalne prednost 😅 velmi sa tesim, aj ked do plaviek sa asi nevyzleciem...cici nikde, brucho stale rovnako velke, o zvysku nehovorim....alebo si kupim nejake jednodielne korzetove 😀

nastenka27
28. apr 2008

ahojte devuchy,
dlho som tu nebola. Trochu vas zanedbavam ale ako sa oteplilo tak som jak taka mucha vyliezla z ukrytu a cele dni travim vonku. Veru uz sa nam to krati. Moooc sa tesim.

Zmena ubytka je vybavena. Stornovala som izbu pre Drndu a Bubonica (skooooda, ze nepojdu s nami ☹ ☹ ☹ ). Do Bubonicovej izby sa prehodila Nikuska nech to maju za rovnaku cenu ako vsetci ostatni.

Inak je jedno kedy v piatok dorazite. Budu nas vsetkych cakat. Ale ponahlajte sa lebo poslednym zjeme veceru 😀 😀 😀

Ja by som sa isla tiez okupkat ale do plaviek sa isto nevyzleciem. Mozno tak v tricku pri bazene posedim. Ja som totiz na rozdiel od vas tazka vahova kategoria. Ale uz som si nasla na nete cviky na brucho a dala stacionarny bicykel do obyvky tak uz zacinam na sebe pracovat. Lebo ked tak na vas pozeram tak dievca z tohto linku je isto vasa sestra: http://www.mojevideo.sk/video/550/hladne_brucho... 😀 😀 😀

adrica
28. apr 2008

Nastenka...prihod prosim ta link na tie cviky pre bruska. 😀
Dikyyyyyy. 😉

dankaa
30. apr 2008

juj asi som prisla neskoro ☹

dadka212
30. apr 2008

Dani možno nie, Nastenka naša dobrá duša sa nám stará o stretko, a možno sa tam nájde ešte miesto 😉 skús jej napísať IP, lebo neviem ako často sem chodí 😉

osickad
30. apr 2008

ahoj nasti:
tak to bolo srandovné video 😀 😀 😀 . neboj, ani ja taká nie som ako tá baba na ňom.

ufka
1. máj 2008

to video je fakt sranda 😀 😀 😀
ozaj baby čo všetko si beriete na výlet? aj kočík? alebo aj nejaký nosič ak pojdeme do lesa? alebo len po meste sa prejdeme?

dankaa
2. máj 2008

ufka,stale nemam info ohladom stretka,aj som piosala IP nastenke...ale ak by som sla tak by som urcite brala kocik a krosna/nosic.

dadka212
2. máj 2008

Ja beriem iba kočík...

natana
2. máj 2008

no ja len kočár, lebo túry s našou čerticou určite neplanujeme. a ak pojdeme do aquaparku, tam bude vo svojom živle, že ju nebudem ani na rukach musieť vlačit
😀
a asi vezmem aj stoličku do jedalne, lebo ja za nou z lyžicou behať odmietam a ona na kolenách neobsedi.

dadka212
4. máj 2008

Inak mňa by ešte zaujímalo, že keby sme prišli niekedy večer tak ako sa máme predstaviť, lebo neviem ako tam majú napísané tie izby, že koho je ktorá. To tam prídem, že ja som Dadka212 a máme mať izbu s balkónom? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre