Stretko Marcoviek 2007. Nahlasujte záujem

cia13
21. jan 2008

Ahojte,
prosim tu nahlasit predbezny zaujem a pridavat nejake penzioniky, hotely atd....

predbezny termin je maj /navrhujem jeden z prvych dvoch tyzdnov, kde je vo stvrtok sviatok, cize by sme mohli ist na 4 dni/

doteraz zverejnene moznosti ubytovania:

http://www.penzionmalafatra.sk/
http://www.avenaplus.sk/

drnda1
10. mar 2008

Jasne Nasti - díííííkyyyyyyyyyyy, si skvelááááááááááá. 😉 Teraz len nahrať v Lyricsi tie prachy, lebo inak idem do mínusu na účte... 😀 😀 😀 Muž platí Chorvátsko, tak ma tu zabíja, že čo som si to vymyslela... 😝

eros
10. mar 2008

nasti to je fajn bo neviem ako moje druhorodene bude natom ta zje aj malemu 😀 😀

nastenka27
10. mar 2008

Drdi urcite cosi vyhras. Vsetky marcovky ti budu drzat palce. Lyrics kukam a tesim sa uz na teba. Uz to mas za par dni.

drnda1
10. mar 2008

No Nasti ani nevrav, lebo budem musieť ísť na potrebu... 😀 😀 Už mám strach jak neviem čo...

nastenka27
10. mar 2008

Drndi - neboj, ked som tam videla tie ksichty co nevedeli vobec spievat tak mi bolo jasne, ze budes lepsia.

petra25
10. mar 2008

Nasti, tak ja sa hlasim na dvojpostelovu s balkonom 😀 ale ak ma Osicka fajciara tak jej ju ako spravna svatka prepustim
tak cakam na tvoje vyjadrenie IVI 😀
nasti, tak teda ta plna penzia sa da este upresnit ano?
alebo pripadne sa tam nezavezne naobedovat,

osickad
10. mar 2008

jej, nasti, fakt je ešte voľná tá dvojposteľová izba?????
či som niečo zmeškala a nemáme kde spať???? 😒 počítala si aj so mnou, však???

osickad
10. mar 2008

peti,
fajčiara nemám. my vôbec s ivanom nefajčíme. on to neznáša. 😖
nasti:
a tým čo sa neušla izba, budú kde???? vonku?? 😀 ja som dnes ako dement. soráč, ale nechce sa mi to čítať dozadu.
idem sa umyť.
brú nôcku

nastenka27
10. mar 2008

Osi - jasne, ze sme s tebou ratali a mas objednanu dvojpostelovu izbu. Len iba 4 izby dvojpostelove su s balkonom. O tie sme sa tu hlasili. Povodne ju mala mat Natana lebo su fajciari ale kedze oni musia do trojpostelovej tak sa este jedna s balkonom uvolnila.
Hej ta plna penzia sa da upresnit priamo na mieste a iste sa tam da aj nezavezne naobedovat ale ked by sa objednala plna penzia je to len 100 Sk priplatok. Ale zasa len vyber z menu.

nastenka27
10. mar 2008

Osi - vsetkym sa usla izba. Kukni do mojho albumu. Dnes som ho atualizovala. Este su aj volne izby tak som pozvala aj KRCKU nasu novu marcovku na stretko. Moze sa pridat ak by chcela.

nastenka27
10. mar 2008

Peti - pisem si ta na tu izbu.

osickad
10. mar 2008

ok, nasti, idem kuk.
a ešte raz dík za vysvetlenie. som ako dement. 😝

natana
10. mar 2008

nasti tie trojky su tie podkrovne izby? ja len že kam budem trepať kočár, ak by nahodou mangrl zostal doma 😉

bo dnes s nim nie je reč a ked som povedala, že sme bez balkonu, tak ohrnul nosom. snad sa odrazi 😵

dadka212
11. mar 2008

Nastenka si zlatá, ja sa tam tak tešíííííííííííííííím 😵 😵 😵

sisi1
11. mar 2008

Nasti: este je volna s balkonom? My by sme potrebovali.....ehm...ja fajcim... 😔

nanette
11. mar 2008

Nastenka - tá tabuľka je skvelá.... ďakujeme pekne za všetko, naozaj 🙂

majussa21
11. mar 2008

Nastenka si úúúúúúúúúúúúúúúžasnáááááááááááááá.Skvela tabulka, si nasa jednicka.Manažment spravený na A 😀

ufka
12. mar 2008

ahojte nasti si 1 a máme taradi. už sa tam teším. videla som minulý rok v telke záber zo stretka mamičiek a bolo to super myslím že v televíznych novinách to bolo. Napadlo mi,čo keby sme si zavolali markízu a trochu sa zmedializovali. alebo je to trápne? čo vy nato?ja osobne sa nechcem ukazovat,ale nech si všetci nemyslia,že maminy sú len zatvorené doma a nič nepodniknú

evinah
12. mar 2008

Ufka chces byt medialna hviezda?? 😀 Keby som povedala tatovi,ze tam bude telka, tak nikam nejde.. 😝
Ale tusim aj v Mama a ja byvaju obcas take foto zo stretiek mamiciek..to by som este prezila.. 😕

nastenka27
12. mar 2008

Jeee to by bolo zaujimave. Vsak do telky by sme dali Drndu ona uz ma cvik 😀 a deticky. My by sme sa niekde skryli. No do Mama a ja by sme mohli. Len neviem ci tam nedavaju len tie z ich fora. Modry konik im isto robi konkurenciu.

dadka212
12. mar 2008

No ja som toho môjho prehovárala mesiak kým súhlasil, že pôjde so mnou a kebyže je tam telka tak ma asi prizabije 😀

drnda1
12. mar 2008

No keď chcete, môžem sa o týždeň (cca) spýtať v JOJke, či si nechcú prísť urobiť zábery... 😀 😀 😀

eros
12. mar 2008

svatka len sa opytaj budem v telkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 taku opicu este nevideli

nastenka27
12. mar 2008

Drndi skúúúús sa spytat, to by bola naramna sranda. Vsak by sme to chlapom nepovedali a keby boli potaveny pred hotovu vec uz by nemohli cuvnut. 😀 😀 😀

dadka212
12. mar 2008

No Nasti ten môj by sa zdvihol a odišiel on to nenáááááávidíííííííí 😝 a ešte by sa aj na mňa naštval 😀 toho by som musela v predstihu poslať na izbu 😎 on mi aj nadáva, že načo dávam malého fotky na net 😝

nikuska22
13. mar 2008

baby, este sa da prihlasit na stretko. konecne som manzela ukecala, takze sli by sme traja. je este nieco volne?

dadka212
13. mar 2008

Nikuška myslím, že sú ešte nejaké voľné izby 😉

nikuska22
14. mar 2008

nastenka, tak ak tam je nieco volne, tak ta poprosim, ak sa da, izbu pre dve osoby, postielku cestovnu mam a este aj tu polpenziu pre 2 osoby

nastenka27
14. mar 2008

Nikuska, malo by tam byt volne miesto. Poslem im rezervaciu este na jednu dvojku. Hned ako mi odpisu dam ti vediet. Tesime sa, ze ides s nami.

nikuska22
14. mar 2008

dakujem, nasti, tak mi daj potom vediet. dufam, ze bude nieco volne.ak nie, tak si poziacam stan a budem stanovat pred penzionom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre