Stretko Marcoviek 2007. Nahlasujte záujem

cia13
21. jan 2008

Ahojte,
prosim tu nahlasit predbezny zaujem a pridavat nejake penzioniky, hotely atd....

predbezny termin je maj /navrhujem jeden z prvych dvoch tyzdnov, kde je vo stvrtok sviatok, cize by sme mohli ist na 4 dni/

doteraz zverejnene moznosti ubytovania:

http://www.penzionmalafatra.sk/
http://www.avenaplus.sk/

nanette
12. feb 2008

Nastenka, budeš taká zlatá, keď to budeš už napevno rezervovať, nespýtaš sa aj to, koľko je tam detských postieľok? lebo my cestovnú nemáme, ani ju nemám od koho požičať a už teraz špekulujem, ako bude malá spinkať, aby som sa mohla v kľude večer s vami baviť a nemusela ísť s ňou spať, aby mi nezliezla z veľkej postele.... lebo tatino sa chce tiež večer baviť a nie zaľahnúť s malou o ôsmej 😝 ďakujem pekne.. určite to bude zaujímať viac kočiek.... 😉

nastenka27
12. feb 2008

Jee Drndi, super. Hadam uz koncom maja nebude tolko virusov a soplikov a deticky budu zdrave.

nastenka27
12. feb 2008

Dobre popytam sa aj na postielky.

natana
12. feb 2008

pre nas postielku netreba, nie je na nu už zvyknuta a asi by sa citila ako vo vazeni 😀

okacka
13. feb 2008

Potvrdzujem nasu ucast na ten vikend. Supis, tesime sa. Dufam budeme zdravucki 🙂

drnda1
13. feb 2008

Super Nasteka - pivká iste dostaneš... 😉 A drž mi pekne a silno 22.3. pršteky, a keď vyhrám velku sumičku, tak si tam dones dakoho na stráženie, lebo budeš spitá celý víkend... 😉 😀 😀

majussa21
13. feb 2008

Nasti ok tento vikend nic nemame tak sa tam hadam zbehneme previest ako co to tam v okoli vyzera, len nam vcera odisla struma na aute sa zlomila ale hadam sa to do vikendu spravi.Potom podam spravy zasa ja 😀
A nam postielku netreba my spime v posteli 😝

majussa21
13. feb 2008

Joj struna som mala na mysli to je tak ked som teraz na praxi na chire myslim na ine beziiiiiiiim paaaaaaaaaaaaaa 😀

nastenka27
13. feb 2008

Majussa to je super keby si to tam isla omrknut. Daj nam potom vediet.
Drndi jasne, ze budem drzat palceky. Sa mi paci, ze si taka odvazna. A odvaznym stastie praje.
Uz nam ostavaju iba 3 potvrdenia ucasti. Katke som pisala cez ip, ozala sa, ze mi da dnes vediet ked sa dohodne s manzelom. Tak este Dadka a Bubo. Bubo kde si?????????
Dajte vediet, kto bude potrebovat aj postielku. Zatial mam poznacenu Nanettku a Adricu. Mozno by sa aj mne podarilo pre niekoho pozicat cestovnu. No uvidime.

cia13
autor
13. feb 2008

nastenka - aj nam by sa zisla postielka. Veru, vyzisti, kolko mozu poskytnut postielok.

evinah
13. feb 2008

Jej to sa uz takto slubne rysuje? To je parada! Mozno by sa zisla este jedna kolonka do tabulky kolko postielok bude treba.. My mame cestovnu..
Majussa a keby sa Vam podarilo tam ist cez vikend alebo aj inokedy to je jedno, mohla by si to tam nafotit a hodit na chvilu do albumiku prosim? Aby sme si mohli pozriet ako to tam vyzera v reali..Aj ked v lete tam bude urcite krajsie!! 😀 😵

yesno22
14. feb 2008

nasti...my budeme mat cestovnu postielku, takze nam netreba 😉
a veru evka, dobry napad...majussa ber fotak a zahraj sa na flash fotoreportera, nech mame realitu a nie katalogove obrazky 😀 😅 😉

sisi1
14. feb 2008

Nasti: my by sme tiez potrebovali postielku, cestovnu nemame a ani od koho pozicat ☹

Jaaaj, uz sa na vas vsetky taaak tesiiiiim 🙂

majussa21
15. feb 2008

Jasne, ze vezmem fotak a pofotim, este sa popitam tety nex da tipy, len tento vikend to nebude bo nemame este auto pojazdne, az buduci dufam ze moc nevadi 😲

nastenka27
15. feb 2008

Ahoj Majussa - nevadi, ze tento vikedn nebudete moct. Sice im musime do buduceho piatku dat na 100 % vediet ci to berieme ale hadam fotky tolko neklamu.

Baby pisala som s Katkou432 cez IP a ta sa zatial nemoze stretka zucastnit. Takze jeden manzelsky par odpada. Ale keby sa u nich nieco zmenilo a dalo by sa este prihlasit tak by mozno isli.

Len nemam este potvrdenie od Dadky a Buba. Neviem co sa s nimi stalo. Do buduceho piatku je este cas tak sa hadam ozvu.

ufka
15. feb 2008

Babenk ja som sa rozhodla íst sama s malou ak to bude možné a nájde sa volné miesto. tiež nemáme postielku.

nastenka27
15. feb 2008

Ufka super, je to mozne, dnes sa odhlasila Katka tak ta pisem na miesto nej.

dadka212
17. feb 2008

Ahojte tak ja idem určite 😉 samozrejme s malým a tatino ešte nevie lebo je to vraj daleko a nevie koľko budú mať práce 😒
Ufka my budeme tuším aj s Eroskou jediné čo ideme bez tatinkov 😝

natana
17. feb 2008

dadka, ufka nestresujte, ja sa tiež dovalim možno sama, bo moj manžel možno nebude mocť kvoli robote. aj ked pevne verim, že nebude mat nič naliehave a pojde. tak budeme štyri 😀

dadka212
18. feb 2008

No Natana ten môj sa asi viac vyhovára lebo nechce ísť, ale keď vidím, že nebudem sama bez chlapa tak sa cítim lepšie 😉 😀 nič v zlom 😉 ....

bubonic
18. feb 2008

tu som, žijem, idem naštudovať zmeny

bubonic
18. feb 2008

, ja súhlasím, hm, možno budem musieť bez mužíčka, a to si neviem dosť dobre predstaviť ako dôjdeme, ale no čo už. zlanárim kamošku namiesto chlopa. 😀 . a nestíham ísť ani na wc, nietobôž ešte sem. Prepáčte.

bubonic
18. feb 2008

á mate to aj v obrášteku 😀 . mimochodom čo ste mi nehodili IP?

eros
18. feb 2008

ja som zvyknuta ze moj hrosik nepojde mozno este lepsie bo viem ze by to nedopadlo dobre 😀 😀

nastenka27
18. feb 2008

Jeeeee, super. Uz sme kompletnééééééééééééééé. Bubo to sa tesime, ze si potvrdila ucast.
A dakujeme za novu tabulku.
Takze parada, zajtra sa este ozvem a skontaktujem sa aj s Jurikom. Takze kedze sme vsety v tabulke
potvrdili ucast, ostava uz len objednat. 😀

cia13
autor
19. feb 2008

tak supeeeer, ze budeme komplet
tesiiiiiiiiiiiim sa 🙂 🙂 🙂

dadka212
19. feb 2008

Ozaj babule tie čo nejdete s mužíkmi ako sa tam chystáte lebo ja nešoférujem či sa tam dá v pohode dostať vlakom, do Liptovského Mikuláša sa dostanem ale odtial do tej dedinky 😒 alebo to vyriešim taxíkom??? no neviem koľko je to odtiaľ aby ten taxoš nebol drahší ako celý pobyt 😀 😝

nastenka27
19. feb 2008

Ahojte,
Dadka nemusis sa bat. Z Liptovskeho Mikulasa tam premava autobus. Chodi kazdu chvilku a cesta trva max. 15 minut. Na nete som nasla, ze je to 7 km a cesta stoji 13 Sk. Len treba zistit ako daleko je autobusova stanica od zeleznicnej.
Inak keby bolo treba tak by sme mohli 1 dospeleho a jedno dieta zobrat autom z Povazskej Bystrice. Aby ste sa tam nemuseli mordovat s prestupmi. Ste tu dve adeptky. Ufka a Dadka. Dajte vediet ak bude treba.
Napisala som do Bobrovca a zajednala to ubytovanie. Som zvedava co odpovedia. Pytala som sa na tie postielky tak dam vediet.

dadka212
19. feb 2008

Nastenka ďakujem, my sme boli v LM asi pred dvomi rokmi a je to skoro vedla seba tie stanice, ja len že či tam premáva aj bus...ale keď áno tak mám vystaráno 😉
A ešte keď tam bude prihlásený aj náš tatino a náhodou nepôjde budem musieť platiť aj za neho alebo ako???
A platí sa vopred, bude to niekto zbierať alebo až na mieste pri ubytovaní platíme???

Som ale otravná s tými otázkami, ale ma to zaujíma 😲

nastenka27
19. feb 2008

Sposob platby by nam mala oznamit teraz po rezervacii. Ked sme ako skupina tak sa normalne dava zaloha mesiac vopred (tak je to v CK tak uvidime ako to bude). Inak aby sme sa vyhli zbytocnym posielaniam penazi niekomu a potom opat niekde tak by bolo najlepsie keby kazdy sam poslal zalohu na ich ucet a bolo by vybavene. Uvidime ako to budu chciet platit. Ale asi bude treba zalohu.
Dadka, zatial som ta napisala aj s chlapom. Sak pocet sa im bude dodatocne este uprnesnovat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre