• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretko MK v Bratislave

27. septembra 2008 
a čo robite dnes?
9. jún 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My môžme :wink:
9. jún 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čau zoji, ja sa chystám k dr, ešte ale musím navariť obed. A zas budem sondovať Adamka, lebo to už psychicky nezvládam ani ja ani on :pensive:
9. jún 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože tak dlho sme spolu nehovorili, že už nie som v obraze, doteraz ste sa krmili uz normálne? a dokedy budeš u dr., či to je na dlhšie?
9. jún 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zoji, nie, len pre recept, to bude chvíľku. Môžme ísť teda von, však doktorka je tam, kde sme sa minule stretli, tak tam môžeš zaparkovať a niekam pôjdeme :slight_smile:
doteraz sme ho kŕmili normálne (teda len ja), lebo čo bol na kramároch na infekčnom, tak tam im začal normálne jesť.
9. jún 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zoji, dnes nemôžem ale zajtra by som na štrkovec dobehla :wink: len treba upresniť hodinu.
9. jún 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nechcete prist na strkovec, ivky a vy čo?
9. jún 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zoji, dnes sa mi akosi nechce cestovať, nemám náladu, ale zajtra by som tiež už mohla (potrebujem to stráviť)
9. jún 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, tak zajtra sa teda vidime na strkovci a kedy?
9. jún 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne na hodine nezaleží kedy je tam najlepšie?
9. jún 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sa pridame...ak mozme :wink: . ideme do ruzinova na kontrolu tak je to po ceste :slight_smile:
autor
mne je to jedno, ale ako vždy prídem o hodinu neskôr :wink: :grinning:
no mne by to vyhovovalo skor poobede tak okolo druhej, pol tretej, ale ak vam skôr doobeda, tak sa prisposobím
9. jún 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne vyhovuje :wink:
9. jún 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kika, kludne sa pridaj
takže zajtra okolo 14tej na štrkovci na tom ihrisku (ja teda "prídem" na 13tu :grinning: , aby som tam o 14tej bola :grinning: )

mmch, toto je stretko mimo to, čo bude teda toho 24 v SJK :wink:
9. jún 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ok zajtra o 14h na strkovci pri hojdačkach :wink:
9. jún 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej baby tak zajtra to aj mne vyhovuje tak sa vidime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tešíme sa :wink:
9. jún 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

baby opiste mi nejako kde je ten strkovec lebo mamina ma zajtra volno a chceme ist na kupko do NZ ale ak by ste sa tedy postretavali na strkovci nejako ju prehovorim :slight_smile:
9. jún 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a este aka je tam voda,ci sa tam da aj deticky kupat ci mate nafukovaci bazenik /ja mam a by som zobrala ak by bolo treba/ nooooooooooo tak dufam ze to vyjde :slight_smile:
9. jún 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa uz mi zapalilo, strkovec je oproti ruzinovskej nemocnici :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
froska ano tam je to. Su tam preliezky hupačky, okolo jazera je zelena travička ale či sa tam kúpe to neviem :confused:
9. jún 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24.6 nemozem ja, bo idem na kravitza :sunglasses:

a kde je ten leberfinger? :sweat_smile:
9. jún 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi, to je ako je tá polovnícka reštaurícia, je to na druhej strane ako je Aupark, je to bližšie pri novom moste
9. jún 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fro, bazénik je ti tam na nič, jedine že by sme poprosili a napustili by nám z nejakého bufetu :confused: :grinning:
9. jún 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, teda zajtra Strkovec?
No ak nam bude o cosi lepsie, tak dojdeme aj my :slight_smile: /teplotujeme zo zubkov /
Zoja , daj vediet kedy vyrazas z Axtonu , hi hi :slight_smile:
9. jún 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra nie,ale na to dalsie stretko tusim 24 by sme sa pridali aj mi ak nam do toho nic nepride....a ak teda mozme :sweat_smile:
9. jún 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka22 tak okolo druhej uvidím dokedy bude malý spať, dúfam, že do pol stvrtej :grinning: , včera bol hore uz o stvrt na dve, skusim ho dať spať okolo pol jedenástej snad mi tu dovtedy neodkvecne :confused: , ináč super , že už dole otvorili tú terasku - mame kam chodiť na kávičku :wink:
10. jún 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, vonku je nááááádherne (vstali sme totiž až pred chvíľkou), tak sa strašne tešííííím :dizzy_face:
10. jún 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili no vy ste potiahli dnes :slight_smile: aj my sa tešíme :sunglasses:
10. jún 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok