Stretko MK v Bratislave

kili
23. máj 2008

čo tak si dať stretko?
už je pekne ale ešte pred dovolenkami.
Navrhnite kde, kedy a kto 😉

novinka
24. jún 2008

okey, hadam to najdem. a ozaj, nezlaknite sa ze kto to ide lebo vyzeram na 16 rokov! 😀

novinka
24. jún 2008

Nooo...uz som tu ale su tam za 1 stolom len 3 mamicky s kocikmi, tak niesom si ista... Asi pockam, ci sa ich tam nazbiera viacej...

ajuskamimi
24. jún 2008

tak mne este prcek spi a tu sa riadne zamracilo a hrmi, asi bude aj burka, tak ak bude liat asi neprideme, lebo to sa asi aj vy rozutekate 😒

ajuskamimi
24. jún 2008

hm, Jojo este stale spi a tu v Karlovke uz leje ako z krhly, takze uz ste sa asi aj vy rozutekali, tak snad nabuduce nam to vyjde 😉

zucha
24. jún 2008

no pozeram, ze nie som sama, co sa nedostavila 😔 Hadam na buduce 😉

novinka
24. jún 2008

tak to sme sa teda nerozutekali, skoda ze ste neprisli. sedeli sme na lavickach a ked zacalo prsat, isli sme do Auparku ktory bol len cez cestu. ja som uz prisla, este tam par mamiciek ostalo.
ajuska a tak som Ta chcela vidiet.... 😔

petaba
24. jún 2008

no baby skoda ze to dnes vyslo tak nic moc musime to skusit znova 🙂

ajuskamimi
25. jún 2008

NOVINKA 😉 ja som na teba bola tiez velmi zvedava, ale tu bol taky lejacisko, ze sa mi von maleho nechcelo tahat v tom dazdi 😒 ale sak sa este urcite stretneme, Kili urcite este volaco zorganizuje, ze Kili? 😉

cicushka
25. jún 2008

baby, ja som ostala v sade az do 22 druhej hod potom. Mala zaspala a my sme sedeli na lavicke a pocuvali koncert Lennyho Kravitza. Bolo to v sade kraasne pocut. A neboli sme jediny s takym napadom. Bolo tam tak strasne vela ludi. Normalne mali roztahane deky na lavickach, obcerstvenie v rukach. Bola tam strasna pohodicka. 🙂

trpezliva
25. jún 2008

Ahojte, ja som sa musela "vyparit", lebo nam dovazali granule pre psa a manzel nebol doma..Ale inac nas prislo dost, ze? Ludia len kukali kolko kocikov sa nahromadilo. Skoda, ze nasa nespinka, ked sa kocik zastavi, ked bude vacsia, tak si stretka aj uzijem.
Kili, nespravis rekapitulaciu, ze kto vsetko prisiel? Lebo ja si tak polovicku mamiciek vobec nepamatam, ze kto to bol. 😨

pipi1211
25. jún 2008

ahojte nepridate sa dnes niektora na kupko? tehelne pole 😀

zoja
25. jún 2008

pipi my ideme na matadorku

zoja
25. jún 2008

a tie foto stale nemam v pocitaci - neboj myslím na teba

kili
autor
25. jún 2008

kika, tak to si na tom lepšie, ja si pamätám možno 1/4tinu 😅

kili
autor
25. jún 2008

pipi, na takéto niečo som založila témy My ideme... skús tam napísať 😉

novinka
25. jún 2008

my ked sme mali stretko s inou skupinou tak sme mali menovky. tak sme sa rychlejsie naucili mena ostatnych, lenze to sme mali uzavretu spolocnost. behat po verejnosti s menovkami je asi blbe... 😒

petaba
8. aug 2008

baby kedy nieco vymyslime? ... boli sme na partizanskej luke a bolo tam perfekne... je to tam velmi pekne vybudovane pre deticky 🙂

cartmanko
27. sep 2008

uz je neskoro na stretko?