Stretko MK v Bratislave

kili
23. máj 2008

čo tak si dať stretko?
už je pekne ale ešte pred dovolenkami.
Navrhnite kde, kedy a kto 😉

trpezliva
23. jún 2008

tak zajtra sa vidime...huraaaa...dufam, ze sa tam s kocikmi pomestime 🙂

petaba
23. jún 2008

a kedy az o tej 4? mi tam pojdeme uz asi aj skor 😀

kili
autor
23. jún 2008

my až fakt o tej 4tej, lebo o 13.45 máme byť na Antolskej. A aj tak kôli teplu by som skôr nešla, lebo dnes mali očkovanie, tak aby sa moc neprehrievali.

zoja
23. jún 2008

aj my sa tesime

novinka
24. jún 2008

ja neviem ci tam trafim, este som tam nebola. ten bufet je v sade? a blizsie pri Auparku alebo skor pri moste?

ivka07
24. jún 2008

Ahojte my dnes neprídeme sme mimo BA sme u babkovcov v DCA. Nevedela som že to takto víde. Na buduce isto prídeme. Bavte sa dobre 😉

arabeska
24. jún 2008

nam to tiez mozno dnes nevide,pokusim sa ale neslubujem

kili
autor
24. jún 2008

nejak sa nám to rozpadá
novinka, je to bližšie pri novom moste, ako je tá polovnícka reštaurácia. Keď pôjdeš od Auparku tak šikmo k dunaju a k novému mostu, tak uvidíš také oplotené ihrisko, minúť sa to nedá 😉

kili
autor
24. jún 2008

dala som fotku do albumu III., kde to približne je 😉

cicushka
24. jún 2008

baby...a ako budem vediet, ze ste z MK 😀 mame nejake poznavacie znamenie...ze ruza na stole alebo tak? 😀 😀

kili
autor
24. jún 2008

cicu, no tlupa ludí, a ak tam ešte žiadna tlupa nebude, tak uvidíš taký spýtavý pohľad 😀

cicushka
24. jún 2008

kili) nemohla by si ten spytavy pohlad odfotit a dat si do albumu, aby som vedela aky je 😀

kili
autor
24. jún 2008

cicu, to by k ničomu neviedlo, každý má iný 😀 , a ja tam medzi prvými nebudem.

trpezliva
24. jún 2008

ja budem asi medzi prvymi..lebo ideme rovno od lekara..a to mame o 14tej v Ruzinove. 🙂

kili
autor
24. jún 2008

... ale vždy keď som sa s niekým mala stretnúť, tak sme sa tak nejak spoznali 😎

ajuskamimi
24. jún 2008

ahojte, oooooo ja mam poznacene to stretko na zajtra 😲 to kde som vycitala 😲 hm, dnes mi to mozno nevyjde, no ale posnazim sa, uvidime, co sa bude dat robit. No nechapem preco som si zaznacila do kalendara zajtrajsi datum 😒

kili
autor
24. jún 2008

ajus, najprv to malo byť zajtra, potom sa to preložilo 😅 , lebo viacerý nemohli a na dnešok skoro nikto nepovedal nie

arabeska
24. jún 2008

tak my neprideme 😖

ivush
24. jún 2008

no my sa moooožno pridáme 😵

kili
autor
24. jún 2008

ar, škoda, som si myslela, že spoznám svoju budúcu susedu

ajuskamimi
24. jún 2008

KILI ahaaaaaaaaa, fuuuu uz som sa lakla, ze neviem citat. Tak ja som nezaregistrovala zmenu terminu 😖 na moju skodu. No uvidime, ak stihneme, prideme 😉

novinka
24. jún 2008

cozeee???? ono je to dnes? fuuha, skrt cez rozpocet! to si musim svihnut, kili dakujem, hadam tam trafim. tak ja bezim, pa pa

arabeska
24. jún 2008

kili ale ved my sa uz pozname 😅 😅 sme sa raz stretli na ihrisku za auparkom aj s verulkou a enou 😉

kili
autor
24. jún 2008

Takže DNES v sade JK o 16tej (+/-), na ihrisku Leberfinger, mapku som dala do môjho albumu III.

nahlásení sú:

kili
tweety22
olinka6226
ajuskamimi - možno
verulka
ivka22
januliak
susy
petaba
ena
katka432
novinka - hádam stihne
zoja
trpezliva
zucha
liluska
pipi1211
fibi
cicushka
glorita
tinyleaf
ivush - moooožno
--------------------
19-22

kili
autor
24. jún 2008

ar, ja viem, len tomu moc nehovorím "spoznanie", asi by som ťa na ulici nespoznala, som vtedy mala iné starosti 😔

kili
autor
24. jún 2008

tak ja napokon na Antolskú nejdem, takže možno prídeme skôr (chachacha). Pokúsim sa na tú 15tu a na tú 16tu sa tam hádam dovalím 😀

arabeska
24. jún 2008

kili no ja uz viem ako vyzeras tak by som spravila na teba bububu 😀

novinka
24. jún 2008

holky to tam budem sama tehotna? asi si zoberiem aspon babiku....alebo co.... ☹

kili
autor
24. jún 2008

novinka, nevadí, ja som tiež chodila tehotná na stretká 😉 . A keď ti bude smutno, tak ti požičiam jendého 😀

kili
autor
24. jún 2008

novinka, stala sa malá chybička, teraz ako som kukala na tú mapku som si uvedomila, že som dala tú bodku o jednu uličku ďalej 😅 , takže je to tá ulička, ktorá je vodorovná s tou, ibače je nižšie, čiže ďalej od cesty 😉