Stretko MK v Bratislave

kili
23. máj 2008

čo tak si dať stretko?
už je pekne ale ešte pred dovolenkami.
Navrhnite kde, kedy a kto 😉

zoja
9. jún 2008

a čo robite dnes?

ivka07
9. jún 2008

My môžme 😉

kili
autor
9. jún 2008

čau zoji, ja sa chystám k dr, ešte ale musím navariť obed. A zas budem sondovať Adamka, lebo to už psychicky nezvládam ani ja ani on 😔

zoja
9. jún 2008

bože tak dlho sme spolu nehovorili, že už nie som v obraze, doteraz ste sa krmili uz normálne? a dokedy budeš u dr., či to je na dlhšie?

kili
autor
9. jún 2008

zoji, nie, len pre recept, to bude chvíľku. Môžme ísť teda von, však doktorka je tam, kde sme sa minule stretli, tak tam môžeš zaparkovať a niekam pôjdeme 🙂
doteraz sme ho kŕmili normálne (teda len ja), lebo čo bol na kramároch na infekčnom, tak tam im začal normálne jesť.

ivka07
9. jún 2008

Ahoj Zoji, dnes nemôžem ale zajtra by som na štrkovec dobehla 😉 len treba upresniť hodinu.

zoja
9. jún 2008

a nechcete prist na strkovec, ivky a vy čo?

kili
autor
9. jún 2008

zoji, dnes sa mi akosi nechce cestovať, nemám náladu, ale zajtra by som tiež už mohla (potrebujem to stráviť)

zoja
9. jún 2008

ok, tak zajtra sa teda vidime na strkovci a kedy?

ivka07
9. jún 2008

no mne na hodine nezaleží kedy je tam najlepšie?

trpezliva
9. jún 2008

aj my sa pridame...ak mozme 😉 . ideme do ruzinova na kontrolu tak je to po ceste 🙂

kili
autor
9. jún 2008

mne je to jedno, ale ako vždy prídem o hodinu neskôr 😉 😀

zoja
9. jún 2008

no mne by to vyhovovalo skor poobede tak okolo druhej, pol tretej, ale ak vam skôr doobeda, tak sa prisposobím

ivka07
9. jún 2008

mne vyhovuje 😉

kili
autor
9. jún 2008

kika, kludne sa pridaj
takže zajtra okolo 14tej na štrkovci na tom ihrisku (ja teda "prídem" na 13tu 😀 , aby som tam o 14tej bola 😀 )

mmch, toto je stretko mimo to, čo bude teda toho 24 v SJK 😉

zoja
9. jún 2008

tak ok zajtra o 14h na strkovci pri hojdačkach 😉

pipi1211
9. jún 2008

jej baby tak zajtra to aj mne vyhovuje tak sa vidime 😀 😀 😀 😀 😀

ivka07
9. jún 2008

tešíme sa 😉

froschka
9. jún 2008

ahojte

baby opiste mi nejako kde je ten strkovec lebo mamina ma zajtra volno a chceme ist na kupko do NZ ale ak by ste sa tedy postretavali na strkovci nejako ju prehovorim 🙂

froschka
9. jún 2008

no a este aka je tam voda,ci sa tam da aj deticky kupat ci mate nafukovaci bazenik /ja mam a by som zobrala ak by bolo treba/ nooooooooooo tak dufam ze to vyjde 🙂

froschka
9. jún 2008

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa uz mi zapalilo, strkovec je oproti ruzinovskej nemocnici 😀 😀 😀

ivka07
9. jún 2008

froska ano tam je to. Su tam preliezky hupačky, okolo jazera je zelena travička ale či sa tam kúpe to neviem 😕

zuzitka
9. jún 2008

24.6 nemozem ja, bo idem na kravitza 😎

a kde je ten leberfinger? 😅

kili
autor
9. jún 2008

zuzi, to je ako je tá polovnícka reštaurícia, je to na druhej strane ako je Aupark, je to bližšie pri novom moste

kili
autor
9. jún 2008

fro, bazénik je ti tam na nič, jedine že by sme poprosili a napustili by nám z nejakého bufetu 😕 😀

ivka22
9. jún 2008

Baby, teda zajtra Strkovec?
No ak nam bude o cosi lepsie, tak dojdeme aj my 🙂 /teplotujeme zo zubkov /
Zoja , daj vediet kedy vyrazas z Axtonu , hi hi 🙂

katka432
9. jún 2008

zajtra nie,ale na to dalsie stretko tusim 24 by sme sa pridali aj mi ak nam do toho nic nepride....a ak teda mozme 😅

zoja
10. jún 2008

ivka22 tak okolo druhej uvidím dokedy bude malý spať, dúfam, že do pol stvrtej 😀 , včera bol hore uz o stvrt na dve, skusim ho dať spať okolo pol jedenástej snad mi tu dovtedy neodkvecne 😕 , ináč super , že už dole otvorili tú terasku - mame kam chodiť na kávičku 😉

kili
autor
10. jún 2008

baby, vonku je nááááádherne (vstali sme totiž až pred chvíľkou), tak sa strašne tešííííím 😵

ivka07
10. jún 2008

kili no vy ste potiahli dnes 🙂 aj my sa tešíme 😎