Stretko MK v Bratislave

kili
23. máj 2008

čo tak si dať stretko?
už je pekne ale ešte pred dovolenkami.
Navrhnite kde, kedy a kto 😉

kili
autor
10. jún 2008

no bolo to s malou prestávkou, o 6-6.30 som kŕmila Adamka, Samka to ale nezobudilo 🙂

zoja
10. jún 2008

včera ked sme sa prechádzali okolo jazera tak je tam na brehu kopec kačic a pár labutí s mladými 😵 , zoberte detom niečo na krmenie - suché pečivko - budú mať zábavu 😉

ivka22
10. jún 2008

Zoja ano mi nehovor, uz vcera som zistovala kedy je otvorenie a tak...vytesujem sa z tej terazky aj ja 🙂

Inak, vcera som bola Strkovci a tusim som ta tam aj zbadala, len ja som prave isla k bufiku a ty /s kamoskou / z bufiku prec 🙂

My prave spinkame, potom musim skocit do prace a potom by som sa zastavila na Strkaci, ok? Vsak ja vas niekde najdem 🙂

ivka22
10. jún 2008

terasky... ja uz ani neviem pisat, pardon.... 😅

zoja
10. jún 2008

ok, hej boli sme tam , ja len na kofče a kamoška pri pive 😀 , nie že by som nechcela aj ja, ale dávala som si pri bille čistiť auto takže som bola nútená 😀 😀 , ináč paradička odparkovala som ho tam a za dve hodky volali , že hotovo 🙂

ivka22
10. jún 2008

Davala si si kompletku? Teda aj interier? Tak to je super...

Inak nie zly napad, poprechadzas sa a auto hotove...aj ja uz musim dat svoje na kompeltku... 😒

kili
autor
10. jún 2008

zoja, a ja že si nechcela, aby mal Kubko zas nabití nos 😀

o akej terase to píšete? tá čo je k Junioru?

zoja
10. jún 2008

hej volá sa to malá kompletka za 1080sk - bez tepovania, ale naozaj v aute čistučko a vonavučko, pfuj uz som sa hanbila také bolo zabrízgané - doteraz mi ho čistila jedna kamoška čo má na to firmu v záh.bystrici a vyšlo ma to tam viac

zoja
10. jún 2008

nie kili ,túto máme hned pri našich bránach v dome len sa zveziem výťahom a možem kávičkovať 😀 😀 , super vec hlavne ked mi po ceste domov malý zaspí v kočíku

kili
autor
10. jún 2008

zoji, to už rovno môžeš kávičkovať doma a nemusíš ani chodiť výťahom 😀

zoja
10. jún 2008

to neni ono kili, nemá to tú správnu atmosféru 😀 😀 😀

ivka22
10. jún 2008

Zoji, ja som dnes vobec Strkovec nestihala...maly spal od 9,30 do 13,30 nechapala som ... 😅
Potom som isla do prace, potom som bola zaviest svokru domov a nakoniec rychly nakup ....a ked som bola volna, tak sme museli domov, lebo mi dosiel ocino z vychodu 🙂

Takze snad nabuduce... 🙂 ale na tu kavu dole sa tesim....🙂

zoja
10. jún 2008

a čo chodiš do prace?

trpezliva
10. jún 2008

Ahojte. ani my sme dnes nestihli stretko poobede, bola som totiz na Strkovci od 8:30 asi do 11tej (isli sme hend od lekara). Kocikovala som v cervenom kociku, aj kojila na lavicke 😉 . No a potom sme sli domov a naspat sa nam uz nechcelo...Ale je tam super, na dalsie stretko urcite prideme! Kolko vas bolo?

ivka22
10. jún 2008

Ale nie, nechodim...vsak co by som sa tam trapila, ked si mozem uzivat materstvo doma 🙂 A hlupnut pri tom...hi hi hi ....
Bola som kuknut kolegov a za uctovnickou, nieco som od nej potrebovala....

zoja
10. jún 2008

ja, kili, ivka07, pipi- detom sa najviac páčilo čvachtat v bazene s člnkami 😀 , zajtra sa ide zas 😉

ivi uz som sa zlakla, že ti ta robota chýba, mna tam nedostanú ani párom volov - ja si to tiez chcem vychutnat do posledného dna MD

zoja
11. jún 2008

dnes stretko ala strkovec platí???

lilyk
11. jún 2008

my prideme 😉 , Ajuska s Jojkom nie kedze soplikuju.

zoja
11. jún 2008

lilyk volame si - pri hojdačkách

novinka
11. jún 2008

ahojte holky a to stretko 24.6. teda plati? ak ano, tak so mnou ratajte!!! 🙂

zuzitka
11. jún 2008

ahojte 🙂

povedzte mi, ten strkovec, to su tie trampoliny a kolotoce a tak? som isla s mamou dnes okolo a z bajkalskej som tam zbadala nieco pre deti..... aj sa tam plati nejake vstupne? 😉

petaba
11. jún 2008

zuzi hej to je ono, vstup je zadara, iba trampolina, auticka ... sa platia a preliezky su zdarma 🙂

zoja
11. jún 2008

áno plati ale to bude v tom sade JK 😉

arabeska
11. jún 2008

iha vy randite aj na strkovci?tak nabuduce sa pridame🙂

kili
autor
11. jún 2008

začína leto, stretko bude v jednom kuse 🙂

kili
autor
11. jún 2008

Tak 24.6. sa zatial nahlásili:

kili
tweety22
olinka6226
ivka07
ajuskamimi
verulka
ivka22
januliak
susy
arabeska
petaba
ena
katka432
novinka

trpezliva, ideš aj ty?

zoja
11. jún 2008

a ja som od macochy či čo 😠

kili
autor
11. jún 2008

si sa nehlásila 😀

takže:
kili
tweety22
olinka6226
ivka07
ajuskamimi
verulka
ivka22
januliak
susy
arabeska
petaba
ena
katka432
novinka
zoja

zoja
11. jún 2008

ved to malo byť jasné ne???

nakoniec som na tu postu nešla, prišla som domov dala naporiadok spunta a s kiki spravila pestunku , bola som s kamoškou na kafčo 😀

zoja
11. jún 2008

z kiki 😠