Stretko Októbrovky 2007

mirusa
20. apr 2007

ahojte tehulky 🙂
tak zakladam temu.... 😉 sup sem s napadmi...

thylead
21. apr 2007

no ahoj, skalne sa hlasim k tvojmu teamu :D ja si myslim, ze tak polovica maja a navrhujem niekde vonku, kde nie je nafajcene. takze co takto stretko niekde v centre? 😝

mirusa
autor
21. apr 2007

supis tak uz sme dve...
ano polovica maja moze byt..
v prvom rade musi byt pekne a musi to byt niekde tam kde nieje nafajcene!!!
ale kde???

angua27
22. apr 2007

tiež sa pridávam do klubu a rada sa s vami uvidím. za sedenie vonku som aj ja. skúsim nad niečim porozmášlať. 😉

mirusa
autor
23. apr 2007

ahojte 😉
ale nejako sa to tu nehybe?!
to sme len tri?

thylead
23. apr 2007

urcite pridu aj dalsie 🙂 a co sa tyka tych podnikov, mam dumat nad niecim v centre mesta? inak idem napisat aj siuu, ved ona rodi s nami, tak zistime, ze ci sa aj ona neprida. Mozno viacerym vyhovuje komunikacia takto neosobne. who knows.

A ako sa dnes mate v robotke, babulky?

angua27
23. apr 2007

tiež mám ten pocit, že veľa dievčat radšej anonymne cez internet, ako v realite zoči voči. čo je škoda. ☹

baby hodila som link na túto diskusiu aj do medzinárodnych oktobroviek, sú tam tiež baby zo Slovenska, myslím, že aj z BA, tak možno sa niektorá pridá. dúfam, že nevadí.

inak moc sa mi nechce robiť. ráno som bola u očnej, lebo ma často bolieva hlava a gynekológ mi povedal, že to môže byť aj z okuliarov. no a ona mi zväčšila dioptrie, našťastie ale iba na jednom očku, na druhom mi zmenila len os lámania svetla. tak dúfam, že mi to pomôže.

siuu
23. apr 2007

caute kocky! no kde si dame to rande? ja by som si aj zmrzlinovy pohar dala 🙂

Angua aj mna hrozne bolieva hlava a najhorsie je, ze ani tabletku si na to nenozem dat.

janca
23. apr 2007

caute babulky, hlasim sa k Vam na stretnutie. Velmi sa mi paci ten napad. A tu zmrzku by som si hned dala. Mnam 🙂. Sice som po chripke, ale apetit mi zostal 🙂.

mirusa
autor
23. apr 2007

tak babule som rada ze vas postupne pribuda.... 😉
dajte nejake napady ze kde???

siuu
23. apr 2007

no ja sa prisposobim, ale v maji uz moze pekne prudko palit, to by sme mohli aj niekde pri dunaji v kaviarni, alebo na lodi...

mirusa
autor
23. apr 2007

no ja moc tie restiky pri dunaji nepoznam ale moze to byt super napad...pekny vyhlad super zmrzka mnam mnam 😉

maatalka
24. apr 2007

fiiiha, ze by som sa pridala? ja robim v centre, takze ak by sa to dalo zorganizovat niekedy cez tyzden po robote, mohla by som sa zucastnit. padlo by mi vhod, stretnut sa s dalsimi hrosikmi 😀 bez urazky kocky, ale vidiet nejaku tehotnu mi v poslednej dobe dviha naladicku. a zmrlinu a cerstvy vzduch mozem kedykolvek 😉

angua27
24. apr 2007

maatalka tak to potom podľa mňa musíš mať stále dobrú náladu. ja teda v meste stále vidím kopec tehuliek. a vždy si skúšam tipnúť, ktorý mesiac.
a keď robíš v tom centre, nevieš odporučiť nejaký dobrý podnik?

mirusa
autor
25. apr 2007

ahojte kocky...
tak co bude s tym stretkom???
maatalka nevies poradit podnik???
ja som z dubravky tak moc podnikov v meste nepoznam.... 😒
musime to tu nejako rozhybat!!!

lante
25. apr 2007

Zdravím vás babulky,

ja by som prišla, no mám vychádzky iba od 10:00 do 12:00 a potom od 15:00 do 17:00, ale stavila by som sa cez tú poobedňajšiu aspoň na tú zmrzku, lebo tú ja teda môôôôôžem. 😝

siuu
25. apr 2007

ahojte! A co tak si dat stretko 8.maja, ked je sviatok a nemusime sa nahanat z prace. To by sme mohli dat aj na tu 15tu a mohla by aj lante....??

thylead
25. apr 2007

wow, tak toto tu zacina byt bomba. dobry zmrzlinovy poharik a kopec bab s tymi istymi problemami, chutami a radostami... ANOOOOOO!!!!!!!! 8.5. je uplne fajn, aspon zatial. a radsej by som povedala, ze nejaku restiku, nemam velmi vztah k lodickam. Mozeme ist s petrzalskej strany, tam su tusim 2 restiky, ale neviem ako su na tom s cenami. so strany z centra je to take... no neviem, kde by sa dalo dat si zmrzlinku v klidecku bez hromady aut. le sa moc tesim 🙂

angua27
25. apr 2007

čaute babuľky, tak som teda do vyhladávača hodila naše požiadavky a tu sú nejaké tipy:
1. Leberfinger - Petržalská strana Dunaja http://www.menu.sk/rest.asp?ID_Restauracia=48&r...

2. Klub - A - Panská - neviem, kde je tam sedenie vonku, ale vraj je tam príjemná obsluha a dobre varia http://www.menu.sk/rest.asp?ID_Restauracia=173&...

3. a reštika Kriváň - thylead by síce radšej na pevnine, ale neodolala som, veľmi sa mi tá lodička páči - tiež Petržalská strana Dunaja http://www.menu.sk/rest.asp?ID_Restauracia=59&r...

ak máte ďalšie nápady, sem s nimi, ja len tak, aby sme niečím začali. toho 8.5. to vôbec nie je zlý nápad, ale odporučila by som rezervovať stôl, aby sme neostali niekde visieť, že je plno. 😉

mirusa
autor
26. apr 2007

ahojte.... 🙂
angua dik za typ...
hned som si ich pokukala....
a mne sa najviac paci Leberfinger....maju tam super zmrzlinove pohare 😝
a toho 08.05. moze byt...
co vy na to baby???
spravim teda tabulku a budeme hlasovat?nech sa niekam ohneme...?! 😀

siuu
26. apr 2007

caute! No ja som tiez za Leberginger. Da sa tam sediet vonku aj dnu v pripade zleho pocasia... A ten jedalnicek so zmrzlinov. poharmi ma velmi laka 🙂

angua27
26. apr 2007

tiež som za Leberfinger a dátum 8.5. 😉

maatalka
26. apr 2007

babulky, lebefinger je fajn. maju drahsie aj lacnejsie jedla. zmrzku som tam este nejedla, ale snad take nieco serviruju. uz som tam dlhsie nebola, ale prostredie je fajn. a ten sad Janka Krala nedaleko je tiez super. staci spucit zmrzlinu a ist sa trochu prejst. osmeho bude v parku asi kopec ludi, ale aspon pokukame po malych detoch ako sa hraju. nech vieme, do coho ideme 😀 v centre podnik s takou bohatou zelenou nepoznam. a ludia su bezohladni a fajcia tu ako divi, takze sa neviem za nic zarucit... 😒

mirusa
autor
26. apr 2007

super hned sa to tu rozbehlo....
hned spravim tabulecku 😉
jaj uz sa tesim ako sa stretneme....
dufam ze aj pocasie nam bude priat..

janca
26. apr 2007

caute babulky, ja 8.5 nepridem, moj muzik ma narodeniny, tak ho nemozem nechat sameho 🙂 ale nabuduce sa urcite zucastnim. Podnik ste si vybrali super. 😝 Budem na Vas mysliet. pa 🙂

mirusa
autor
2. máj 2007

ahojte tehulky...
tak ako????co bude s tym stretkom????
toho 08.05. to by bolo super... 😉
kto teda pride??

angua27
2. máj 2007

mirus ja sa hlásim na 99,9% (človek nikdy nevie, čo bude). veľmi sa teším. a o koľkej by sme to spáchali? navrhujem okolo 15:30.
inak odporúčam, aby sme objednali stôl. 😉

mirusa
autor
2. máj 2007

no mne je to uplne jedno o kolkej...
ved mam cely den volno...
navrhnite... 😉

siuu
3. máj 2007

ja sa pridavam 8.5. A ten cas okolo 15:00 - 15:30 je fajn. Len to pocasie sa nam nejak kazi. Nakoniec zostaneme pri caji 🙂

maatalka
3. máj 2007

ja predbezne tiez mozem. aj cas mi celkom vyhovuje 😎

mirusa
autor
3. máj 2007

no tehulky uz sa na vas tesim.....
hadam zo par nas bude..... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre