Stretko Októbrovky 2007

mirusa
20. apr 2007

ahojte tehulky 🙂
tak zakladam temu.... 😉 sup sem s napadmi...

mucha_alex
3. máj 2007

Ahojte! Som tu viac -menej nová, ale tuto stranku poznam celkom dobre. Uz davnejsie som si pozerala albumiky, fotecky...az som sa vo februari dopracovala k zisteniu, ze patrim medzi Vas🙂, co ma ako buducu maminku velmi potesilo a tak isto aj buduceho tatina...Termin porodu mam celkom mily, vraj 10/10/2007. No uvidime, ci to vyjde nacas 🙂. Rada by som sa zucastnila na vasom stretnuti a pozistovala si nejake nove informacie o tehotenstve, radostiach a starostiach, ale zial 8/5/07 robim. A kedze pracujem 12 hodin na smeny, mam cas velmi obmedzeny. Ak mi chcete nieco napisat, radsej piste mail, alebo kontakt na mna 0914 279 895, 0911 211 374. 🙂

siuu
4. máj 2007

No a ako sa spozname babulky, aby sme tam trapne nestepovali?...

thylead
4. máj 2007

mnoooo, dobry podotyk siuu, ale myslim, ze tam nebude stat vela bab, ktore maju este "mensie" bruska a podla toho sa aj obliekaju... a hlavne tak pokope :D

siuu
4. máj 2007

no na mne sa to neda prehliadnut, ja som uz jak moja mama v 8 mesiaci, ale na niektorych to nemusi byt vidno...

angua27
5. máj 2007

čaute babuľky, čo takto objednať stôl, napríklad na meno mirusa a keď prídeme, opýtať sa čašníka na túto objednávku a sme jasné. nemusíme sa hladať a tak. ale to len nápad. 😉

thylead
5. máj 2007

ja som za, teda stol v leberf. na meno mirusa a ideme 🙂 zmrzlina.... hola-hej, ja som tam ako nakoni o 15,00 :D uz teraz som cela nedockava 🙂

mirusa
autor
7. máj 2007

ahojte tehulky....
super zajtre je stretko...
uz sa tesim.... 😉
idem teda zavolat do leberf.......a objednam stol na moje meno ok?!
ale neviem kolko osob mam nahlasit...10?!

mirusa
autor
7. máj 2007

a budeme vo vnutri alebo vonku??

maatalka
7. máj 2007

so mnou urcite pocitaj, ja sa dogulam 😀 dohodli sme sa nakoniec na 15.00? a ci vonku alebo vnutri... keby clovek vedel, ake bude zajtra pocasie, bolo by lahsie rozhodnut sa. teplo asi bude, len aby nam nesprchlo... na zajtra totiz hlasia pocetne prehanky 😒

mirusa
autor
7. máj 2007

takze stretko zajtra o 15:00 hod...
tak kde mam objednat ten stol??? 😒

mirusa
autor
7. máj 2007

takze stôl je rezervovany na meno mirusa, na 15:00hod...
tesim sa na vas.... 😉

angua27
9. máj 2007

Ahojte babuľky, dúfam, že ste sa skvele zabávali. Ja som bohužiaľ kvôli nečakaním pracovním povinnostiam nemohla prísť, čo ma strašne mrzí. Dúfam, však, že ešte niekedy v budúcnosti bude nejaké stretko.
Tak ešte raz sorry. 😉

mirusa
autor
9. máj 2007

ahojte babulky.....mozte lutovat ze ste neboli bolo super 🙂
boli sme tri - ja,maatalka a thylead 😀

mirusa
autor
9. máj 2007

thylead, maatalka - dakujem bolo fajn.....
maatalka - dik ze si tam somnou pockala. a ako si dosla?mohli sme ta odviest..

maatalka
9. máj 2007

no veru, bolo nam fajn. a ta zmrzka... dosla som domov rychlostou rakety a este skor ako manzel 😉 takze som sa presla a aspon okyslislicila babatko. neboj 😀

mirusa
autor
9. máj 2007

no ale mohli sme ta trhnut na aute....

maatalka
10. máj 2007

aaale v pohode, naozaj som sa rada presla. kondicku mam beztak naprd 😀

mirusa
autor
11. máj 2007

ale ty si?!

thylead
13. máj 2007

tak maatalka a mirusa, vy ste sa este pretekali?! do kelu, ze ja som mala to dalsie stretko uz o pol 6... nevadi, nabuduce sa budeme pretekat vsetky :D alebo zacneme bludit po meste ta hladat podniky s dobrymi zmrzkami... Ooooo, ja chcem zmrzku, ale nie tu karamelovu, miesto nej este jednu cokoladku :D ach ja, naozaj babulky, nabuduce musime ist viacere, pretoze toto bolo naozaj supis.
Angua, mnoooo, mozno ta pre tento krat ospravedlnime, ale na buduce musis pana sefa odbit, ze taka zmrzlinka, to je nieco k nezaplateniu a hlavne tvoja pritomnost je pre nas zivotne nutna... takze takto vystavil 3 bud. mamulky vaznym ohrozeniam na zivote... a neviem, ci dokaze s takymto niecim dlho zit... Asi ani nie 😀 takze nabuduce ides s nami aj ty. a dufam, ze sa pridate viacere 🙂

VSETKO NAJLEPSIE KU DNU MAMICIEK :D

mirusa
autor
27. jún 2007

ahojte mamulky....
co takto dat dalsie stretko????
navrhujem aupark - 05.07.07
ale nechsa paci pridajte nejake navrhy.. 😉

angua27
27. jún 2007

ja som za, aj datumovo aj miesto. co sa casu tyka, tak niekedy poobede, mozno 15-16. ale prisposobim sa. 😉

mirusa
autor
28. jún 2007

no dufam ze teraz uz prides angua?!

angua27
28. jún 2007

mirus velmi sa posnazim prist. zatial nic nesignalizuje tomu, ze by to tak nemalo byt. 😉

angua27
29. jún 2007

mirus mam pocit, ze nas sem nik neprisiel pozriet. 😒
co hovoris na ten maatalkyn navrh na zmenu terminu? ja nie som proti. 😉

mirusa
autor
29. jún 2007

angua no ja cez vikend nemozem....
tento viken ideme prec takze tu niesme...
no nejako nas tu naozaj vela nieje 😀
idem spravit tabulku hadam to niekoho prilaka 😉

thylead
1. júl 2007

tak ako ste nakoniec uzavreli temu stretka? uz znova zacina byt prijemne horuco, takze to bude o nieco tazsie ako som si myslela :D ale musime sa vidiet, ved idu dovolenky 🙂

angua27
1. júl 2007

no teplo ma byt iba dnes a zajtra. napr. v utorok ma byt iba 27 stupnov a streda dokonca iba 21. takze to nebude az take zle. 😉

thylead
4. júl 2007

som zvedava, ze kedy sa zasa zacne oteplovat. Tak ako to vyzera? kto by mohol tento tyzden a kto az buduci?

angua27
4. júl 2007

ja môžem aj tento aj budúci. 😉

thylead
6. júl 2007

angua, toto je len nas diskusny kruzok s obcaasnym pripojenim sa niekoho? iank ako si na tom s Matkom malinkym? je ukopkany?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre