Stretko septembroviek 2007. Kde a kedy?

arabeska
19. nov 2007

takze babulky moje,zalkladam tuto temu aby sme mali prehlad v nasix stretkax 🙂
prve a dufam ze aj velmi uspesne stretko sa bude konat 16.12.2007 cas a miesto navrhujte.
pisala som to aj v septembrovkax,ja navrhujem cafe stena alebo nejaku cajovnu 😵 😵

arabeska
autor
5. dec 2007

no halo baby,kolko nas uz vlastne je?nejako sa na to tu pozabudlo.kto ma zaujem hlaste ip cicushke 😵 😵

ivush
7. dec 2007

Tha to už sme všetky ? 😕 😕 😔 juuuuuj tak neviem neviem či podnik bude iba nááááአ😖 😖 😒

cicushka
7. dec 2007

no nikto mi uz nepisal...Este pockam tak do stredy a potom zavolam pani s finalnym cislom a nejako sa s nou uz dohodnem.
Ak by sa jej to neoplatilo cele zavriet iba pre nas, tak by sme sa mozno dohodli ze to moze ostat otvorene aj pre inych, ale s tym, ze tam bude zakazane fajcit...uvidim...nejak sa dohodneme. 🙂

cathrin
8. dec 2007

cicushka, veď bude stačiť, keď nám rezervuje stoly, nemusí uzatvárať celú terasu.......

ivush
9. dec 2007

No ono bolo by to skvelé kebyže nám to predsalen aspoň na pár hodín uzavrie...jednak kvôli tomu aby náhodou tam nedošiel nejaký chorľavý "zákazník" ktorý nám nakazí detičky a jednak predsalen bábätká môžu plačkať, môže byť treba kojiŤ a to všetko by asi ani nám ani tým ostatným cudzím hosťom podniku nemuselo byť príjemné...

esci
9. dec 2007

baby, tak vy si tu takto pisete ☹ 😉

arabeska
autor
9. dec 2007

to uz sa ku nam ozaj nikto neprida?
fran,ty uz si sa rozhodla?

cicushka
9. dec 2007

pokusim sa s nou vybavit co najlepsie...a dam vediet.

Este ma napadla moznost 2 a to spytat sa jej, aku trzbu by sme mali mat aby sa jej to oplatilo...ak by to bola nejaka normalna suma, na ktoru sa vieme zlozit, pripadne doplatit k uctu, ktory bude rovnym dielom tak by sme to mohli aj tak riesit.

Chystam sa jej v stredu zavolat, ze co a ako a dam vediet. Keby aj vas nieco este napadlo, tak dajte aj vy vediet.

Skoda...vyzeralo to byt na vela ludi zozaciatku. ☹

arabeska
autor
10. dec 2007

no zenske,nejako malo nas je

cicush,pocuj a ako sa to tam vlastne vola??

ivush
10. dec 2007

no jo, ono to je tak, že keď sa spomenie stretko tak v tej prvej eufórii sa asi každý hlási, že je to super a potom keď už sa to blíži tak zrazu je ten počet o dosť nižší...ale nevadí, bude to také komornejŠie a určite budeme mať spolu my i naši maličkí fajn čas... 😉 😵

cicushka
10. dec 2007

arabeska) netusim ako sa to vola, ale ked ides od Polusu po Vajnorskej a odbocis z Vajnorskej doprava na Tomasikovu a hned z Tomasikovej doprava na Kuchajdu na take parkovisko (je tam aj cinska restika) tak tam je taky bufet, s presklenou terasou a tenisovymi kurtami. Tak to je ono. Je to hned v rohu Kuchajdy od Vajnorskej. Dufam, ze som dost jasne vysvetlila.

Ivush) tak tak, to je taky osial.

arabeska
autor
10. dec 2007

cicush tak uz mam jasno 🙂 ja dufam ze my budeme zdravy lebo uz zacinam mat strax ze budeme musiet zostat doma ☹

ivush
12. dec 2007

baby tak mi na stretko nebudeme môcť prísť, drobec je nachladený a tak sme dnes neleteli do BA, prepadli nám letenky, no ale čert ich ber - nemala som odvahu ho brať do lietadla so splíkmi ☹ strašne ma to mrzí, veľmi preveľmi som sa tešila na stretko, ani mi nenapadlo, že tu zostaneme dlhšie...

dúfam, že sa potom napriek tomu stretneme, teda aspoň tak neformálne 😉

cicushka
12. dec 2007

takze...to sme minus dve mamicky a ja idem s malou dnes k doktorovi, lebo tiez ma sopliky a zacala kaslat. Tak mozno aj minus tri.

Otazka znie...presuvame na inokedy?

luciaj
12. dec 2007

popravde mne by viac vyhovoval iny termin ako nedela popoludnie, lebo jednak je to snad jediny den, kedy mozeme byt s manzelom a malou spolu a jedna ktu tento vikend bude moja mama, tak to by som dosla skutocne len na chvilu. Co tak niektory iny den cez tyzden? Mozno by sa pridali aj ostatne mamicky...

arabeska
autor
12. dec 2007

luci,no ale tu islo o to ze by mohli prist aj mamicky co byvaju mimo ba anpr.matar ci adkag ,catrin...no ale nejaka pliaga nas tu vsetkyx obletuje ☹
nex sa deticky ryxlo uzdravia.

inak baby z ba mozeme dat stretko aj inokedy 🙂

cicushka
12. dec 2007

voala som s pani majitelkou a povedala som jej, aky mame stav.

Povedala, ze to je nic moc, ale navrhla mi, ze keby sme prisli ktorykolvek den cet tyzden doobeda, tak tam mozeme byt uplne same, ci by sme boli 2 alebo 10.

Tak co...nechavame tu nedelu aj tak, bez uzavretia?

Ozaj..my sme boli u doktora, mame sice zatial iba prechladnutie a 3 dni nemame ist von. Tak bud sa nam to do nedele zlepsi, alebo nie.

ivush
12. dec 2007

arabeska no ja by som navrhovala stretnúť sa inokedy 🙂 ak všetko pôjde tak o týždeň v stredu by sme došli do BA, lenže potom štvrtok to je už tesne pred vianocami tak neviem či by to tebe a ostatným vyhovovalo...hoci aj cez deň..... 🙂 ale ja som v pohode

arabeska
autor
12. dec 2007

ivush,mne to vyhovuje hocikedy 🙂 my odxadzame z ba az na stedry den
ale ja by som sa rada stretla aj s kockami co nie su z ba.

takze baby,tak ktore mozete prist aj tuto nedelu?alebo si dame matar take sukromne stretko? 🙂

cathrin
12. dec 2007

juuuuuuj baby, takže zo stretka možno nič nebude?? 😒 ja som sa už veľmi tešila, aj keď som musela odvolať 2 návštevy, ktoré k nám chceli prísť. No ale ak by nás tam malo byť len málinko, tak to radšej teda presuňme na nejaký iný termín. Ale nie cez týždeň lebo ja nemôžem ísť s malou sama hodinu po dialnici, čo by som robila, ak by začala plakať? A muž môže keď tak sobotu poobede alebo nedelu.....

ivush
12. dec 2007

arabeska no aj my sme sa chceli stretnúť s ostatnými, ale keď sa nedá.... ☹ tak potom sa aspoň my, ktoré budeme v BA môžeme ešte do vianoc stretnúť...

arabeska
autor
12. dec 2007

ivush,no jasne,ved mozeme pripadne na tie trhy vybehnut,hm?no ja uz sa na vas tesim 😵

bubadlo27
12. dec 2007

no mne je to s tym stretkom hrozne luto, lebo taaaaaaaaaaak som sa tesila,
nemozeme sa aspon na xvilu stretnut napr v avione or v auparku?
my totiz okrem vikendov nemozem vobec 😢

arabeska
autor
12. dec 2007

bub,ja by som navrhovala ze tie ktore maju zaujem sa stretnut aj teraz v nedelu nex sa prihlasia a stretneme sa aspon my,hm??

matar
12. dec 2007

babule čo mi to robíte? ja sa už do BA dlhooo nedostanem, lebo môj muž je rád, že ho z roboty pustili aspon teraz. v každom prípade, ja som v nedelu vollná, mám to vyhradené pre vás, tak si dáme také mini stretko tie ktoré máte chuť.
aaaaaaaaaaaaaaaaaar- ty rýchlo lieč branuška, nie že sa nestretneme 😲 bub, aj ty 😀 miesto mi je jedno, je to na vás

bubadlo27
12. dec 2007

ar, suhlasim a my sa hlasime 🙂 🙂

arabeska
autor
12. dec 2007

mat,bub mate ip 😉

adkag
12. dec 2007

no mne dnes drahy oznamil ze ma v utorok skusku,tak by sa mal v nedelu ucit,ale chcela som ist,keby nas bolo viac tak by som aj tak dosla,ale ked je to takto,tak ho necham nech sa teda uci. hadam nam to jarne stretko na chate vyjde 😅

arabeska
autor
12. dec 2007

pozor ZMENA! :tie baby co aj tak maju zujem prist je zmena v case a v mieste konania kedze nas uz bude menej tak to bude v
cafe stena,je to oproti trhovisku mileticova,je to nefajciar a da sa tam dobre parkovat cas stretka je 15 :00
baby ktore mate zujem tak sa pls sem ozvite uz sa na vas moooc tesime 😵

cicushka
12. dec 2007

No ja ak nebudeme chory, pridem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre