• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretko septembroviek 2007. Kde a kedy?

15. januára 2010 
baby aj toto nevyzerá zle a kebyže ideme mimo sezónu teda po 16tom marci tak to nie je cenovo tak špatné...hm?

http://www.avenaplus.sk/ nie je to síce chatka, ale prostredie je pekné...
31. jan 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlásime sa aj my...samozrejme celá rodina, ako inak, takže 3+maťko

páči sa mi hotel, čo vybrala ivi, nemá cenovo konkurenciu , pekné ubytovanie, deti zľava, bazén, možnosť objednať jedlo....možnosť detskej postieľky (len toľko bábätiek tam naraz ešte nemali :grinning: :grinning: :grinning: ), v miestnosti pri krbe sa dá spoločne posedieť, krásne okolie...

myslím že lepšie by bolo ísť v apríli, bude predsalen teplejšie, je to podhorie/hora, tak aby sme mohli s drobcami vyjsť aj von, marec je ešte studený
31. jan 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. jan 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlásime sa aj my......nini+ja+muž......
mne sa páčia aj ten arabeskin tip v martinských holiach, aj iv dala dobrý tip- janská dolina je krásna, chodievame tam dosť často..... ale asi najviac sa mi páči ten westernpenzion
31. jan 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. jan 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak hotel je fajn ale ja si myslim ze na stretko to neni vhodne,je to take nesukromne...xata mi pride vhodnejsia,ale ak ste tu vsetky za tak sa prisposobim :wink:
31. jan 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mius aj to vyzera faajn :dizzy_face:
31. jan 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten western penzión je pekný, v lete tam je super to posedenie vonku..no keďze ideme na jar, tak mám jednu poznámočku - bude treba zistiť či je tam nejaká spoločná miestnosť kde by sme sa všetci vošli a mohli pokecať teda že či to nie je len penziónik kde je mini miestnosť na jedenie a izbičky :wink:
31. jan 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je to v podstate jedno kam pojdeme, my sme nenarocni, okrem stanov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kedze ta nasa chata je malinka je len cca pre 8 ludi, tak to pada a radi sa prisposobime, my so sofii nie sme konfliktne tipy a este ze nam to vyhovuje tak do aprila, potom vobec :wink:
31. jan 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
koniec marca zaciatok aprila,hmm?
31. jan 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie radšej tak polovica apríla, nech je teplejšie???
31. jan 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no koncom marca je vEľká noc....a je ešte chladno
31. jan 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozrite sak mame globalne oteplovanie :grinning: a pochybujem ze v marci bude zima :wink:
ja si skor myslim ze to bude uz v aprili obsadene :frowning2:
31. jan 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi prečo by to malo byŤ v apríli rezervované ? no ak by sme sa zdohádali včas tak sa to rezervuje...no neviem, ja určite cez veľkú noc nepôjdem a predpokladám, že viaceré nie...a pred tým sa mi to fakt zdá skoro ...
31. jan 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ar, tie penziony a hotel sme zatial dali len tak kezde chata sa tazko hlada pre vacsi pocet ludi a ked chceme mat kazdy sboju izbu :fearful:
ale ak sa nieco najde take tak to by bolo supis kedze sukromie je sukromie :wink:
no a ja by som mohla tk zaciatko aprila najneskor bo potom budem mat este asi dost starosti so svadbou :unamused:
31. jan 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mius,ved ja viiiem :wink: :wink:
a tiez si nemyslim ze v aprili bude zima,ved ani teraz neni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. feb 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, k tomu termínu....

včera som oboznámula muža, no výsledok je taký, že môžeme jedine víkend 11.-13.4. (pretože soboty od marca povinne robia a toto je jediná možnosť, kedy si môže zobrať dovolenku), takže to musím brať na vedomie, jeho práca nás živí...

takže v tomto termíne sme v počte 3+maťko, inokedy bohužiaľ nemôžeme

dúfam, že aspon raz niekedy bude také stretko, na ktoré budeme môsť prísť :frowning2:
1. feb 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
divčatá, ak sa nám bude dať, my sa veľmi radi pridáme, ale u nás je to tažko, muž má teraz takú robotu, že nevie dopredu povedať, kedy bude môcť na víkend vypadnuť z domu. takže s nami sa dá rátať tak na 70%- to sme 4 :slight_smile: ozaj ar, berieš davidka, nie?
3. feb 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mat,nie neberiem.on by sa nudil :sweat_smile:
3. feb 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, určite konečne nejaký ten záväzný termín, od toho sa bude všetko odvíjať, lebo takto je to také tápanie v tme, potom sa možno ešte niekto prihlási...
6. feb 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea, tak skúsme ten, čo vyhovuje aj vám t.j. 11-13.4......baby, čo vy na to?
7. feb 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nbe je to jedno taze v klude mozeme aj v tento termin
7. feb 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o to by bolo super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak baby , hláste sa, šup-šup

ked bude potvrdený termín tak sa už dá od niečoho odraziť a zarezervovať, ved na ubytovaní sa dohodneme, sme predsa inteligentné ženy a berieme do úvahy hlavne pohodlie detičiek, nie? :wink:
7. feb 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nam je to jedno a moze byt :wink:
7. feb 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. feb 2008 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten hotel čo dala ivusch sa vám fakt nepáči???pozrite to ešte...

pre deti by to bolo dobré, mali by kľud, pohodlie, je tam možnosť stravy, bazén je v cene, trochu by sme si zaplávali a uvolnili boľavé chrbáty,vyšantili by sme sa a aj prestriedali s chlapmi, je tam aj spoločenská miestnosť s krbom na večerné posedenie, samozrejme hotelové parkovisko......plocha na korčuľovanie nám asi nebude treba :grinning: a nebude zamrznutá
7. feb 2008 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adi,pozri je nas malo a ja si ozaj myslim ze xata je lepsia pre taketo stretko :wink:
povodna predstava bola ist na xatu do lesa a mne sa ta predstava velmi pacila...
xapes nieco kde by sme boli len my a nie dalsix 100 ludi....

ja uz to vidim ze nakoniec pojdeme aj tak k bub na xatu kedze je nas tak malo :sweat_smile: :sweat_smile:
10. feb 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ar, aj mne sa to tak vidí,
tá chata od bub je na také mini stretko ako stvorená a je pekná...
nejako sa to po tom prvotnom nadšení pokazilo :unamused:
10. feb 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kuknite na toto, to som odkukala od aprilovych bab a celkom pekne prostredie a velka chata :wink:
http://www.limba.com/objekt_detail.php?idobjektu=4464&idjaz=1&idstranky=540&idstatu=1

a zatial, som nezaregistrovala, ze by sa pridal vychod, vy co sa od nas separujete? :grinning:
12. feb 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bub, aj to je fajn.....ale nie je tam uvedené, že min. 3 noci?
no ja som sa už tiež pýtala na východ :confused:
13. feb 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok