Stretko septembroviek 2007. Kde a kedy?

arabeska
19. nov 2007

takze babulky moje,zalkladam tuto temu aby sme mali prehlad v nasix stretkax 🙂
prve a dufam ze aj velmi uspesne stretko sa bude konat 16.12.2007 cas a miesto navrhujte.
pisala som to aj v septembrovkax,ja navrhujem cafe stena alebo nejaku cajovnu 😵 😵

ivush
31. jan 2008

baby aj toto nevyzerá zle a kebyže ideme mimo sezónu teda po 16tom marci tak to nie je cenovo tak špatné...hm?

http://www.avenaplus.sk/ nie je to síce chatka, ale prostredie je pekné...

andrea78
31. jan 2008

hlásime sa aj my...samozrejme celá rodina, ako inak, takže 3+maťko

páči sa mi hotel, čo vybrala ivi, nemá cenovo konkurenciu , pekné ubytovanie, deti zľava, bazén, možnosť objednať jedlo....možnosť detskej postieľky (len toľko bábätiek tam naraz ešte nemali 😀 😀 😀 ), v miestnosti pri krbe sa dá spoločne posedieť, krásne okolie...

myslím že lepšie by bolo ísť v apríli, bude predsalen teplejšie, je to podhorie/hora, tak aby sme mohli s drobcami vyjsť aj von, marec je ešte studený

mia114
31. jan 2008
cathrin
31. jan 2008

hlásime sa aj my......nini+ja+muž......
mne sa páčia aj ten arabeskin tip v martinských holiach, aj iv dala dobrý tip- janská dolina je krásna, chodievame tam dosť často..... ale asi najviac sa mi páči ten westernpenzion

mia114
31. jan 2008

http://www.benango.szm.sk/fotogaleria_benango.htm
alebo toto len je to dalej od Ba 😒

arabeska
autor
31. jan 2008

tak hotel je fajn ale ja si myslim ze na stretko to neni vhodne,je to take nesukromne...xata mi pride vhodnejsia,ale ak ste tu vsetky za tak sa prisposobim 😉

arabeska
autor
31. jan 2008

mius aj to vyzera faajn 😵

ivush
31. jan 2008

ten western penzión je pekný, v lete tam je super to posedenie vonku..no keďze ideme na jar, tak mám jednu poznámočku - bude treba zistiť či je tam nejaká spoločná miestnosť kde by sme sa všetci vošli a mohli pokecať teda že či to nie je len penziónik kde je mini miestnosť na jedenie a izbičky 😉

bubadlo27
31. jan 2008

mne je to v podstate jedno kam pojdeme, my sme nenarocni, okrem stanov 😀 😀 😀 😀
kedze ta nasa chata je malinka je len cca pre 8 ludi, tak to pada a radi sa prisposobime, my so sofii nie sme konfliktne tipy a este ze nam to vyhovuje tak do aprila, potom vobec 😉

arabeska
autor
31. jan 2008

koniec marca zaciatok aprila,hmm?

andrea78
31. jan 2008

nie radšej tak polovica apríla, nech je teplejšie???

ivush
31. jan 2008

no koncom marca je vEľká noc....a je ešte chladno

bubadlo27
31. jan 2008

pozrite sak mame globalne oteplovanie 😀 a pochybujem ze v marci bude zima 😉
ja si skor myslim ze to bude uz v aprili obsadene ☹

ivush
31. jan 2008

bubi prečo by to malo byŤ v apríli rezervované ? no ak by sme sa zdohádali včas tak sa to rezervuje...no neviem, ja určite cez veľkú noc nepôjdem a predpokladám, že viaceré nie...a pred tým sa mi to fakt zdá skoro ...

mia114
31. jan 2008

ar, tie penziony a hotel sme zatial dali len tak kezde chata sa tazko hlada pre vacsi pocet ludi a ked chceme mat kazdy sboju izbu 😨
ale ak sa nieco najde take tak to by bolo supis kedze sukromie je sukromie 😉
no a ja by som mohla tk zaciatko aprila najneskor bo potom budem mat este asi dost starosti so svadbou 😒

arabeska
autor
1. feb 2008

mius,ved ja viiiem 😉 😉
a tiez si nemyslim ze v aprili bude zima,ved ani teraz neni 😝 😀

andrea78
1. feb 2008

baby, k tomu termínu....

včera som oboznámula muža, no výsledok je taký, že môžeme jedine víkend 11.-13.4. (pretože soboty od marca povinne robia a toto je jediná možnosť, kedy si môže zobrať dovolenku), takže to musím brať na vedomie, jeho práca nás živí...

takže v tomto termíne sme v počte 3+maťko, inokedy bohužiaľ nemôžeme

dúfam, že aspon raz niekedy bude také stretko, na ktoré budeme môsť prísť ☹

matar
3. feb 2008

divčatá, ak sa nám bude dať, my sa veľmi radi pridáme, ale u nás je to tažko, muž má teraz takú robotu, že nevie dopredu povedať, kedy bude môcť na víkend vypadnuť z domu. takže s nami sa dá rátať tak na 70%- to sme 4 🙂 ozaj ar, berieš davidka, nie?

arabeska
autor
3. feb 2008

mat,nie neberiem.on by sa nudil 😅

andrea78
6. feb 2008

baby, určite konečne nejaký ten záväzný termín, od toho sa bude všetko odvíjať, lebo takto je to také tápanie v tme, potom sa možno ešte niekto prihlási...

cathrin
7. feb 2008

andrea, tak skúsme ten, čo vyhovuje aj vám t.j. 11-13.4......baby, čo vy na to?

arabeska
autor
7. feb 2008

nbe je to jedno taze v klude mozeme aj v tento termin

andrea78
7. feb 2008

o to by bolo super 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tak baby , hláste sa, šup-šup

ked bude potvrdený termín tak sa už dá od niečoho odraziť a zarezervovať, ved na ubytovaní sa dohodneme, sme predsa inteligentné ženy a berieme do úvahy hlavne pohodlie detičiek, nie? 😉

bubadlo27
7. feb 2008

aj nam je to jedno a moze byt 😉

andrea78
7. feb 2008
andrea78
7. feb 2008

a ten hotel čo dala ivusch sa vám fakt nepáči???pozrite to ešte...

pre deti by to bolo dobré, mali by kľud, pohodlie, je tam možnosť stravy, bazén je v cene, trochu by sme si zaplávali a uvolnili boľavé chrbáty,vyšantili by sme sa a aj prestriedali s chlapmi, je tam aj spoločenská miestnosť s krbom na večerné posedenie, samozrejme hotelové parkovisko......plocha na korčuľovanie nám asi nebude treba 😀 a nebude zamrznutá

arabeska
autor
10. feb 2008

adi,pozri je nas malo a ja si ozaj myslim ze xata je lepsia pre taketo stretko 😉
povodna predstava bola ist na xatu do lesa a mne sa ta predstava velmi pacila...
xapes nieco kde by sme boli len my a nie dalsix 100 ludi....

ja uz to vidim ze nakoniec pojdeme aj tak k bub na xatu kedze je nas tak malo 😅 😅

andrea78
10. feb 2008

ar, aj mne sa to tak vidí,
tá chata od bub je na také mini stretko ako stvorená a je pekná...
nejako sa to po tom prvotnom nadšení pokazilo 😒

bubadlo27
12. feb 2008

baby, kuknite na toto, to som odkukala od aprilovych bab a celkom pekne prostredie a velka chata 😉
http://www.limba.com/objekt_detail.php?idobjekt...

a zatial, som nezaregistrovala, ze by sa pridal vychod, vy co sa od nas separujete? 😀

cathrin
13. feb 2008

bub, aj to je fajn.....ale nie je tam uvedené, že min. 3 noci?
no ja som sa už tiež pýtala na východ 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre