Stretko septembroviek 2007. Kde a kedy?

arabeska
19. nov 2007

takze babulky moje,zalkladam tuto temu aby sme mali prehlad v nasix stretkax 🙂
prve a dufam ze aj velmi uspesne stretko sa bude konat 16.12.2007 cas a miesto navrhujte.
pisala som to aj v septembrovkax,ja navrhujem cafe stena alebo nejaku cajovnu 😵 😵

cicushka
12. dec 2007

inac ma to mrzi, ze to takto dopadlo, len teraz aby nas na to nahradne stretko neprislo viac, ako na to povodne 😀

cicushka
12. dec 2007

a dovolila som si teda vymazat album povodneho stretka, aby to nahodou niekoho nemzmiatlo.

arabeska
autor
15. dec 2007

takze zajtra je stretko na koniec to je v istropolise v eurolande a zacina sa o 14:00 zatial ideme:ja,bubadlo,matar,fran a mia prida sa este niekto? 🙂

bubadlo27
9. jan 2008

ahojte babule,
chceme zorganizovat jarne stretko niekedy v aprili, bolo by to v Selciach, je to asi 5 km od Banskej Bystrice 🙂
Znami tam prenajimaju taku super chatu, je to skoro ako dom / opis nizsie /

dole na prizemni je velka obyvacka s plazmou, velka kuchyna s terasou a jedalnou a este tusim ze spajza a prezliekaren,
dole v suterene je sauna, sprxa, biliard a miestnost na odkladanie lyzi a pod,
hore na posxodi su 3 alebo 4 izby, v kazdej je manzelska postel, jedalensky stol so stolickami a samostatne vecko a sprxa

Potrebujem vediet ze kto by mal predbezny zaujem, aby som sa ix mohla spytat, ze kolko maximalne sa tam zmesti ludi za kolko by za to chceli na vikend / myslim ze to bude prijatelna suma 🙂 /

Je to na strede Slovenska, tak kompromis aj pre vychod 😀 😀

pohladam nejake foto a hodim do albumu 😉

bybi
9. jan 2008

Ja som bola v selciach na lyzovacke este z gympla 😀

Ja by som rada isla, ale este nevieme presne, kedy budeme na SK. A kedy v aprili to asi bude, zaciatok alebo koniec. Ak sa nahodou trafime s terminom, tak ja by som rada prisla 🙂

arabeska
autor
9. jan 2008

ja by som navrhovala zlaty stred 😀 len to treba prisposobit velkej noci

takze by sme mohli uz postupne nahlasovat pocet ludi
tak my budeme isto iba 2 cize aj a branko...davidka nexam doma on by sa nudil 😉

hedunecka
24. jan 2008

jeej velmo rada ale pre mna je to hrozne daleko ☹

arabeska
autor
31. jan 2008

halooo zenskeee,ved to treba uz zacat vybavovat inak sa nikam nedostaneme

arabeska
autor
31. jan 2008

aha co som nasla,co na to vravite? http://www.tricio.sk/show_residence.php?id_ele=83

arabeska
autor
31. jan 2008

alebo toto : http://www.tricio.sk/show_residence.php?id_ele=301 ale to uz je pre mna z ba dost daleko....

wighy
31. jan 2008

nooooo mne sa paci ta posledna chata ale zda sa mi to daleko 400km ☹

ivush
31. jan 2008

Ar, no ono tie chatky vyzerajú pekne čo si našla, ale mne sa zdajú byť hrozne malé..veď si zober, že keď sa trebárs pozbierame LEN 10maminiek, + chlapi + decká...myslím si, že potrebujeme niečo väčšie a priestrannejšie nech je to komfortné hlavne pre deťúrence....toť môj názor, ja tiež skúsim čosi neskôr pohľadať keď sa moja hlavička makovička umúdri a prestane ma sužovať 😖

arabeska
autor
31. jan 2008

ivush,lenze ja hladam podla tohoto zaujmu tu a ten je doposial nulovy 😔 jedina to tu urgujem ja.ano xaty su male ale nic vetsie som nenhasla.ja osobne idem iba s brankom.takze nam jedn aposlte staci.
ak ma niekto lepsi napad ja sa len a len potesim.... 🙂

arabeska
autor
31. jan 2008

tak mi sem aspon nahlaste pocet zaujemcov nex mam prehlad napr.ta xata co sa paci wug ma kapacitu 18 ludi....

wighy
31. jan 2008

baby tak sa vyjadrite k tomu stretku mali by sme aj datum dohonut

ja viem ist len s manzelom tak dufam ze pojdu aj vasi bo inak svojho neukecam

ivush
31. jan 2008

podľa mňa záujem je len nie každý je natoľko iniciatívny 😉 tipujem, že na základnej alebo strednej si bola predsedníčka triedy, či nie ? 😵 😉 ja si myslím (no možno sa fakt mýlim) že väčšina báb bude chcieŤ prísť s chlapmi už keď pre nič iné tak kvôli doprave 🙂 no fakt najprv treba počkať nech sa baby poozývajú a zistíme orientačný počet osôb, lebo zbytočne TY budeš vynakladať energiu a hľadať chatku keď nevieš či dokopy nás bude 10 alebo 20....ale dobrovoľne sa hlásim ako tvoja podpresedníčka do organizačného výboru 😉 😉 😅

arabeska
autor
31. jan 2008

nie nic take som nebola 😉 ja som tu len dala svoje napady a xcela som aby sa s tym uz nieco robilo a dali ste aj vy napady... 😉 😉
ale v klude mozes byt moja podpredsednicka 🙂 🙂

arabeska
autor
31. jan 2008
mia114
31. jan 2008

no ja by som tiez isla, ale aj s drahym, bo doprava 😅
inac to posledne vypada super 😉

ivush
31. jan 2008

A čo tak napr. Bešeňová ? (no síce tam to ubytko má asi vyššie ceny...)

ivush
31. jan 2008

Alebo Vysoké Tatry ? neviem ani akú lokalitu vybrať aby to bolo každému ako tak dostupné...

arabeska
autor
31. jan 2008

ja som hladala tak aby to bolo niekde v strede medzi ke a ba..besenova je faj ale drahe ubytko a ja by som asi nieco v lese alebo pobliz,ci nie?🙂
a tatry su fajn ale tam bude este zima...

arabeska
autor
31. jan 2008

pozeram prave tu besenovu,ale co som nasla tak to su male xatky 😖

wighy
31. jan 2008

aj ja by som neico v lese to by sa mi pacilo,nech sa nadychame cerstveho vzduchu

mius super tak moj by aspon nebol sam 😀

tatry su daleko,najprv treba zistit zaujem

takze BABY :napiste do stretka kto ide a kolko vas bude bez toho sa nebudeme vediet pohnut!!!!!

no mala zaspala tak idem obedovat a odsavat

arabeska
autor
31. jan 2008

ja+branko 🙂

ivush
31. jan 2008

Sami + muž + jaa 😵

ivush
31. jan 2008

veď ja som kvôli vzduchu myslela TA3...no keď vravíte, že jeto ďaleko...a zas Bešeňová mi napadla, že keby bolo mužom dlho tak by sa šupli do bazéna a potom na výmenu by sme mohli my 😉 😉 je tam aj super vodný svet...ale keď sú tam len malé chatky tak z toho nič...hm...

ivush
31. jan 2008

baby aj toto nevyzerá zle a kebyže ideme mimo sezónu teda po 16tom marci tak to nie je cenovo tak špatné...hm?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre