Stretko septembroviek 2007. Kde a kedy?

arabeska
19. nov 2007

takze babulky moje,zalkladam tuto temu aby sme mali prehlad v nasix stretkax 🙂
prve a dufam ze aj velmi uspesne stretko sa bude konat 16.12.2007 cas a miesto navrhujte.
pisala som to aj v septembrovkax,ja navrhujem cafe stena alebo nejaku cajovnu 😵 😵

cicushka
24. nov 2007

vytvorila som novy album, "stretko septrembrovcatok 2007" kde som dala fotku ako to tam vyzera.

bubadlo27
24. nov 2007

cicush,
kukla som to foto, pekne 🙂 🙂 🙂
a nie je to nahodou tam kde mal Honzik s Mariankou oslavu narodenin 😀 😀 😀 😀 😀

cicushka
24. nov 2007

nie nie...tak to by to menu nestalo 99 sk 😉

je to presne oproti 🙂

bubadlo27
24. nov 2007

😀 😀 😀 😀
som sa pobavila

cathrin
25. nov 2007

mne to menu vyhovuje...
a to sú tam nejakí obesenci? dobre vidím? 😕

andrea78
25. nov 2007

Kočky, pridala by som sa aj ja, keď som sa už ku vám takto votrela. Inak som Andrea, no to bolo asi jasné.

ivush
25. nov 2007

Tak ja som Ivka, čo je asi tiež jasné 😉

Andrea78 samozrejme, že si vítaná...tak snáď by sme mohli vytvoriť aj klasickú tabuľku so zoznamom kto sa chystá na stretko aby sme vedeli dať slovo či nás bude potrebný počet 😉

ivush
25. nov 2007

A čo sa týka menu tak cena je úplne OK a myslím, že kuracie soté s nejakou prílohou tiež...

adkag
26. nov 2007

ja som tiez andrea, toto meno tusim vyhrava 🙂 .
a tabulka by bola fajn 😉

ivush
26. nov 2007

cicushka prípadne nám tu hoď prihlasovacie údaje do toho albumu čo si pre nás vytvorila a pridáme tam tabuľku kde každá potvrdí svoju účasť 😉

cicushka
26. nov 2007

ivush..a to sa ako robi? to by som musela dat moje prihlasovacie udaje tusim ze. nemam radsej vytvorit novy nick.

ivush
26. nov 2007

jaaaj počkaj, ty si na ten album kde si dala fotky z tej reštiky nevytvorila úplne nové konto ? Jasné,že nechceme tvoje prihlasovacie údaje, ja som myslela, že je to samostatné konto...

cicushka
26. nov 2007

ale mohla by som nove vytvorit....alebo by som mohla pridat dalsi album do toho, kde si vsetky davate vase babatka...len tam zaj ja neviem, ako sa dosta. porad

arabeska
autor
26. nov 2007

cicush,mas ip 😉

cicushka
26. nov 2007

dobre...tak vytvorim tabulku...ale dohodnime sa teda na aky sposob by ste chceli mat pripraveny druhy chod...ci nejake sote, vyprazane, na prirodno...?

cicushka
26. nov 2007

novy album v septembrovky2007 uz vytvoreny

arabeska
autor
27. nov 2007

podla mna sote moze byt🙂

ivush
27. nov 2007

kočky tak som premýšľala, keďže tam bude varené jedlo, že by sme to stretko fakt mali dať skôr 🙂 ja som síce vravela, že nech je po 13tej, ale to som rátala, žeby sa každý napapal doma...takto by sme to mali dať fakt asi max. na tú 12-12.30hod, aby sme dlho neboli ohlade... 😉

soté je ok

cicushka
27. nov 2007

ok...prehodim termin na 12-12:30

arabeska
autor
29. nov 2007

baby,tak to ideme iba 3?😀 sup posielat ip cicushke aby sme vedeli kolko nas bude,ona nam uz aj tabulku spravila 😉 😉 ,takze napiste cicushke,co xcete papat,ci ide aj partner a ako sa volate 🙂

cicushka
29. nov 2007

uz su dalsie dve nahlasene....ale do tabulky doplnim az vecer...teraz nestiham 🙂

a vsetci sa priklanaju k sote..tak bude sote

arabeska
autor
29. nov 2007

cicush,supis 😀

tin.tinka
29. nov 2007

Ahojte 🙂 🙂 🙂

Zavidim vam stretko. Ja by som v decembri sla do Blavy iba ak by som vyhrala na sportke 😀 😀 😀 nejake tie milioniky (to by bol dovod na cestu). Tak si to uzite a spravte vela fotiek.

mia114
30. nov 2007

ahojte, to sote je ok
idem kuk fotky, kedze som este nepozerala 😅

cicushka
30. nov 2007

dalsie kocky prihlasene....do tabulky doplnim vecer 🙂

a ked mozete, skuste mi vsetky napisat aspon ci budete, alebo nebudete menu a pripadne kolko krat to menu (ak ide aj partner albo viac deti 🙂 )
nech to mame kompletne 🙂

adkag
30. nov 2007

cicushka ak prideme my budeme menu - 2x. len u nas je to este stale otazne,uvidime podla pocasia a tiez ci bude muzik stihat si veci do skoly,ak nie,tak bude musiet makat na tom aj v nedelu. ale by som straaasne rada isla,tak snad to stihne porobit.

cicushka
30. nov 2007

no tak ja ta napisem do tej tabulky..ale menu ti zatial nebudem objednavat, ked este nevies naisto. Ak by sa daco zmenilo, tak mi das vediet, ze naisto objednavas. Lebo sa to bude robit presne na pocet nahlasenych menu a ak by som nahlasila viac a im to ostane, tak asi to budem platit z vlastneho.

Tak dufam, baby, co sa nahlasujete, ze ma tam nenechate zjest vsetko samu. 🙂)

Ale keby nahodou, ze nevies naisto a aj tak prides a bolo by menu navyse, tak vam dame..nenechame vas o hlade. 🙂

matar
2. dec 2007

ved hádam sa tam bude dať objednať aj niečo iné ak by niekto prišiel nečakane, nie? ja napríklad hlásim menu len pre seba (nás totiž tetulka určite bez obeda nepustí z domu, tak ja ho beriem zato, aby bolo toho dosť, nech nám tam veduca nezruší tu rezervačku 😉 ), ale ak bude nikolka vymýšlať palacinky alebo čo (a davidka my samozrejme pozývame na zmrzlinový pohár 😀 )- dá sa to? lebo on abude vymýšlať určite 😅

cicushka
2. dec 2007

matar) no tetuska tam ma vselico...ale skor take bufetove..cize palacinky asi nie ;) a zmrz. pohar tiez nie...ale nanuky tam su urcite 🙂)) a take ze hranolky a hod dog a lizatka a gumene cukriky a rozne sladkosti. Preto si to jedlo objednavame...lebo normalne tam take domacke nerobi...iba na objednavku 🙂) a tusim este mava aj vypr. syr som si vsimla raz.

No ale pani ma 3-rocneho vnucika..tak ona byva pripravena na vsetko...vlastne tak ju poznam, ze ona je vlastne svokra mojej naj kamosky.

Ja si tiez myslim, ze by nas malo ist spon 15...tak sup sup baby..hlaste sa 🙂)

cicushka
4. dec 2007

nikto dalsi sa nehlasi ????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre