Stretko septembroviek 2007. Kde a kedy?

arabeska
19. nov 2007

takze babulky moje,zalkladam tuto temu aby sme mali prehlad v nasix stretkax 🙂
prve a dufam ze aj velmi uspesne stretko sa bude konat 16.12.2007 cas a miesto navrhujte.
pisala som to aj v septembrovkax,ja navrhujem cafe stena alebo nejaku cajovnu 😵 😵

cicushka
21. nov 2007

to my jasneee, ze fajcit sa nesmie a ze musi sa tam zmestit vela kocarov...ale aku mate predstavu povedzme ohladom obcerstvenia..a pod.

lebo mozno by som vedela vybavit jeden bufet na Kuchajde, ktory teraz zasklili na zimu a ma byt aj vykurovany (ta uzavreta teraska) Su tam velke drevene lavice aj stoly, vela miesta na kocare a kto chce moze aj kocikovat po vonku okolo jazera. Parkovisko je hned za bufetom. Tie co ste z BA a chodite niekedy na kuchajdu, urcite ho poznate. Je to ten bufet na rohu, co ma aj tenisove kurty.

AK by nas bolo dost, vedela by som ho cely rezervovat pre nas...s tym, ze by som mohla poobjednavat aj nejake menucko a obcerstvenie za rozumnu cenu. 🙂 tak sa vyjadrite 🙂

arabeska
autor
22. nov 2007

cicush,mne sa ten napad paci a som za 😉

matar
22. nov 2007

cicus, znie to dobre 🙂

matar
22. nov 2007

tak všetci zoberme chlapov, nech posedia bud s nami alebo vo vnutri a ked začnu byť deti mrzuté, chlapi pôjdu hromadne kočíkovať okolo jazera. ty bdo, ja zoberiem kameru 😀 😀

cathrin
22. nov 2007

ja som tiež za 😉
a baby potrebujeme my vôbec jesť? 😀

ivush
22. nov 2007

Myslím, že je to fajn miesto...a ešte keby bolo booknuté celé pre nás tak by to bolo celkom ideálne !! 😉

Cicushka tak to skús vybaviŤ, myslím, že septembrové maminky sú za 🙂

ivush
22. nov 2007

A čo sa týka občerstvenia tak ja osobne si myslím, že by stačilo len niečo ľahké hlavne z ohľadom na tie maminky, ktoré nie sú z BA aby si niečoho zobli keď majú ešte cestu pred sebou...

snilko7
22. nov 2007

aj ja by som chcela prísť, ale s dvoma deťmi autobusom...no neviem ešte porozmýšľam...a hlavne aký bude Paťko s tými jeho momentálnymi náladami 😅

cicushka
22. nov 2007

Tazke uz to viac menej vybavene, ze tam mozeme prist a ze nam to uzavre, ale samozrejme musime mat nejaky konzum.

Napadlo ma to menu kvoli tomu, ze cez leto robievala nejake specialne menucko pre stavbarov z nejakej stavby kusok odtial. Stalo 90 Sk a bola v tom polievka, druhe a salatik. Samozrejme to bolo dobre, lebo ked ostalo aj aj som si davala a velmi mi to chutilo...taka domaca kuchyna...mnam mnam 🙂

Alebo verzia druha, moze kazdy ucastik zloit njekau dohodnutu sumu a za to sa spravi nejake obcerstvenie, ktore bude polozene na stoloch. A co by to malo obsahovat, tak isto ako aj v pripade vyzsie spomenuteho menucka, by sme sa dohodli my.

Alevo navrhnite dalsie alternativy vy...tej pani to je uuplne jedno.

Este dalsia vec. Ked som tam bola pred 2 tyzdnami, tak tam mali iba jeden ohrievac a bolo tam tak akurat, na to aby mi nebola zima, ale ostala som oblecena vo veste. Moja mala spala cely cas zakryta v kociku. Dnes tam akurat instalovali dalsie ohrievace, cize by tam malo byt uz teplejsie...myslim, ze by bolo uplne idealne, keby tam bolo taka teplota, aby sme tam mohli v klude sediet vo svetroch a bez nutnosti vyzliekat vela vrstiev nasim ratolestiam....(neviem ako vase deti, nasa nema rada obliekanie a vyzliekanie)

No tak my posielajte vas napady a hlavne kedy by to malo byt.

bubadlo27
22. nov 2007

cicus,
mne je ohladne stravy uplne jedno aj to menu, len aby sa to dalo jest 🙂 🙂 , aj tak ma je dost,
len aby tam bolo prijemne teplucko, aby sme nezostali vsetky po stretku xore,lebo babetka su dost naxylne 🙂 🙂 🙂

cicushka
22. nov 2007

mna napadlo menu v style:

slepacia vyvar so slizikmi (dobre na mlieckko 🙂 )
Nejake kuracie masko asi s ryzou alebo so zemiakmi...take co mozeme vsetky papat...no a nejaku neskodnu zeleninkovu prilohu ?

No a dala by som zabezpecit cajik pre kojacie maminky a bezkofeinovu kavicku urcite.

ale to je iba moj napad...dajte vase napady.

bubadlo27
22. nov 2007

cicus
ja uz nekojim tak sa prisposobim 🙂 🙂
a ako bonus saa bude podavat koktejl z gravimilku 😀 😀

ivush
23. nov 2007

cicushka, z mojej strany je kuracia polievočka a kuracie masko s prílohou úplne fajn...a presne ako píšeš, keď bude k tomu na pitie čajík a príp. nejaká vinea tak to bude úplne super, ideálne...

A čo sa týka tej teploty, tak je dôležité aby tam nebol príliš veľký chlad, lebo to by nebolo príjemné ani nám a hlavne ani bábätkám...čiže taká teplota, že by tam mohli byť vo svetríkoch a gaťurkách - teda, že by nemuseli byŤ nutne zahalení v overáloch ....

adkag
23. nov 2007

tak ja som tiez za, a jedlo mi je jedno,mozme spravit aj svedske stoly 😀 . a co ti vasi chlapi? budu tam?

cathrin
23. nov 2007

cicushka, dobre si to vymyslela 😉
ja súhlasím aj s menu, aj s tým pitivom 😵
a čo sa teploty týka, mám rovnaký názor ako ivush.....

arabeska
autor
23. nov 2007

cicush,vyborny napad 🙂 ja som tiez za.
baby a kedy to dame?co takto okolo 13:00?
cicush a peniazky sa vyzbieraju priamo na mieste? ci ako?

ja uz sa tesiiim

adkag
23. nov 2007

aj ja sa tesim. a cas vyhovuje 🙂 . a tiez chvalim cuicushku za super napad 🙂

matar
23. nov 2007

cicuška aj ja som za, si šikula. časovo sa prispôsobím, my sme v BA celý víkend, tak mi to je jedno. a môj chlap sa prispôsobí nám- ak bude treba zostane, ak nie pôjde preč

ivush
23. nov 2007

Arabeska&all: ja navrhujem čas tak trošku neskôr - tak aspoň na 13.30...mohlo by byť ?

arabeska
autor
23. nov 2007

mne je jedno aj o 13:30 moze byt 🙂

cicushka
23. nov 2007

tak dobre teda...zistim ako su na tom s tou teplotou teraz, ked pridali dalsie ohrievace....

cas si myslim ze okolo 13:00 - 13:30 je fajn.

Papanie teda necham to com dala a dohodnem s majitelkou, co by to stalo. Potom vam znova napisem, ci suhlasite a ak ano, tak potom budeme nahlasovat pocty ucastnikov 🙂)

Na peniazkoch sa dohodneme potom, ci sa budu skor vyberat, alebo az tam.

zatim.

cicushka
23. nov 2007

Akurat som zistila tu teplotu...je to tam na tricko 🙂))
Zajtra tam pojdem osobne za tou pani ohladom ostatnych veci 🙂

arabeska
autor
23. nov 2007

cicush,sikulka si 😵 😵

ivush
24. nov 2007

Babenky a ešte mi napadlo - možno by sme sa si mohli ešte tu teraz predstaviť oficiálnymi menami - aby sme sa tam potom nehľadali a neoslovovali týmito prezývkami 😉 Aby nevnznikali situácie ako napr. že prídeme za pani majiteľkou a povieme jej, že my sme z tej skupinky, pre ktorú rezervovala miesto cicushka 😅 😅 😀

matar
24. nov 2007

ahoj ivuš, ja som maťa 😀

bubadlo27
24. nov 2007

ivus, ja som andrea 😀 😀

inak ma napadlo, ze zoberiem fotak a budem fotit, kedze ja nie som moc fotogenicka 😀 😀 😀 😀

cathrin
24. nov 2007

a ja katarína 😵

mia114
24. nov 2007

ahojky, ja som Maria 😉

cicushka
24. nov 2007

hlasi sa Peta 🙂))
takze novinky ohladom stretka su nasledovne:

vsimla som si tu navrhovany termin 16.12...co je nedela. Pani povedala, ze nie je problem uzavret to len pre nas aj v nedelu ale, ze malo by nas prist aspon 15 -20, aby sa to oplatilo, lebo v nedelu ma plno ludi tak ci tak.

Pytala som sa na to menucko...povedala ze nie je problem. Dohodli sme sa teda na tej polievocke a to druhe si mame specifikovat, ci chceme kuriatko ako sote, alebo ako ho pripravit. Cena by bola 99 Sk. Napiste, ci suhlasite.

Takze na pitie tam maju aj Vineu, a zabezpecia cajik pre kojacie maminky a bezkofeinovu kavu. No a samozrejme tam maju aj take ostatne veci, ako byvaju v bufetoch ako kofola, pivko capovane a pod. (pre partnerov alebo mangelov 🙂 ) alebo nekojacie maminky.

arabeska
autor
24. nov 2007

ja som Jana 🙂

cicush,tak sna dsa nas tam tolko nazbiera 😕 a cena mne uplne vyhovuje 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre