Stretko septembroviek 2007. Kde a kedy?

arabeska
19. nov 2007

takze babulky moje,zalkladam tuto temu aby sme mali prehlad v nasix stretkax 🙂
prve a dufam ze aj velmi uspesne stretko sa bude konat 16.12.2007 cas a miesto navrhujte.
pisala som to aj v septembrovkax,ja navrhujem cafe stena alebo nejaku cajovnu 😵 😵

bybi
19. nov 2007

No super 🙂
Ja navrhujem druhe stretko na marec, kedy by som mala byt na SK 😀 A zatial sa tesim aspon na fotky z toho decembroveho 😉

franziska
19. nov 2007

ar, aj ja sa pripajam, a kde to bude necham na vacsinu 😀 . Inaksie nevyhodia nas z tej steny, ked tam dofrcime s tolkymi detmi 🙂 ja prinesiem malu v autosedacke, ar ty asi tiez ci nie?

arabeska
autor
19. nov 2007

fran,je to tam dost velke,bezbarierovy pristup a ked tak sa tam mozem skocit spytat,hm?ja doficim zo satkou 😀

matar
19. nov 2007

ar, no ved jasné že ideme 😀
adka, wig, aj so mnou pôjde môj mužíček, ja by som v BA nezaparkovala 😀

adkag
19. nov 2007

ar ja sa tiez zatial hlasim,jasne ze zalezi od pocasia ale ak nebude metelica,tak dojdem.teda ak aj ini chlapi dojdu. ja nenavrhnem nic,kedze sa v ba nevyznam 🙂 . a cas hadam nejak hned poobede,aby sme zase nesli domov za tmy 🙂

arabeska
autor
19. nov 2007

takze zatial ideme:
ja
franziska
matar
bubadlo
wig(?)
adkag(?)
mia

daleeej? 😀

wighy
19. nov 2007

jooooj tak to som ja poplietla ja som myslela to vikendove stretko

teraz v decembri nemam ako prist manzel bude stale v praci ☹

adkag
19. nov 2007

wig no skoda ☹ .to aj v nedelu pracuje?
ozaj a co to vikendove stretko?

franziska
19. nov 2007

ar a samozrejme deti, velke aj male /to myslim xlapov 😀 /

arabeska
autor
19. nov 2007

fran,jasneee len sa mi to nexcelo vypisaovat 😀 😀

wig skodaaa 😢

ozaj matar,ides aj s nikolkou?

vikendove stretko,hmm?xceme ho dat este cez zimu alebo pockame az na jar?

franziska
19. nov 2007

ar, ja by som radsej pockala na jar, deturence predsa len budu vacsie a bude aj prijemnejsie vonku, teraz este len vrieskaju a predstav si tu retazovu reakciu 6-7 babatiek, brrrr na odstrel 😉

arabeska
autor
19. nov 2007

fran 😀 aj ja som za jar a podla mna aj budu xaty lacnejsie a hlavne budu volne.

wighy
19. nov 2007

arabeska jasnacka ze na jar to bude uz vonku krasne 😉

adka v decembri bude robit aj v nedelu bo bude bronzova,strieborna a zlata nedela takze musia byt otvoreny ☹

ivush
19. nov 2007

Aj my sa pridávame k stretku toho 16.12. 😉 A keďže budeme všetci traja v BA, tak môj mangel dôjde podľa toho či dôjdi vaši chlapi 😉 Ale každopádne ja s mojím minichlapíkom prídeme určite 🙂 😵

ivush
19. nov 2007

Ale prídeme asi s kočiarom, lebo na autosedačku nemám nánožník...čiže sedačku by som vzala len v prípade veľmi priaznivého počasia a to v polke dec na Slovensku neočakávam... 😵

bubadlo27
19. nov 2007

aj my prideme s kocikom, len neviem kam dam manzela 🙂 🙂
ak ix tam budete mat aj vy, mozno si pokecaju ak nie tak ho poslem nakupovat 😀

cicushka
19. nov 2007

a kde to planujete to stretko?

arabeska
autor
20. nov 2007

cicushka,miesto sme zatial nevymysleli ak mas typ tak daj 🙂 a dufam ze sa pridas

baby a okolkej to xceme dat? 😵

cathrin
20. nov 2007

ja by som sa tiež rada pridala 😉 na to víkendové stretko určite, a teraz v decembri záleží od počasia (tak ako adkag písala)
a v Avione by to bolo o ničom?
a čas: cca o 14:00

arabeska
autor
20. nov 2007

cat,mna tiez napadol avion,lenze je to pred vianocami tak mam strax z toho davu co tam bude .

ivush
20. nov 2007

Baby Avion radšej fakt nie, tam bude kopa ľudí a predsalen drobci sú ešte malinkí...ja mám des, že by mi v takom centre chytil nejaký vírus...radšej čosi komornejšie 😉 len problém je to fajčenie, keďže v tejto republike nie je veľa "baby friendly" reštaurácií či kaviarní 😒 hmmm

matar
20. nov 2007

ar,jasné že berieme našich snúbencov, ved nech sa zoznámia, no nie 😀 😉 ja sa na davidka už strašbe teším 🙂
mne je čas jedno. prispôsobíme sa.
a tiež neviem kde. z nefajčiarských miest poznám len mekáč, kedže za mojich mladých čias som chodila na kafíčko s cigaretkou 😉

cicushka
20. nov 2007

arabeska) no nieco ma aj napadlo..ale neviem ake su kriteria

mia114
20. nov 2007

ahojte, pozeram, ze nas uz bude celkom dost na stretku 😉
no este teda vymysliet kde 😨

arabeska
autor
21. nov 2007

cicush,tak piiis ze kde 😵 kriteria su asi iba aby sa tam nefajcilo a dalo sa tam dobre parkovat 🙂

mat,oki berem teda aj mojho zlobra starsieho 😀

ivush
21. nov 2007

Ženy tak napíšte každá, že akú máte predstavu - či berieme aj partnerov alebo iba drobcov ? 🙂

matar
21. nov 2007

asi aj partnerov, lebo inak niektoré baby neprídu 😒 mne je to jedno, mna tam dovezie, ak budu iní, zostane, ak nie, pojde po svojom 😀

cathrin
21. nov 2007

mňa tam muž tiež dovezie a potom sa uvidí.....ale keďže malá Nina nie je taký kaviarňový typ ako mamina, tak predpokladám, že sa tam začne po nejakej chvíľke nudiť a začne plakať a vtedy by mohol prísť tato a zobrať ju vyvetrať a ja by som ešte posedela 😵

arabeska
autor
21. nov 2007

cat,dobre to mas vymyslene 😀 😵
moj muz nepojde,on na take neni a povedal ze na to jarne stretko sa mozno nexa ukecat ale vraj ked si predstavi vikend v zajati samix deti tak uz je mu jasne ze nepojde 😅

ivush
21. nov 2007

ar, ja tiež neviem či môj dôjde alebo nám len urobí šoféra 😝 ale veĎ to je jedno, hlavne, že sa stretneme my maminky a drobci si nájdu nových kamošov a kamošky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre