Stretnime sa
sestri
8. júl 2008

Stretnutia 90-dňoviek

Ahojte chuduľky...tu čakáme návrhy na naše stretká...či už regiónne,alebo celoslovenské...všetky hor sa sem. 😉
Strana
z2
Dole
PredošláStrana
z2
Ďalšia
hviezdaa
8. júl 2008
Baby v Blave by mi to úplne vyhovalo... Aj ten dátum 23.8.2008... Ja ak mi do toho niečo nepríde prídem určite...
sestriautor
8. júl 2008
to by bolo super...všetko ešte upresníme...mohlo by nás byť aj viac.
dia2006
8. júl 2008
Ahojte, no tak to stretko ci v BA alebo v NR - to by bolo fajn, ja mam 23.aug narodky, najskor som si myslela, ze to pojde, lenze my mame spolu oslavu - mala ma 15., ja 23., este k tomu su u starkej hody, oslavuje s nami aj otec - on je 04.09. aj mama, takze to nepojde. Bud nepridem alebo .... neviem, potom by som mohla len v polovici sept, pretoze ideme na dovolenku. Ostatnym to vyhovuje???
sestriautor
9. júl 2008
dia...môžme ísť v septembri do tej nitry...snáď bude ešte pekné počko,ale určite sa stretneme. 😉
riana246
9. júl 2008
dia....a čo keby sme prišli nikedy do levíc??....mala by si na nás chvílku čas???
anaret
9. júl 2008
ja toho 23.augusta budem asi niekde okolo TN s rodinou, tak pre mňa tá Nitra padá... a ako si vlastne predstavujete to stretko?
sestriautor
9. júl 2008
normálka...stretneme sa niekde v parku,aj s deťmi...zahrajú sa pokecáme a potom si pôjdeme niekam sadnúť.klasika... 😉
zatiaľ sme 3 na Blavu...tak uvidíme ako sa to vyvinie...ak by sme šli tam chcela by som na železnú studničku...je tam krásne a sú tam nové ihriská...vždy to tam bolo super.
do nitry pôjdeme určite ešte raz,tak sa potom pridáš...budeme sa tešiť.
navnaď aj ostatné kočky tam u vás...niektoré sú z blavy a trnava tiež nie je ďaleko.
sestriautor
10. júl 2008
kde ste všetky...v sobotu ideme na Podhájska fest aj s deťmi. 😉
sestriautor
12. júl 2008
ahojte...prvé stretko máme za sebou...boli sme na podhaskafeste...neskôr hodíme fotky...zajtra budú fotky,ktoré tam robili organizátori na www.podhajskafest.sk...kuknite... 😉
sestriautor
14. júl 2008
a fotky sú už tam...
sestriautor
20. júl 2008
chuduľky...kde ste?...čo bude s naším stretkom?...
anaret
20. júl 2008
sestri ahoj, tak tu sme, nik sa zatiaľ nevyjadruje, ja idem o týždeň na týždeň mimo, tak neviem, nemôžem sa vyjadriť....
sestriautor
21. júl 2008
ahoj...stretko by malo byť predbežne 23.augusta...tak snáď sa do vtedy pozbierame...zatiaľ sme 3.
sestriautor
4. aug 2008
haló...čo bude s tým augustom,už sa to blíži...
Strana
z2
PredošláStrana
z2
Ďalšia