Stretnutia 90-dňoviek

sestri
8. júl 2008

Ahojte chuduľky...tu čakáme návrhy na naše stretká...či už regiónne,alebo celoslovenské...všetky hor sa sem. 😉

hviezdaa
8. júl 2008

Baby v Blave by mi to úplne vyhovalo... Aj ten dátum 23.8.2008... Ja ak mi do toho niečo nepríde prídem určite...

sestri
autor
8. júl 2008

to by bolo super...všetko ešte upresníme...mohlo by nás byť aj viac.

dia2006
8. júl 2008

Ahojte, no tak to stretko ci v BA alebo v NR - to by bolo fajn, ja mam 23.aug narodky, najskor som si myslela, ze to pojde, lenze my mame spolu oslavu - mala ma 15., ja 23., este k tomu su u starkej hody, oslavuje s nami aj otec - on je 04.09. aj mama, takze to nepojde. Bud nepridem alebo .... neviem, potom by som mohla len v polovici sept, pretoze ideme na dovolenku. Ostatnym to vyhovuje???

sestri
autor
9. júl 2008

dia...môžme ísť v septembri do tej nitry...snáď bude ešte pekné počko,ale určite sa stretneme. 😉

riana246
9. júl 2008

dia....a čo keby sme prišli nikedy do levíc??....mala by si na nás chvílku čas???

anaret
9. júl 2008

ja toho 23.augusta budem asi niekde okolo TN s rodinou, tak pre mňa tá Nitra padá... a ako si vlastne predstavujete to stretko?

sestri
autor
9. júl 2008

normálka...stretneme sa niekde v parku,aj s deťmi...zahrajú sa pokecáme a potom si pôjdeme niekam sadnúť.klasika... 😉
zatiaľ sme 3 na Blavu...tak uvidíme ako sa to vyvinie...ak by sme šli tam chcela by som na železnú studničku...je tam krásne a sú tam nové ihriská...vždy to tam bolo super.
do nitry pôjdeme určite ešte raz,tak sa potom pridáš...budeme sa tešiť.
navnaď aj ostatné kočky tam u vás...niektoré sú z blavy a trnava tiež nie je ďaleko.

sestri
autor
10. júl 2008

kde ste všetky...v sobotu ideme na Podhájska fest aj s deťmi. 😉

sestri
autor
12. júl 2008

ahojte...prvé stretko máme za sebou...boli sme na podhaskafeste...neskôr hodíme fotky...zajtra budú fotky,ktoré tam robili organizátori na www.podhajskafest.sk...kuknite... 😉

sestri
autor
14. júl 2008

a fotky sú už tam...

sestri
autor
20. júl 2008

chuduľky...kde ste?...čo bude s naším stretkom?...

anaret
20. júl 2008

sestri ahoj, tak tu sme, nik sa zatiaľ nevyjadruje, ja idem o týždeň na týždeň mimo, tak neviem, nemôžem sa vyjadriť....

sestri
autor
21. júl 2008

ahoj...stretko by malo byť predbežne 23.augusta...tak snáď sa do vtedy pozbierame...zatiaľ sme 3.

sestri
autor
4. aug 2008

haló...čo bude s tým augustom,už sa to blíži...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre