• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretnutie AlterMaterí

23. marca 2010 
predbezny termin je 12-13.9.2009 (15. je statny sviatok, tak ti, co budu chciet a moct zostat dlhsie, tak maju dobru prilezitost :wink: )
navrhujem BB, ZV alebo BS alebo nejake okolie, idealne by bolo, keby bola nejaka biofarma v okoli, ...
10. aug 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my by sme mozno aj dosli, chceli sme ist sice povodne do prahy, ale menime momentalne plany. a ak by to bolo v cicmanoch a lebo v okoli, tak moj by nabeton chcel ist :sweat_smile: dajako o nich basni v poslednom case
10. aug 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ohladne cicmian by vedela viac povedat audreyd alebo fibi :wink: tak musime pockat, kym pridu odtial :sweat_smile:
10. aug 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj čičmanyyyy!!! odporúčam :wink: A ideálny termín, 12.9. má adelka plánovaný krst :grinning:
10. aug 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi, tak daj tipy na ubytko. ci rovno u vas budeme? :grinning:
10. aug 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicmany mozu byt :wink: my sa budeme snazit prist kdekolvek, ale uvidim ako sa budem citit
10. aug 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa síce nepridám, ale páči sa mi názov.. hneď mi napadlo "ako by ich jedna mater mala" :grinning:
10. aug 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa radi pridame a v podstate hocikam, len sa musim spytat Peta, september je este taky svadbovy, ci nahodou nefoti
10. aug 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mozeme najskor od polovice oktobra, dovtedy som bez penazi. :frowning2:
Ale bude aj nejake zimne stretko?
10. aug 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem hocikde :wink: v cicmanoch so este nebola
10. aug 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked som povedala alici, ze bude stretko z kona, hned sa zacala tesit, ze ide aj ona :sweat_smile:
10. aug 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som teraz hladala nejake tie farmy/rance, len neviem ako su na tom kapacitne
http://www.rancnadej.sk/?Ubytovanie
http://www.rancpodbukmi.sk/ranc/index.php
ostatne co som nasla mali strasne slabu kapacitu, este sa popytam u svokry v slovenskej agenture pre cestovny ruch, snad bude mat dake typy
10. aug 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tieto farmy asi nebudu nic moc na pocetnejsie stretko :sweat_smile:
10. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mňa tak napadá jedine penzión javorina http://www.penzionjavorina.sk/sk/home.html

alebo dom sv. bystríka!!! teda ak by vám nevadilo, že to patrí pod faru :sweat_smile: je to krásny vynovený penzión!
http://www.bystrikpenzion.sk/?page=kontakt tam mám nejaké "konexie" :sweat_smile: :zipper_mouth:
10. aug 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak audrey ma predbehla... Som to teraz prácne gúglila http://www.bystrikpenzion.sk/?page=ubytovanie
10. aug 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teda pridávam sa na ten termín druhý septembrový víkend!!! to tam určite budeme, adel bude konečne krstená :sweat_smile:
a ešte niečo! v ten víkend budú v čičmanoch hody, tak šup šup s rpzmýšľaním!
10. aug 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aud, svety bystrik vyzera dobre, ak sa nebudeme musiet modlit, vobec mi nevadi, ze je svety :sweat_smile: takze schvalujeme cicmany 12.-13.9.

zisti prosim podrobnejsie info a ked su tie hody, tak snad bude este daco volne :confused:
10. aug 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no inak tak ma napadlo, či by to nebolo vhodnejšie práve kvôli tým hodom o týždeň neskôr...
ale to chcete asi kvôli tomu dlhšiemu víkendu vtedy, však...
hody - tam žije origoš 5,5 ľudí, takže nával tam asi nejaký extra nebude... ale zase nie som si istá, lebo vtedy by mali dokončiť aj opravu kostola a chcú ho vysvätiť. a práve z toho dôvodu sa obávam, že v bystríkovi a aj inde bude nátresk práve ľudí zo svätých kruhov :unamused:

a preto hlasujem o týždeň neskôr, teda ak sa dá :sweat_smile:
11. aug 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ako daleko su cicmany od ZV :sweat_smile:
ja sice spetmber moc ruzovo nevidim, kedze budeme jemne vyzmykani z penazi (skola :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
11. aug 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. aug 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ten Bystrik vyzera dobre, len neviem ci nepojdem sama, lebo Peto ten vikend septembrovi foti. Teda v sobotu.
11. aug 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj my by sme sa pridali Aj ked, tiez uvidime podla financii :unamused:
11. aug 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
eriqe, tak to by dosiel za tebou :wink:

ten bystrik vyzera fakt dobre..a to ze budu hody nevadi - urobime aspon osvetu :wink:

aud, vedela by si zistit, ci by to bolo mozne rezervovat? a tiez cennik, lebo na stranke nie je...
ten dlhsi vikend je fakt aspon podla mna vyhoda - po poslednom stretku sa vacsina vyjadrila, ze to bolo kratke, ze by sa hodil nejaky den navyse... :wink:
11. aug 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aud, to je dobre, ze sa tam toho tolko deje vtedy, ved ak by bolo zle pocko, tak aspon budeme mat program :sweat_smile:
12. aug 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zistím :slight_smile: len bude treba čoskoro počty!!! 23. odchádzame na dovču a vraciame sa až 6. sept čo je týždeň pred stretkom.... dosť krátka doba na vybavenie. asi by som to niekomu "zavesila na uši", nech sa v poho potom odvolá na mňa :sweat_smile: kto sa hlási? :confused: :sweat_smile: :grinning:
13. aug 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedze sme taki akcni, uzavierka prihlasok na elenu 18.8. 5 dni je dost, nie?

aud, staci ti? :slight_smile:
13. aug 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. aug 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takze pisem nas 2+ 1 dieta bez naroku na samostatne lozko :wink: alebo to budeme pisat do IP?
13. aug 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
píšte ako chcete, nejako to skompletujem :slight_smile:
13. aug 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nabeton je nabeton :sweat_smile: takze my 2+3, stacia nam 4 postele, ale asi u bystrika nemaju take izby... :unamused:
13. aug 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj tak ja sa neviem rozhodnut :unamused: priznam sa ze mam po poslednom nasom vylete trochu strach ci to zvladnem, ale ak by som sa citila ok tak by sme prisli, ale fakt to nechcem rezervovat dopredu :pensive:
15. aug 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok