Stretnime sa
valka
10. aug 2009

Stretnutie AlterMaterí

Predbezny termin je 12-13.9.2009 (15. je statny sviatok, tak ti, co budu chciet a moct zostat dlhsie, tak maju dobru prilezitost 😉 )
navrhujem BB, ZV alebo BS alebo nejake okolie, idealne by bolo, keby bola nejaka biofarma v okoli, ...
bambusko
10. aug 2009
my by sme mozno aj dosli, chceli sme ist sice povodne do prahy, ale menime momentalne plany. a ak by to bolo v cicmanoch a lebo v okoli, tak moj by nabeton chcel ist :-N dajako o nich basni v poslednom case
valkaautor
10. aug 2009
no ohladne cicmian by vedela viac povedat audreyd alebo fibi 😉 tak musime pockat, kym pridu odtial :-N
fibi
10. aug 2009
jéj čičmanyyyy!!! odporúčam 😉 A ideálny termín, 12.9. má adelka plánovaný krst 😃
bambusko
10. aug 2009
fibi, tak daj tipy na ubytko. ci rovno u vas budeme? 😃
lenki33
10. aug 2009
cicmany mozu byt 😉 my sa budeme snazit prist kdekolvek, ale uvidim ako sa budem citit
bihan
10. aug 2009
Ja sa síce nepridám, ale páči sa mi názov.. hneď mi napadlo "ako by ich jedna mater mala" 😃
eriqe
10. aug 2009
my sa radi pridame a v podstate hocikam, len sa musim spytat Peta, september je este taky svadbovy, ci nahodou nefoti
zitaje
10. aug 2009
My mozeme najskor od polovice oktobra, dovtedy som bez penazi. 😞
Ale bude aj nejake zimne stretko?
papajka7
10. aug 2009
ja idem hocikde 😉 v cicmanoch so este nebola
bambusko
10. aug 2009
ked som povedala alici, ze bude stretko z kona, hned sa zacala tesit, ze ide aj ona :-N
eriqe
10. aug 2009
ja som teraz hladala nejake tie farmy/rance, len neviem ako su na tom kapacitne
http://www.rancnadej.sk/?Ubytovanie
http://www.rancpodbukmi.sk/ranc/index.php
ostatne co som nasla mali strasne slabu kapacitu, este sa popytam u svokry v slovenskej agenture pre cestovny ruch, snad bude mat dake typy
eriqe
10. aug 2009
tak tieto farmy asi nebudu nic moc na pocetnejsie stretko :-N
audreyd
10. aug 2009
no mňa tak napadá jedine penzión javorina http://www.penzionjavorina.sk/sk/home.html

alebo dom sv. bystríka!!! teda ak by vám nevadilo, že to patrí pod faru :-N je to krásny vynovený penzión!
http://www.bystrikpenzion.sk/?page=kontakt tam mám nejaké "konexie" :-N :-x
fibi
10. aug 2009
aha, tak audrey ma predbehla... Som to teraz prácne gúglila http://www.bystrikpenzion.sk/?page=ubytovanie
audreyd
10. aug 2009
no a teda pridávam sa na ten termín druhý septembrový víkend!!! to tam určite budeme, adel bude konečne krstená :-N
a ešte niečo! v ten víkend budú v čičmanoch hody, tak šup šup s rpzmýšľaním!
bambusko
10. aug 2009
aud, svety bystrik vyzera dobre, ak sa nebudeme musiet modlit, vobec mi nevadi, ze je svety :-N takze schvalujeme cicmany 12.-13.9.

zisti prosim podrobnejsie info a ked su tie hody, tak snad bude este daco volne =-)
audreyd
11. aug 2009
no inak tak ma napadlo, či by to nebolo vhodnejšie práve kvôli tým hodom o týždeň neskôr...
ale to chcete asi kvôli tomu dlhšiemu víkendu vtedy, však...
hody - tam žije origoš 5,5 ľudí, takže nával tam asi nejaký extra nebude... ale zase nie som si istá, lebo vtedy by mali dokončiť aj opravu kostola a chcú ho vysvätiť. a práve z toho dôvodu sa obávam, že v bystríkovi a aj inde bude nátresk práve ľudí zo svätých kruhov :-|

a preto hlasujem o týždeň neskôr, teda ak sa dá :-N
verulka
11. aug 2009
baby, ako daleko su cicmany od ZV :-N
ja sice spetmber moc ruzovo nevidim, kedze budeme jemne vyzmykani z penazi (skola :-p )
bambusko
11. aug 2009
eriqe
11. aug 2009
tak ten Bystrik vyzera dobre, len neviem ci nepojdem sama, lebo Peto ten vikend septembrovi foti. Teda v sobotu.
indy
11. aug 2009
ahojte aj my by sme sa pridali Aj ked, tiez uvidime podla financii :-|
valkaautor
11. aug 2009
eriqe, tak to by dosiel za tebou 😉

ten bystrik vyzera fakt dobre..a to ze budu hody nevadi - urobime aspon osvetu 😉

aud, vedela by si zistit, ci by to bolo mozne rezervovat? a tiez cennik, lebo na stranke nie je...
ten dlhsi vikend je fakt aspon podla mna vyhoda - po poslednom stretku sa vacsina vyjadrila, ze to bolo kratke, ze by sa hodil nejaky den navyse... 😉
bambusko
11. aug 2009
aud, to je dobre, ze sa tam toho tolko deje vtedy, ved ak by bolo zle pocko, tak aspon budeme mat program :-N
audreyd
13. aug 2009
zistím 🙂 len bude treba čoskoro počty!!! 23. odchádzame na dovču a vraciame sa až 6. sept čo je týždeň pred stretkom.... dosť krátka doba na vybavenie. asi by som to niekomu "zavesila na uši", nech sa v poho potom odvolá na mňa :-N kto sa hlási? =-) :-N 😃
bambusko
13. aug 2009
kedze sme taki akcni, uzavierka prihlasok na elenu 18.8. 5 dni je dost, nie?

aud, staci ti? 🙂
audreyd
13. aug 2009
ok 🙂
valkaautor
13. aug 2009
takze pisem nas 2+ 1 dieta bez naroku na samostatne lozko 😉 alebo to budeme pisat do IP?
audreyd
13. aug 2009
píšte ako chcete, nejako to skompletujem 🙂
bambusko
13. aug 2009
nabeton je nabeton :-N takze my 2+3, stacia nam 4 postele, ale asi u bystrika nemaju take izby... :-|
lenki33
15. aug 2009
ach jaj tak ja sa neviem rozhodnut :-| priznam sa ze mam po poslednom nasom vylete trochu strach ci to zvladnem, ale ak by som sa citila ok tak by sme prisli, ale fakt to nechcem rezervovat dopredu |-|

Začni písať odpoveď...

Odošli