• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretnutie AlterMaterí

23. marca 2010 
Nie, priamo k porodu nie, no vlastne az tak skoro sa tam asi aj tak nedotrepem, je to hrozne daleko a komplikovane... takze to nic. :slight_smile:
My asi obedy nechceme a prideme urcite v piatok az k veceru. A zas v nedelu popoludni vyrazame, ale to asi vsetci.
Inak ja som sice dvojdetna, ale asi budem len sama dospela, takze sme trojclenna skupinka, naroky na ubytovanie mame minimalne, v noci sa budi len Sofuska, ja moc nie :grinning: , cucne si a spi, ale mozno sa do maja odstavi, takze tazko povedat.
18. feb 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambu, tam je počet porcií? to si mne hneď dala dve? deťom akože napoly? či S. detskú?
18. feb 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zitaje, to môžme ísť spolu na izbu, čo povieš?
18. feb 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK, podme kili :slight_smile:
18. feb 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili, ja ti ani neviem, 2 postele, 2 porcie :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj sla by som, ale ked aj sa budem vtedy rozpadat :grinning:
19. feb 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nsoci, gratulka k 2.tehu :dizzy_face:
19. feb 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte .. ja som uz straaasne dlho nebola na fore .. ale pri spomienke na minulorocne stretko v bojniciach sa mi zachvelo srdce :slight_smile: .. tak by sme sa radi pridali aj my ..
19. feb 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha .. sme 2 dospeli a jedno dieta .. staci 2postel .. strava ranajky a vecere ..
19. feb 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambu, klobuk dolu.
U nas Terezia v noci neprespi, ale dam prsko a je ticho. Ale vstavame tak 5-7. Ak bude kde, pojdem za Angelik :dizzy_face:. A spime tiez 11-13, ale mozeme aj na chrbte :wink:.
A stravu asi 2xR, 1xV (ak bude prasatko-na to sa mm isto chyti :grinning: )
Obedy este zvazujem :unamused:

A co sa tyka programu, pojdeme aj niekam do prirody? Ja som tam este nikdy nebola, tak neviem, kde sa tam da urobit nejaky pekny, nenarocny vylet. Alebo co zaujimave sa da pozriet, napriklad aj v nedelu.
V sobotu doobeda budeme na tej akcii a poobede ?
19. feb 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambu, nas vyskrtni, budeme predsa len byvat podla povodneho planu v skaute
19. feb 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k programu, su tam jazera, pri pocuvadle je taka mini zoo (jelen, kozy, somar, diviaky, prasiatka, kone,...), je tam bio farma, turistikovat sa da na Sitno (Peto pripomienkuje, ze sa tam da aj liezt) V meste je botanicka zahrada, neviem mozem sa spytat Jabrunka.
19. feb 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambu tak my by sme asi tiez chceli ranajky a vecere pre 2 osoby (piatok vecera, sobota r+v, nedela r) :slight_smile: dik
19. feb 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eriqe tak to vyzera super, my by sme radi sli pozriet tie zvieratka + bio farmu kvoli inspiracii :slight_smile:
20. feb 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, prosím hoďte rešerš o stretku, kedy, kde a ako :wink:
teda ak by ste aj nás brali :slight_smile:
20. feb 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mracik, jasne :slight_smile:

temin 21.-23.5.2010, banska stavnica, v tomto termine prave prebieha festival

http://www.banskastiavnica.sk/obcan/kalendar-podujati/1397-festival-kumstu-remesla-a-zabavy.html

ubytovanie v hoteli soren, noc 10€, info mas v maili :slight_smile: tu su fotky

http://www.penzionalma.sk/index.php?s=penzion&lang=sk
20. feb 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambu, my si prosime predbezne ranajky a vecere. A este - kedy sa plati?
20. feb 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do mailu som poslala podrobnosti o strave, pecenom prasati a rozlozeni izieb. na poschodi je viac posteli na 1 kupelku/wc, skusim nas virtulane nastahovat podla poziadaviek na spolubyvajucich a wc :slight_smile: hodim tabulku a mozete pripomienkovat moj navrh :wink:
22. feb 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze tabulka, aj vo farbe :slight_smile:

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3831999&vReferer=

farebne som vyznacila bunky, cize izby, pre ktore je spolocne wc + kupelna. certica je len na 1 noc, preto som ich dala do tej najvecsej. este je teoreticky miesto v 7p izbe. postel 10€, pristelky 7€

stravu prosim hlasit ako normalne a detske porcie - do 10r, ranajky a vecera 2,50/1,50€. tiez sa hlaste na pecene prasa, cena za cele je 200€, cize ak sa nas nazbiera dost, bude :slight_smile:
22. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambu, ak by nejak pomohlo pri tom triedeni/zosuladovani, stacia nam aj 3 postele, 4 boli vyslovene len pre zvysenie komfortu :grinning:
22. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, v pohode je to, dala som vas na trojku, cize mozete mat este pristelok, kolko miest chces, tolko bude a zacalujes :sweat_smile:

info o vyske zalohy a termine uhrady by malo byt tento tyzden
22. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, dik :wink:
22. feb 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambu, chapem to spravne tak, ze budeme 2 rodiny v 1 izbe? My by sme chceli viac sukromia z rodinnych dovodov :sweat_smile:
22. feb 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etni, ja myslim, ze nie. vy budete na prizemi, na bunke 4 rodiny v 2-lozkovych izbach...
ja som pochopila, ze my budeme na bunke na poschodi s mracikom (5 lozok) a janinkou(3) s tym, ze kazda svoju izbu, len spolocna kupelka a wc.
22. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etni, ok, no su tam 2 izby 7p, takze niekto bude musiet byt s niekym, my sme si vzali kili :slight_smile: este su spolu valka s indy v izbe. si hlasila, ze chces byt s pap, tak som to asi nepochopila. mozem ta vymenit s niekym s 2 - weroni, zita, zzuuzza? komu to neprekaza?
22. feb 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, bambu, dik. Mne by to nevadilo, ale chlapovi asi hej.
22. feb 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prinajhorsom, sukromie odrazime v cene :grinning:
22. feb 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: OK, neni problem, nasetrim si :wink:
22. feb 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, napadlo mi, ze ak by ste chceli, urobili by sme vam s paulom malu ohnovu sou, ked sa bude opekat. Je to velmi ucinne proti komarom.
22. feb 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok