• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretnutie AlterMaterí

23. marca 2010 
bambu, mne aj fibinke môžeš pripísať do tabuľky polpenziu :sunglasses: inak tabulečka stobodová!!! :dizzy_face:
22. feb 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aud, 2 dospelacke a 1 detsku? a adelka zje luzjinu, ci ako?
22. feb 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem dve dospelácke polpenzie, deckám to rozdelím. môže byť? A z A. raňajok si šlohnem na obed :sweat_smile: :grinning:

a pečené prasiatko chceme, tiež dve porcie. a aj s ohňovou šou :sunglasses:
(hádam nebude pršať)
22. feb 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambu, takze kazdy ma zvlast izbu, len wc a kupelne su spolocne?
My pecene prasiatko moc nemusime. :sweat_smile: Neda sa piect ine zviera? Som za vola (to bol pokus o vtip) :grinning:
22. feb 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambu, nám 2+2, fibi 2+1 :slight_smile: lujza má obdobie "mooooooooooojéééééééééééééééé!!!" tak nikomu nič nedá, ani večeru :grinning:
jo a ohňovú šou berieme aj my :dizzy_face: aj sviňucha môže byť :sweat_smile:
22. feb 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A s jedlom - my si prosime 1+2
22. feb 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zitaje :grinning: ze vola :grinning: tak sa tu chechtam
tak k strave 2 dospelacke a 1 detska
inac bambu super tabulka,tak ked etni chce bit sama,tak nemam teraz spolubyvajucich,tak kto ide k nam :confused: ,inac sme celkom spolocensky :grinning:
tak ja by som bola radsej za gulasik,lebo pecene prasiatko sme uz neraz mali,a neak neohurilo,no ako efektne to bolo,ale to meso nic moc :unamused: ,ono je to umenie ho dobre upiect,ale mozno oni to vedia :wink:
23. feb 2010 o 02:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale nedajte sa mnou ovplyvnit,lebo ak sa vas nazbiera dostatok ,tak sa prisposobime a pridame sa :wink:
23. feb 2010 o 02:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pap, napadlo ma, ze weroni by sla k vam, v cicmanoch ste nebyvali spolu? a ester s oliverom :dizzy_face:
23. feb 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joo weroni co povies na to ,ja by sla s tebou do partie :wink:
23. feb 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez za gulas :wink: ja som to myslela tak, ze by sme sli s Papajkovcami do bunky
23. feb 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, etni, kludne navrhni ine rozmiestnenie :slight_smile:
23. feb 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcem to uz komplikovat, kam nas das, tam budeme :wink:
23. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papajka jasnééééééééééé, dohodnuté, ideme :slight_smile: ale my budeme asi aj s mužom neva? :grinning:
23. feb 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zitaje ty nemáš chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
som sa riadne nasmiala že či sa nedá piecť iné zviera :grinning: :grinning: :grinning: Nuž, kľudne dones napr. dikobraza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, takze tabulka zaktualizovana, ak pecene prasa nevyhovuje, ponukali aj jahna alebo gulas alebo gril party :sweat_smile: my mozeme v maji doniest pre labuznikov slimaky, predpokladam, ze ich zas bude...
23. feb 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gulas by sme dali aj my asi. Hlavne Sofuska :sunglasses: .
Inak ten vol ma napadol preto, lebo segra ked sa v lete vydavala, oni tam vazne piekli vola a ja teda na maso nejak extra nie som, ale toho vola som sa nemohla dojest. To bolo asi najlepsie maso, ake som kedy jedla. :slight_smile:
23. feb 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme raz jedli nejakého obstarožného barana v bulharsku, bolo nám zle ešte týždeň :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale my nie sme nároční, oželieme aj zvera :sweat_smile: hlavne nech na mňa nekuká :confounded:
23. feb 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambu, neviem najst tu tabulku :frowning2:

gril party znie dobre, aj gulas. Prisposobime sa, my zjeme vsetko.
23. feb 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak keď nie prasa (fňuk), tak potom dajme grilpárty. guláš si hádam varí každý doma, nie? :confused:
23. feb 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktualna tabulka je v mojom albume

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3837219&vReferer=

my sme za gril party, ked uz nebude pecene prasa, gulas mam aj teraz doma :sweat_smile:
23. feb 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som za gril party z rovnakych dovodov ako bambu a kili :grinning:
23. feb 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambu super tabulka, som Ti minule zabudla pochvalit :wink: este nam tam pls dopis tie ranajky a vecere a grilparty miesto gulasa...
23. feb 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je to vcelku jedno, moze byt aj gril party, aj gulas, ja len to prasa nemusim.
23. feb 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, tam som mm zlomila :grinning: (chyba mi tu ten skakaci smajlos)
takze hlasim:
2 deti + 2 dospeli;
3 postele (resp. 2 + pristelok);
ranajky = 2x dospelacke + 1x detska, vecere = detto
co este treba upresnit?

a vidim, ze sa rozbehla debata, ci prasa, jahna alebo gulas... kazde sa da pripravit dobre alebo zle... no, este sa spytam MM, co on na to (to mu zajtra naservirujem ako odmenu, ze si moze vybrat, za to ze sa dal zlomit) :wink: :grinning:
23. feb 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven, ty si uplne skvela :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
23. feb 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. feb 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni,ved preco by mi to malo vadit,ja by som tam mala byt tiez z mm,ak sa mu uraci prist domou :rolling_eyes: :sweat_smile: ,on to sice este nevie,ze niekam ideme,ale nebude mat na vyber :grinning: ,a k tomu gulasu,je to super vecicka,ak sa to aj pripravuje svojpomocne,lebo to je super atmoska,pri vareni,ale ak nam to budu oni varit niekde na peci,tak ja som potom radsej za gril party :wink:
a na volovi sa bavim este teraz :grinning:
23. feb 2010 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zo vsetkych tych dostupnych alternativ za grilovacku
24. feb 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juchuuu grilovacka a fire show, to je moje :wink:
24. feb 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok