Stretnutie AlterMaterí

Predbezny termin je 12-13.9.2009 (15. je statny sviatok, tak ti, co budu chciet a moct zostat dlhsie, tak maju dobru prilezitost 😉 )
navrhujem BB, ZV alebo BS alebo nejake okolie, idealne by bolo, keby bola nejaka biofarma v okoli, ...
bihan
24. feb 2010
😢 aj ja chcem
fibi
24. feb 2010
bih, veď poď 😃
janinka..
24. feb 2010
bambu, dokedy treba upresnit stravu?

Ja milujem varenie gulasa, prave kvoli tomu vareniu. A grillparty, alebo prasa je uplne jedno. Ved aj to prasa sa v podstate griluje. Ci pecie? 😕
bambusko
24. feb 2010
terminy este ziadne nie su, ale tipujem, ze zaciatkom maja by im mohli stacit zavezne pocty =-)
eriqe
24. feb 2010
my si prosime tiez polpenziu pre dospelakov a sme za grilparty
venonna
24. feb 2010
baby, hlasim, ze MM je jednoznacne za prasa!!! Pecu oni alebo sa mozme zucastnit (pripadne kibicovat do toho :-N ) ? Mne je v zasade jedno, co bude, ale teda priznam sa, pecenu svinku som este nejedla...
weroni
27. feb 2010
môj muž by si teda tiež dal to prasa, gulášik mávame dosť často doma ale ak nie prasiatko tak potom tiež hlasujem za grilovanie 😉
papajka to nevadí že to ešte nevie, bude mať prekvapčo 😉
Takže tá spoločná izba platí jo?
zitaje
27. feb 2010
weroni, ja to chapem tak, ze nie su spolocne izby, ale bunky. Cize kazda rodina ma svoju izbu, len wc je spolocne, a asi aj kupelna. Alebo mi nieco uslo?
valkaautor
27. feb 2010
su aj spolocne izby - teda izby niektore su velke - aj pre 7 ludi..preto ich treba obsadit aj 2 rodinami, inak sa tam nepomestime 😉
bambusko
1. mar 2010
ubytko je v bunkach - 2 izby so spolocnou kupelnou a wc. rodiny su samostatne v izbach okrem - valky, indy, papajky, weroni, kili a nas, to sme po 2 rodiny v spolocnej izbe. uz je to jasne? 🙂
bambusko
1. mar 2010
tu su nejake fotky, lebo ten web s povodnym menom uz zmazali

http://www.soren.sk/index.php?part=foto&lang=sk...
bambusko
15. mar 2010
nove spravy - zalohu treba zaplatit do 21.4. vo vyske 50%, zvysok doplatit tyzden pred nastupom, zavezne pocty lozok a stravu nahlasit do 18.5.

aky navrhujete dalsi postup? kto sa hlasi za pokladnika? 😎
bambusko
15. mar 2010
teda ten doplatok moze byt aj na mieste v hotovosti
kili
16. mar 2010
ja pokladník radšej nebudem, by som peniaze minula 😃
valkaautor
16. mar 2010
navrhujem bambusko... 😉
bambusko
17. mar 2010
to ste kamosky? 😞
bambusko
19. mar 2010
tak si budeme musiet najat externistu a zadarmo to isto nebude :-p
fibi
19. mar 2010
veď každý nech platí za seba nie? =-)
olinka6226
20. mar 2010
fibi ale tu zalohu treba poslat spolocne...
fibi
20. mar 2010
aha, to viete, blondína 😃 Tak aj ja navrhujem bambu :-N
bambusko
20. mar 2010
dakujem vam za doveru, no staci, ze som sa samozvane pustila do organizacie, este aj na peniaze nemam energiu a hlavne chut :-| uplne mi staci to tabulkovanie a poctanie posteli a obedov, komunikaci a s tetou v ck, ako ozaj - komplet cele to sama robit nebudem |-|
bambusko
23. mar 2010
angelik sa nado mnou zlutovala, aj nad celym stretkom, takze o platby sa bude starat ona 😉 huraaaaa
fibi
23. mar 2010
no toto, akurát som si išla založiť zošítok, že sa toho ujmem. Tak angi, ak chceš, nejako ti pomôžem..
bambusko
23. mar 2010
takze aj mracik potvrdila ucast :-N ewelyne sa pytala na stretko, v tomto zariadeni to vyzera byt uz plne, jedine zeby do 7p izby k weroni a papajke, ak by suhlasili, ale to s ami zda uz dost vela ludi nakope... alebo este mozno v skautskom dome alebo ak sa niekto odhlasi....

Začni písať odpoveď...

Odošli