• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretnutie AlterMaterí

23. marca 2010 
podľa mojich info je to 350sk/osoba/noc :slight_smile:
17. aug 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aud, osoba sa rata aj dieta? my na jednu noc, sobota/nedela. s tymi pristelkami sa bude dat, alebo potrebujeme 2 dvojky?
17. aug 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja s detami idem na sto pero,ale neviem ako mm ci sa mu bude dat,teraz zacal pracovat na tyznovky,tak neviem ako mu to bude vychodit,ale ked pojde bude super,ak nie pojdem aj sama :sweat_smile:
17. aug 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aud, tak nam zatial sobota/nedela. a potom pripadne doplnime... :wink: pre 2 :wink:
17. aug 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez sobota ,nedela a potom sa uvidi... :slight_smile:
17. aug 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrada!!! mail adresa do bystríka je nefunkčná :angry: :frowning2:
18. aug 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aud, a odkial mas tie ceny???
18. aug 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ceny mám od muža, ten tam už niekoho ubytovával... a "domáceho" poznám osobne...
18. aug 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ako? to ide iba valka, bambu and family? :confused:
19. aug 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a papajka
19. aug 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, asi nemám šťastie alebo čo :unamused: nikto mi to v tom penzióne neberie :frowning2: volala som tam niekoľkokrát :frowning2:

kto si to berie na rohy? my za chvíľu dvíhame kotvy!!!

zatiaľ som narátala:

bambu 2+3
valka 2+1
pap 2+2

prikladám kontakt: http://www.bystrikpenzion.sk/?page=kontakt
21. aug 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som chcela prist, ale manzela este musim ukecat. sa ma pytal ze co tam on bude robit.....
24. aug 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labutka, ved to iste co ostatni, rodinny vylet :wink: kazdy sa venuje svojim v prijemnej spolocnosti rovnako uletenych :grinning:
24. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mozno by sme nakoniec aj my mohli. :slight_smile: Bolo by nas 2+2, stacia nam tri postele, pripadne dve plus pristelka alebo take cosi.
Len mam taku otazku - dostaneme sa tam aj vlakom? My nie sme motorizovani... Ale tym padom sme strasne ekologicki :sweat_smile: .
Jej, labutka, mas presne o rok mladsie dieta ako ja! :slight_smile:
24. aug 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pre tych, co sa hlasia neskor - bytko si musite zabezpecit sami, pretoze my s papajkou a bambu sme uz rezervovali jednu drevenicu: http://www.cicmany.net/?name=ubytovanie (Drevenica Ondreja Gregora)
25. aug 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo, tak my by sme predbezne isli. teda, ak manzelovi do toho nieco nepride. takze ja + manzel + krpec. ak su v tom penzione nepredelene postele, tak nam staci jedna manzelska postel v izbe.
26. aug 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
labutka, ako som pisala vyssie - uz si to zabezpecit musite sami :wink: su tam vyssie kontakty...
26. aug 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zita, vlakom sa nedá, iba busom.
Labutka, drevenica brundzovce je hneď vedľa drevenice OG http://www.cicmany.net/?name=ubytovanie
26. aug 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my asi prídeme na jeden deň sobotu?
vymýšľate aj nejaký program, alebo budeme len tak kvasiť? :sweat_smile:
26. aug 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo kto chce, môže sa ísť okúpať do rajeckých teplíc, alebo vyšlapať kľak, prípadne strážov :slight_smile:
26. aug 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi, na Kľak sa chystáme už 5 rokov, vždy však končíme túru pod Kľakom, tak sa nám už nechce. Lenže keby sme šli na Kľak, neboli by sme s vami...
a v Rajeckých už asi bude riadna kosa. Ozaj, ako je to s jedlom? Keď prídeme len na otočku, dá sa tam niekde najesť, alebo si máme radšej zobrať nejaké zásoby?
4. sep 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda vd to je už o týždeň! no ja by som veľmi rada prišla ale vzhľadom na to že manžel je stále PN tak jedine iba ja s Ester :-/ a tým pádom bez auta čiže buď vlakom alebo busom. Prípadne vlakom do Žiliny a zo ZA by nás niekto vedel doviezť do Čičman? :sweat_smile: alebo možno bus zo ZA :confused:
vyzistím, dám vedieť ale rada by som :slight_smile:
4. sep 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni, to skôr busom do Ilavy a tam ak by niekto pre vás skočil... Celkovo sú tie spoje do čičman održku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty už nešoféruješ? :confused: a neviem, či do busu netreba autosedačku...alebo ako je to teraz?

mračik, na kľaku sme boli s dvaapol mesačnou lujzou :slight_smile: S lindou neviem či stihneme, asi až na jar... Najesť sa tam dá v kaštieli alebo v javorine
4. sep 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a program? Môžeš urobiť prezentáciu sárí
4. sep 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi, dobry napad :sweat_smile:
4. sep 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to beriem :slight_smile: teda to sari....

weroni, keby ta mozeme vyzdvihnut niekde po ceste, tak by si sa hadam k nam zmestila aj s ester do auta... :wink:
4. sep 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vali tak to by bolo fajn :slight_smile: a vy kedy plánujete vyraziť?

fibi to asi nie, veď to by musela každá mamička nosiť v "kabelke" autosedačku - teda každá mamička ktorá sa pohybuje mestskou a medzimestskou hromadnou dopravou :wink:

fibi šoférujem ale nemôžem manžela nechať bez auta lebo chodí na rehabilitácie, takže môžem ísť jedine vlakom alebo ak sa s valkou dohodneme tak s nimi
5. sep 2009 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super, že ste sa dohodli :slight_smile:
5. sep 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ide ma slak trafit - v tej drevenici ondreja gregora maju nejaky divny mail a ani jeden od nich mi neprisiel...takze ubytko padlo, lebo nemali moje telefonne cislo :angry: fibi, nejaka pani Lovasova tam vraj ma tiez nejaky penzion -nevies o tom nieco?
5. sep 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tá drevenica je už obsadená? valka IP
5. sep 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok