• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretnutie AlterMaterí

23. marca 2010 
autor
ano, uz ju obsadili... :frowning2: no dnes som s nimi volala, a ze oni poslali 2 maily (a nic neprislo ani do spamu, ani do kosa ani nikde) no a dnes mi mal aj poslat nejake fotos toho druheho penzionu - tej panej a ani to neprislo
5. sep 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm to je škoda :frowning2: Bolo to blízko našej chalupy... Tam by mi aj vysielačka dočiahla...
5. sep 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
valka :cry: :cry: :cry: my sme sa tak strasne tesili :frowning2:
5. sep 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kocky, mame vazny problem s ubytkom - teda aspon ti, co tam planujeme spat ...no a tak sa chcem spytat, ci je vobec zaujem od vas prist - teda kto sa chysta, lebo ci mi stoji za namahu to ubytko zhanat alebo nie...
6. sep 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa doma dnes dohodli, ze cicmany rusime :unamused: nielen kvoli ubytku, stretlo sa viac dovodov, tak som zistila, ze sa mi viac nechce ist ako to vsetko riesit :stuck_out_tongue_closed_eyes: navrhujem zmenu terminu, asi az na jar to vyjde, co?
6. sep 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj babulky, to ma mrzi..u nas to vyzeralo konecne tak, ze pojdeme na klak a cestou ku vas..no u nas nei je nic iste..
6. sep 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,
my tiez nejdeme :frowning2:
Ale keby bolo nejake stretko v BA alebo blizko BA, to by som rada este aj teraz na jesen...
6. sep 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach joj,a ja som sa na vas tak tesila,a keby sme to vyriesili,iba takym jednodnovym vyletom?sli by ste?
6. sep 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pap, my asi aj tak nie :unamused:
6. sep 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je skoda, ze to takto vypalilo
my sme boli rozhodnuti prist v sobotu na cely den
6. sep 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
s tym napadom na jeden den to nie je zle...ja by som vas tiez viacere rada videla :dizzy_face:
6. sep 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
valka, viacere? nie vsetky? :grinning:
6. sep 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no jasne, ze vsetky...ale uz viem, ze teba tam neuvidim :wink:
6. sep 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam zistit kolko to je km :sweat_smile:

valka, take nepoznas? pravdepodobnost ziadneho javu sa nerovna nule - bernoulliho prirodny zakon
6. sep 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vali so mnou môžeš na ubytko rátať :slight_smile:
baby neblbnite, konečne môžem ísť aj ja a teraz toľké nemôžete? :unamused:
7. sep 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
weroni, ono s tym ubytkom je problem - bud nedvihaju alebo nemaju zaujem o jednu noc...:-/ ...
7. sep 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha, manzel mi prave hovori, ze v nedelu rano chce byt doma, tak to vyzera ze ani my nedojdeme...... :unamused: povedal ze ked len na otocku, tak to nechce ist viac nez 100 km....
a nespravime stretko v BA? :slight_smile:
7. sep 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vali tak to je blbé :fearful: počujte a fibi, audrey k vám sa nezmestíme niekde do pivnice? :grinning: vy nepoznáte v dedine niekoho kto by ubytoval "na privát"? :slight_smile: :grinning:
8. sep 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni inokedy aj ano, ale tento víkend tam máme plnú chalupu príbuzenstva :unamused: Skúste ešte tu http://www.kastiel.cicmany.szm.sk/ Kto teda príde?
8. sep 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vali ak by vám nevadilo že by som s vami spala v jednej izbe tak mne sa ten penzion čo fibi dala link celkom pozdáva, čo ty na to? Mne s Ester stačí jedna posteľ a vy by ste mali ešte ďalšie dve, to by sa dalo či nie?
8. sep 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak by sa dalo tak aj my by sme zobrali tu 3 postelovu,a ak by sa k nam niekto pridal tak 4 :wink:
9. sep 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papajka tak ak sa s valkou nedohodneme tak sa k vám pridám ja ok? :slight_smile:
9. sep 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tomu janovi do penziónu bystrík ste ešte skúšali volať? :confused:
9. sep 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ubytko zajednane :dizzy_face:
10. sep 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac vypada to tak,ze idem sama,mm asi bude v praci,tak dufam ze tam docestujem,spoliehala som sa,ze sa v Ruzomberku pripojim ku bambuske :sweat_smile: ,bambu tak ides?
10. sep 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže sa stretnutie koná?
tak potom niektorej z vás zavolám, aby sme vedeli kam v sobotu doraziť
10. sep 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pap, nespoliehaj sa , nejdeme, definitivne :frowning2:
10. sep 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt skoda :frowning2: ,tak idem hladat trasu :wink: no po ruzomberok som bola najdalej...,tak ak ja tam docestujem,z 2 malymi detmi,s ktorych sa jeden,ten rocny nerad vozi na aute ,a prezijeme to aj po fizickej a psychickej stranke,tak si mozem gratulovat,a konecne byt na seba hrda :sweat_smile: :grinning:
10. sep 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som z toho už úplne mimo, takže sa predsa ide? asi hej keď máte ubytko. A budete tam až do nedele, alebo ako? Lebo nám sa podarí asi prísť v sobotu poobede, tak na otočku. Ale od zajtra nemám mail, ani kontakt na nikoho z vás. Tak vás tam snáď nájdeme...
10. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pap, a prečo chceš ísť cez Ružomberok :confused:
ja neviem, ale mne sa zdá ísť najlepšie cez PB, čiže cez Kraľovany alebo Terchovú, nie?
ale možno sa mýlim, my vždy chodíme cez PB, lebo sa stavíme aj u svokrovcov, tak idem to kuknúť aj ja :wink:
10. sep 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok