Stretnime sa
valka
10. aug 2009

Stretnutie AlterMaterí

Predbezny termin je 12-13.9.2009 (15. je statny sviatok, tak ti, co budu chciet a moct zostat dlhsie, tak maju dobru prilezitost 😉 )
navrhujem BB, ZV alebo BS alebo nejake okolie, idealne by bolo, keby bola nejaka biofarma v okoli, ...
valkaautor
17. feb 2010
a indy s nami do izby 🙂
valkaautor
17. feb 2010
a este by sme sa mali dohodnut, na kolko noci ideme..ja navrhujem 2...ked uz sa budeme trepat cez pol slovenska, tak nech si to riadne uzijeme 😉
bambusko
17. feb 2010
aj ja navrhujem 2, isli by sme v piatok hned po skole, podvecer sme tam 🙂 dievcata sa uz tesia, tak verim, ze to vyjde tentokrat
bambusko
17. feb 2010
tak som sa doratala k poctu 29 dospelych + 30 deti =-) :-N hodim tabulku, pripomienky mozete tu do ip
eriqe
17. feb 2010
super, tak sa tesim
janinka..
17. feb 2010
uuha, ale nas je :-o
a zmestime sa mi vobec niekde
:-| 😃
eriqe
17. feb 2010
my by sme tiez radsej do skautskeho
bambusko
17. feb 2010
29+31, fibinu lindu som doratala 😎
bambusko
17. feb 2010
no ale musite sa umiestnit do izieb, aby sa to dalo ujasnit 😉
eriqe
17. feb 2010
my potrebujeme dve postele co sa daju zrazit do hromady, len v skautskom to nejde v kazdej izbe :-N
bambusko
17. feb 2010
eriqe, no to asi kazdy tak chce...
janinka..
17. feb 2010
bambu a vsetci sa zmestime do skautskeho?
eriqe
17. feb 2010
ale v podkrovi maju "letisko" tam su len madrace ale ziadne wc a kupelna. Skautsky je inak super, len s tymto vidim dost problem, kedze su tam vacsinou poschodove postele
bambusko
17. feb 2010
jani, asi nie, s tym kvoli spolocnym wc. rekapitulacia, kto vyzaduje samostatnu kupelnu s wc - audrey, olinka, bambu, angelik, zazvor... este niekto? na skautsky vela
janinka..
17. feb 2010
ci zvysok pojde do toho druheho?

mne je to jedno, kam pojdeme a s kym. A bez WC na izbe tiez 2 dni vydrzime. Hadam nebudu o 2 poschodia pod nami.

A vyspime sa aj na 3 postelovej izbe, ak nebude volna 4.

Tak nas Bambu niekam daj, prosim. x-)
bambusko
17. feb 2010
este fibi a certica - len ta zas 1 noc :-o
zitaje
17. feb 2010
Jaj, baby, to treba takto dopredu rezervovat? =-) Ja neviem planovat takto velmi dopredu.
Inak my mame minimalne naroky na ubytko, a potrebujeme bud manzelsku postel, alebo manzelsku postel + pristelku, podla toho, v akom pocte sa budeme nachadzat na Slovensku v tom case. Kupelnu na izbe nevyzadujeme.
Este co ma napada - prosim dohodnite v meste, my ideme vlakom / budom, takze 10km za mestom by sme asi nezvladli...
zitaje
17. feb 2010
Ideme vlakom / busom. :-N
Keby to bolo v tom skautskom dome, nam super vyhovuju matrace na zemi, budemem sa citit ako doma. 😃
valkaautor
17. feb 2010
kocky, neskusime si postavit vlastny penzion podla nasich potrieb? a bude to nase dozivotne stretkomiesto 😃
bambusko
17. feb 2010
zita, jasne, v centre hladame. v tom skautskom dome su poschodove postele v izbach v 5 izbach zo 7 :-S a co tak toto? tam by sme sa vosli vsetci

http://www.uby.sk/hotel-grand---matej-banska-st...

este zajtra zistim ako je to s parkovanim v centre a s postelami
bambusko
17. feb 2010
tak nie, ten grand matej je drahy

http://www.grandmatej.sk/cennik/
valkaautor
17. feb 2010
a co tak naozaj pozriet ten klepac? ved je to 10 km alebo este menej...
valkaautor
17. feb 2010
nie klepac, ale pocuvadlo :-p
valkaautor
17. feb 2010
etnicka
17. feb 2010
jej, tabulka pekna 🙂 podla mna aj papajka pride s detmi, takze to by bolo 30+33 😃 Rozmyslame s Paulom nad tym, ze by sme vzali dodavku a spali v nej, ak by ste nas pustili na WC a do kupelne :-N tym by sme niekomu uvolnili izbu 😉
eriqe
17. feb 2010
tato hron vyzera asi najlepsie. Topky su tiez fajn, ale asi cenovo neporovnatelne :-S
zitaje
17. feb 2010
Ale to je mimo mesto. Je tam nejaka doprava? Idem postudovat.
valkaautor
17. feb 2010
kedze nas je okolo 18 rodin, tak by sme sa do hronu asi nevosli..nevies, aky je ten svitacik?

Začni písať odpoveď...

Odošli