Stretnime sa
valka
10. aug 2009

Stretnutie AlterMaterí

Predbezny termin je 12-13.9.2009 (15. je statny sviatok, tak ti, co budu chciet a moct zostat dlhsie, tak maju dobru prilezitost 😉 )
navrhujem BB, ZV alebo BS alebo nejake okolie, idealne by bolo, keby bola nejaka biofarma v okoli, ...
eriqe
17. feb 2010
tuto stranu vobec nepoznam, ale mozeme ist pozriet. Len to, ze to nie je v meste, takze problem s dopravou :-|
valkaautor
17. feb 2010
http://www.jazeropocuvadlo.sk/index.php?stranka...
vacsina bude autom, ci nie? aspon v bojniciach to tak bolo..bez auta zatial hlasila iba janinka, myslim..aelbo zita
bambusko
17. feb 2010
valka, ak je ta akcia v meste a chceme tam ist, asi je kontraproduktivne hladat za mestom... virtualne som nas napchala do skautskeho domu a tych apartmanov, zajtra hodim novu tabulku
valkaautor
17. feb 2010
bambu, ty si ina akcnica..
ja som to brala tak, ze na akcii nebudeme nonstop...pojdeme sa pozriet a dolezite je,aby tie noci boli fakt v pohode...
v skautskom dome je super to podkrovie, ale nechcem si ani predstavit, ako by sa tam spalo s haldou malych deti...
eriqe
17. feb 2010
to spanie v podkrovi si tiez neviem predstavit, Rut celkom vyvadza pri zaspavani, takze neviem, ci by chcel byt niekto na izbe s nami :-N
bambusko
17. feb 2010
nasla som nieco velke a vyzera to dobre. a ten nazov... 😃

http://www.penzionalma.sk/index.php?s=ubytovani...
zitaje
17. feb 2010
Toto vyzera dobre, bambu, som za!
bambusko
17. feb 2010
zita, mam radost, ze aspon niekto este cumiiiii 😃
valkaautor
17. feb 2010
bambu, nazov skvely 😃 a vyzera to fakt fajnovo -ako pre nas 😉
etnicka
17. feb 2010
penzion alma mater ruluje 😃 super bambu, aj ja som za. Aj cena je vyborna.
kili
18. feb 2010
aj ja som za, ešte som si to moc nepozerala, ale tomu názvu sa nedá odolať 😃
kili
18. feb 2010
no ale už vidím, jak budem deti vyťahovať z toho jazierka 8-( :-p 😃
lenki33
18. feb 2010
baby tak ten skaut mam zrusit ci ako??
bambusko
18. feb 2010
lenki, zatial cakaj, neda sa tam dovolat 😞
bambusko
18. feb 2010
tak sa podarilo, termin je zarezervovany. vola sa to teraz hotel soren, cena za noc 10€ + 0,50 rekreacny poplatok, je to volne, moznost stravy ranajky 2,50€, obed 3,50€, vecera 2,50€. myslim, ze tam sa pomestime, este asi aj ven sa prida a papajka. lenki, trvas na tom skautskom dome pre vasu rodinu?

http://www.soren.sk/index.php?part=destination&...
weroni
18. feb 2010
bambu si hviezda, supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😉 🙂 🙂 🙂
Takže my sa hlásime v počte traja 🙂
lenki33
18. feb 2010
bambu ale wcko tamnie je na izbe, ale na bunke, ze??
to je robene tak ako na intrakoch ci ako mam tomu rozumiet??
indy
18. feb 2010
bambu vyzera to skvele 🙂 😉
bambusko
18. feb 2010
lenki

Ubytovanie

Kapacita Hotela Alma Mater je max. 50 + 20 miest v 8 obytných bunkách. Každá obytná bunka má svoju sociálnu miestnosť. V jednej bunke sa nachádzajú 2 izby a k tomu kúpeľňa s WC. Pre návštevníkov môžeme poskytnúť 2, 3, 4, 5, 6 a 7 lôžkové izby, samozrejme počet postelí na izbách upravíme podľa požiadaviek našich hostí.
lenki33
18. feb 2010
bambu to som videla, prave preto sa pytam, k tomu nieco blizsie
no nic, ideme tam aj my, nebudeme sa separovat, u nas su bohuzial noci dost narocne, tak neviem ci nebudeme rusit ostanych na bunke |-|
bambusko
18. feb 2010
kto sa hlasi k lenki? na babetkovsky flam? 🙂
zazvor
18. feb 2010
bambu, sikula x-) vyzera to dobre

teraz by sme sa mali rozpocitat do buniek podla toho, kto kolkokrat v noci koji, chodi cikat a pod 😃
u nas tak 3-4 krat oboje :-p
bambusko
18. feb 2010
ja beriem kili, je len 1 na kupelku a wc 😃
indy
18. feb 2010
my uz sme dohodnuti s valkou
ale keby sa nieco zmenilo, tak mi valka pripadne posli sms, lebo do zajtra budem off 😎
eriqe
18. feb 2010
tak ak sa mozeme, tak sa hlasime k lenki, lebo u nas su noci tiez tazke, tak nech nerusime nejakych spavcov
etnicka
18. feb 2010
Tak Paul potvrdil ucast, takze my tiez budeme 3. Noci mavame kludne, kojim Zoranka pospiacky, vstavame okolo 8 rano. Keby to slo, rada by som bola na bunke s Papajkou, lebo ju poznam 😃 ale v podstate je mi to jedno.
etnicka
18. feb 2010
Prave kukam, ze nam mozu dat este zlavu 3%
http://www.soren.sk/index.php?part=destination&...
bambusko
18. feb 2010
etni, som volala s tetou, tak ta cena 10€ je od 20 ludi 😉 nevies ako sa pisu marketingove materilay? hodi sa tam ze akcia, zlava a uvedie najnizsia cena 😃
angelik
18. feb 2010
tak 10Eur je super
dufam, ze spracujem zvysok rodiny
je nas 5, mala spi poobede od 12-13-tej tak 2 hodinky
spat chodi okolo osmej, vstava skoro- 5-6-tej, ale ak tam bude spolocenska miestnost, tak sa zdekujeme, nech aj zvysok rodiny pospi
a noc spime celu

ak by bola podobne spiaca, menejpocetnejsia rodinka (nech to soc. zariadenie zvlada 😃) tak sa hlasim

ale myslim, ze aj s vami zazvor by sme to zvladli, teda ked aj vy s nami 😉
kili
18. feb 2010
tak ja teda idem k bambu a spol.
a keby sa večer malí zobudili, dievčatá sa o ne postarajú, že? 😃 😃 😃