Stretnutie júloviek 2008 v Bratislave. Kedy a kde?

jeana
9. dec 2008

Ahojte 😉
po kratkej diskusii v julovkach, zakladam tuto temu. 😅
Bolo by uzasne zacat sa stretavat s nasimi drobcekmi, nakolko su uz vacsi a veela vnimaju.
Navrhujte terminy a miesta 😉
My sa uz tesime .......

chasencha
9. dec 2008

hahaaa aka si rychla 😀 mne by sa to pacilo este pred vianocami co poviete?
hmmm?buduci pondelok?len treba vymysliet kde

avanka
9. dec 2008

My sa zase chystame do Ba medzi sviatkami.... 🙂

chasencha
9. dec 2008

a my budeme medzi sviatkami prec 😀

jeana
autor
9. dec 2008

my tu budeme asi aj medzi sviatkami 😀

ness
9. dec 2008

a my tam budeme tento vikend

cartmanko
9. dec 2008

my este nie sme stale zaockovany. tak neviem. 😉

saudi
9. dec 2008

som za, ale neviem si predstavit miesto, ze kde by sme sa zmestili, ked uz sa neda v parku :(

chasencha
9. dec 2008

mmmmm neviem kde by sme sa mohli stretnut,nejaka kaviaren klde sa nefajci???dnes som s malou bola v Mc Donalde na namesti SNP,celkom v poho akurat hluk,aaaa mozno niedke v auparku,kde je to miesto pre deti,time zome alebo ako sa to vola netusim 🙂

ajciatko
10. dec 2008

kazda pisete kedy ste v BA, ale skusme sa dohodnut na nejakych terminoch a mieste a kde nas bdue najviac, ten si zvolime.....

chasencha
10. dec 2008

pred vianocami,dajme tomu na buduci stvrtok?18.12.???

cartmanko
10. dec 2008

ja viem ja viem. vidam mamicky na pokeci hore v kike ako su detickovske veci tak vedla je kaviaren a vedla detsky kutik tak v tej kaviarni ich je aj 5-6 a viac sa asi aj tak nestretne. ja by som navrhoval zajtra, alebo v piatok. weekend je nerealny....tam sa ani nepohneme.

chasencha
12. dec 2008

no nikto sa nehybe

cartmanko
12. dec 2008

vidim. no buduci tyzden som v priebehu dna mimo a vecer sa nebudeme stretavat. a aj tak je to teraz v nakupnych centrach strasne. ludia saleju. a rok od roku to exponencionalne narasta.

jeana
autor
18. dec 2008

az teraz som si vsimla, ze sa nam to tu troska pred tyzdnom rozbehlo..
realne to podla mna vyzera az "buduci rok" 😀
ta kika mozno nebol zly napad... ale napr ja som bola na stretku kde sme boli 4 mamicky a v poho sme boli v auparku pri Mothercare v kaviarni... chasencha co si myslela tym time zone? 😕

chasencha
18. dec 2008

jeana to je detsky kutik v auparku ale bohuzial som si zistila ze pre deti od 3 rokov.....no asi az na buduci rok,aj ked ma to mrzi no ale nerozhybali sme sa... 🙂 kika??mmmmm to mam tak daleko az no,tam by som sa nijako nevedela dotrepat....

ellit
14. jan 2009

No ja dufam, ze sa budeme moct stretnut tento rok mamicky, ked bude pekne a teplejsie 🙂

jeana
autor
14. jan 2009

my sme ready 😉 😀

chasencha
15. jan 2009

aj my 🙂

ellit
15. jan 2009

no super, tak snad sa nam na jar podari stretnut 🙂

chasencha
15. jan 2009

a preco az na jar???????? ☹

chasencha
18. jan 2009

takze sa konat nic nebude????ved nooo ja sa tak tesim aj s malou,treba to rozhybat,buduci tyzden by vyhovoval??? 🙂

ellit
20. jan 2009

no ja dufam, ze sa konat bude 🙂
chasencha, si z BA a chodievas do Auparku, tak ked sa co len trosku umudri pocasie, co tak vybehnut do sadu janka krala a na kafe?

chasencha
20. jan 2009

noooo jasne rada by som 🙂 ono to pocasie ja kazdy den ine 🙂 zy si presne odkial?ja karlovka

ellit
20. jan 2009

ja byvala karlovka teraz Marianka

ale som mobilna keby bolo potrebne 🙂

chasencha
20. jan 2009

no ved aj ja...do auparku chodim vyhradne pesi 🙂

ellit
21. jan 2009

z karlovky do Auparku peso? 🙂
tak si mozeme dat niekedy stretko 🙂

chasencha
21. jan 2009

no to by som rada,moj priatel hovori ze ked uz som na koniku den noc tak by som s nejakymi mamčami mohla niekam vybehnut 😀
jj z karlovky do auparku peso

ellit
21. jan 2009

tak to klobuk dolu 🙂

jasnacka ze vybehneme a vykuuuuuuuuuuuuuuupime vsetky bratislavske butiky. Nech sa trasu nase tucne materske 🙂

chasencha
21. jan 2009

presne taaaaaaaaaaaaaaaaaak 🙂 vsetky vsetky a moj drahy ma zabije 😀 😀 😀

jeana
autor
22. jan 2009

baby vy ste taketo konzumne zeny? takto akoze nakupy? 😀 😀 😀
my by sme velmi radi to stretko, ale ja uz mam takyyy stres zo shoppingov 😖
sa uz bojim vsetkych virusov, viroz, kychnuti atd 😠
aka by mohla byt alternativa? 😕