• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretnutie mamičiek v Martine. Pridáte sa?

29. marca 2016 
...ze vraj s usmevom ide vsetko lahsie...takze ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...babule uz je opat najvyssi cas na "Xmelove stretko" :wink:
...ine odpovede ako "ANO"...sa neakceptuju :wink:

...kedy???...kde???...o kolkej???...kolko xmelu /pardon...nexala som sa uniest :sweat_smile: /...sa urcite spolocne dohodneme :wink:

...za seba hlasujem......vo vecernyx hodinax /po 20.00/...kdekolvek a /zatial/ kedykolvek :wink:
27. mar 2008 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
haloooooooooooooooooooooo....súúúúúúúúúúúúúúúúúúhlasííííííííííííííííííííííííííííííííííím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tiež po 20 hod. kedykoľvek a kdekoľvek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2008 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:wink: sa hlasim :grinning:
28. mar 2008 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...ukana....mas u mna " za prihlasku" pusu na celo :grinning:

...dalsia prosim :grinning:
28. mar 2008 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ja sa zatiaľ nepridám...uvidím aký si dohodnete termín...ale na 99,9%určite nie :unamused:
28. mar 2008 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Mam aj jeden tip, je to vo Vrutkach, vo Fatranke, kazdy piatok tam hra nazivo kapela, tancuje sa tam, minule sme sa tam celkom dobre zabavili a zlozenie osadenstva bolo nad 20rokov :grinning: , aj 30 a 40rocni, tak som sa tam necitila blbo, ako na diskoteke, kde len zvysujem celkovy vekovy priemer z 15 na 16 :grinning: :grinning: :grinning:
Neviem, ci by vam to vyhovovalo, ved keby ste sa viacere zlozili na taxik.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: alebo by sa nasiel nejaky ochotny otecko :sunglasses: :sunglasses:
28. mar 2008 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja pôjdem iba ak pôjde Zuzu :wink:
28. mar 2008 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale Zuzu a čože ty nie, ty hlavná účastníčka všetkých chmeľových stretnutí? :slight_smile:
28. mar 2008 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...a ja pojdem len vtedy ked pojdu vsetci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a kyblik s lopatkou si beriem vlastny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. mar 2008 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ex :grinning: :grinning: ako inac, moj ti nepoziciam :stuck_out_tongue_closed_eyes: a just!!! :grinning:
31. mar 2008 o 08:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
baby, neservítkujte ma...ja nepôjdem...jedine, že by ste prišli do Portugalska na pivko...ale to už by sme si dali hádam portské :grinning:
31. mar 2008 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaaaaaj, zuzu, si hned mala povedat, idem rezervovat vrtulnik pre 10osob a ty na rezervuj stol v restike na plazi aj s vyhladom na more :wink:
31. mar 2008 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ukana, netreba....máme prenajatý dom na pobreží s výhľadom na Atlantik :grinning:
31. mar 2008 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi no tak to ideme.... len daj vedieť kedy a kde :grinning:
2. apr 2008 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
počkajte s tým stretko do mája, keď sa bude dať už aj na teraske večer sedieť...
ale ako vidím a čítam, tak to tak aj bude :grinning: :grinning: :grinning: nejako sa to tu nehýbe :grinning:
3. apr 2008 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja chcem ist na stretnutie.Mozem?
3. apr 2008 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...abetka....no...ak zaplatis 3.kolo??? :grinning:
3. apr 2008 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne, ze sa dohodneme. platim 3 kolo :slight_smile: Berete ma?
4. apr 2008 o 11:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už je nejaký konkrétny termín???? :grinning:
7. apr 2008 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja ze je uz nejaky termin a nic. Tak kedy?
8. apr 2008 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jún 2008 :wink:
9. apr 2008 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
9. apr 2008 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
....neviem ci dozijem......... :confounded: :grinning:
9. apr 2008 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2008 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som kukla do diára a môžem v máji :grinning:
9. apr 2008 o 18:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no baby toto dohadovanie vidím na dlho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2008 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
takže dámy,
16.05.2008 20,00 Terka Ľadoveň :grinning:
ďalšie návrhy???????
10. apr 2008 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no pekne...čo už nie ste smädné??? :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2008 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzu ma upozornila, že som sa nevyjadrila v stretku...pozerám do diára, nič tam zatiaľ nemám, tak si značím :grinning:
21. apr 2008 o 22:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...nenexame si to radsej na 2009????...ked uz je to globalne oteplovanie.... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2008 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok