• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretnutie mamičiek v Martine. Pridáte sa?

29. marca 2016 
ha ha, ukana :grinning: :dizzy_face: , jedine ze by som vam nalievala alebo tu slahacku striekala do kavy :grinning: , priamo zo zdroja :sunglasses:
a co ti budem hovorit, zapasnik sumo :sunglasses: :sweat_smile: (pre uplnost 3mes./9kg). ja mam ruky a nohy stihlejsie a to som neni stale este modelka, aj ked sa o tom nejakych par rokov vehementne snazim :grinning: .
a dakujem, potesi :wink:
22. júl 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, a este odkaz pre zuzu: nejak mi uniklo, ci ste v tom aprili absolvovali portugalsko abo nie. si sa mala hlasit z letiska a nist :zipper_mouth: :rolling_eyes: :grinning:
22. júl 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja by som sa k vám konečne(!) pridala a zoznámila sa s vami,lenže vy ste dali takú pre mňa "smrteľnú" hodinu, že o 20tej. to ja, čo chodím spať so sliepkami a s deťmi zároveň, je pre mňa nepredstaviteľné. :sweat_smile: :sweat_smile:
A navyše Alexa len kojím i keď má už skoro rok, tak by som ho jedine vzala so sebou. len či tam púšťajú mládež do jedného roka? :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko baby,,,tak zajtrajsok plati? rada by som vas spoznala na zivo :wink:
22. júl 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...dobry vecer "baby na xmele" :grinning: :grinning: :grinning:

...zvlast pozdrav pre blondinku certicu...ktorej materstvo a zvlast kapitola kojenie a la slahackovy davkovac nesmierne prospieva :wink: :grinning:
...mimoxodom...certi...ako to robis ...ty kokso...ze mas doma takyx krasnyx xlapov??? :grinning:

...ukana...ty zver....tu "rasnicku" Ti odpustam....ale len pod podmienkou...ze mi budes cely vecer ohrievat krize....to vies....30ka pomaly na krku :sweat_smile: :grinning:
...vdaka Tebe mam stale dilemu...ci neprist radsej busom :sweat_smile: ...a riadne oslavit nase nekonecne stretko...ktore sa taaaaaaak tazko rodilo :fearful:
...pozn. autora-pod pojmom "riadne oslavit" nex citatel xape zopar daviek "Cernej Hory"!!!:slight_smile:)))

...bibinka....stale som mala dojem ..ze so sliepkami xodi spavat len nasa zuzu13
:sweat_smile:
..ale zjavne vedies... cica :sweat_smile:
...v kazdom pripade pripominam...ze pivove kvasinky podporuju tvorbu MM...takze si to este raz dobre premysli....drzime Ti miesto :wink:

...alika...ak sa dozijem zajtrajsieho dna....za seba hlasujem....ze tam budem :wink: :grinning:

...este nejake otazky???? :grinning:

P.S. ...uz som tixo...lebo ma ukana zasa rano pri vstupe do prace odpalkuje :grinning:
22. júl 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čafte lááásky moje chmeľovéééé :grinning:
takže dnes večer to roztočíme....7 pohárov a jedna minerálka :grinning: :grinning: :grinning:
prší nám veselo, takže teraska nehrozí....asi budeme dnu...alebo nie??? :sweat_smile:
23. júl 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. júl 2008 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ukana....ja sa dnes pre zmenu pytam....was ist das :confounded: :pensive: ???......... :sweat_smile:

...vyspinkane???...oddyxnute???...precistene??? :grinning:
...ja fazu "precistenia" este len dobieham...kto vie preco...ze??? :sweat_smile: :grinning:
24. júl 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kava...redbull...mineralka...celaskon...tak v podstate precistena :grinning:

s tym "vyspinkane" to je horsie, lebo som este mala pohovor so zachodom, ked som prisla domov a o siedmej som vstavala :confounded: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

zuzu sa neozvala?
alika mi uz pisala, nezanevrela na nas po vcerajsku :wink: :wink:

zuzu13 zije? nemas spravy?
24. júl 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon vidno v akom som stave, dvakrat sa pytam na to iste :rolling_eyes:
24. júl 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

...ukana...to si ma este nevidela co sa dialo...ked som prisla domov...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

...zuzu je OK :wink: ...uz som jej dnes volala :slight_smile:

...dufam..ze sme aliku neodstrasili??? :sweat_smile: ...sympaticka baba....nabuduce ju automaticky berieme do partie :dizzy_face:
...a ja nabuduce uz budem "dobra"...a budem len na mineralke :grinning:
24. júl 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co TY, ty si zdrhla a my sme museli este dopit to tvoje vino!!!! sme sa obetovali :grinning: :grinning: :grinning:

co sa dialo ked si prisla domov? Ťuťu-muťu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja uz len mineralku.....uz len pri pisani slova VINO sa mi robi zle :confounded:
24. júl 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ty mas alergiu na vino??? :sweat_smile:
...aspon vies..ako som si citila v momente...ked si na stol priniesla to moje "obetave vino" :sweat_smile:
...zlatko...zjavne starneme...nestihame ako za mladi :grinning:
...ale nebudem sa branit...ako si to opat zopakujeme..................zasa.....po 1/2 roku :grinning:
24. júl 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babky,,,uz vam je lepsie? :slight_smile: ,,,expertka smutno nam bolo bez teba :unamused: ,,,baby bolo s vami super tesim sa na repete ale bez mineralky :grinning:
24. júl 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alika, ja sa tesim na repete UZ LEN s mineralkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale no ukana,,,tak budeme bez vina :slight_smile: ,,,mne minca vyhovovala :slight_smile: len potom castejsie navstevujes wc,,,
25. júl 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
........halo.....halo.....je tu niekto...........

tak 17.X........ alebo............22.X.2008......miesto neviem......upresnite :slight_smile:
tesim sa na stretnutie s vami.......vo vecernych hodinach.....cize bez deti........kedze stretnutie je chmelove :dizzy_face:
8. okt 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....ja si uz teraz rezervujem flek :wink: :grinning:
...so mnou pocitajte :wink:
8. okt 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok...takže píšte si ma do zoznamu :grinning:
9. okt 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak tu ste mozem sa prihlasit alebo votriet? :slight_smile:
9. okt 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasné
9. okt 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som rada
9. okt 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha....chytili sa muchy na lep.....vlastne na chmel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
erika, si zapisna do zoznamu ucastnikov :wink:

neviem ale miesto, navrhujem nejaky podnik v centre MT,
teda stanovujem to na 17.X. piatok, 20.00 :slight_smile:
9. okt 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ukana...a my ostavame pri tom cajiku?????...po poslednom zazitku...???? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekne...takže 17.10. no dúfam, že budem môcť...neviem ako robí mangel...takže v pondelok dám vedieť
10. okt 2008 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nastupujem do trace a rovo na poobednu atak koncim o 22.00 tak neviem ale yavolam Zuzu a dohodneme sa
10. okt 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no erika, prídeš a " nastúpiš do rozbehnutého vlaku"...
10. okt 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam ze sa mi to podary
10. okt 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..vyhovorky typu..."neda sa..nemozem...nexce sa mi" su neopodstatnene a nebudu akceptovatelne zo strany organizatora a ucastnikov stretnutia... :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano mami.... :sweat_smile:
10. okt 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok