Stretnutie mamičiek v Martine. Pridáte sa?

zuzu13
7. aug 2007

Leto nám pomaličky končí a tak by bolo dobré aby sme sa stretli...
Takže milé "kobylky", čakám na vaše názory 😀 😀 😀

certica
22. júl 2008

ha ha, ukana 😀 😵 , jedine ze by som vam nalievala alebo tu slahacku striekala do kavy 😀 , priamo zo zdroja 😎
a co ti budem hovorit, zapasnik sumo 😎 😅 (pre uplnost 3mes./9kg). ja mam ruky a nohy stihlejsie a to som neni stale este modelka, aj ked sa o tom nejakych par rokov vehementne snazim 😀 .
a dakujem, potesi 😉

certica
22. júl 2008

jo, a este odkaz pre zuzu: nejak mi uniklo, ci ste v tom aprili absolvovali portugalsko abo nie. si sa mala hlasit z letiska a nist 🤐 🙄 😀

bibinka
22. júl 2008

ahojte, ja by som sa k vám konečne(!) pridala a zoznámila sa s vami,lenže vy ste dali takú pre mňa "smrteľnú" hodinu, že o 20tej. to ja, čo chodím spať so sliepkami a s deťmi zároveň, je pre mňa nepredstaviteľné. 😅 😅
A navyše Alexa len kojím i keď má už skoro rok, tak by som ho jedine vzala so sebou. len či tam púšťajú mládež do jedného roka? 😖 😀 😀 😀 😀

alika54
22. júl 2008

cauko baby,,,tak zajtrajsok plati? rada by som vas spoznala na zivo 😉

expertka8
22. júl 2008

...dobry vecer "baby na xmele" 😀 😀 😀

...zvlast pozdrav pre blondinku certicu...ktorej materstvo a zvlast kapitola kojenie a la slahackovy davkovac nesmierne prospieva 😉 😀
...mimoxodom...certi...ako to robis ...ty kokso...ze mas doma takyx krasnyx xlapov??? 😀

...ukana...ty zver....tu "rasnicku" Ti odpustam....ale len pod podmienkou...ze mi budes cely vecer ohrievat krize....to vies....30ka pomaly na krku 😅 😀
...vdaka Tebe mam stale dilemu...ci neprist radsej busom 😅 ...a riadne oslavit nase nekonecne stretko...ktore sa taaaaaaak tazko rodilo 😨
...pozn. autora-pod pojmom "riadne oslavit" nex citatel xape zopar daviek "Cernej Hory"!!!🙂)))

...bibinka....stale som mala dojem ..ze so sliepkami xodi spavat len nasa zuzu13
😅
..ale zjavne vedies... cica 😅
...v kazdom pripade pripominam...ze pivove kvasinky podporuju tvorbu MM...takze si to este raz dobre premysli....drzime Ti miesto 😉

...alika...ak sa dozijem zajtrajsieho dna....za seba hlasujem....ze tam budem 😉 😀

...este nejake otazky???? 😀

P.S. ...uz som tixo...lebo ma ukana zasa rano pri vstupe do prace odpalkuje 😀

zuzu13
autor
23. júl 2008

čafte lááásky moje chmeľovéééé 😀
takže dnes večer to roztočíme....7 pohárov a jedna minerálka 😀 😀 😀
prší nám veselo, takže teraska nehrozí....asi budeme dnu...alebo nie??? 😅

ukana
24. júl 2008

😖 😖 😖
😔 😔 😔

expertka8
24. júl 2008

...ukana....ja sa dnes pre zmenu pytam....was ist das 😖 😔 ???......... 😅

...vyspinkane???...oddyxnute???...precistene??? 😀
...ja fazu "precistenia" este len dobieham...kto vie preco...ze??? 😅 😀

ukana
24. júl 2008

kava...redbull...mineralka...celaskon...tak v podstate precistena 😀

s tym "vyspinkane" to je horsie, lebo som este mala pohovor so zachodom, ked som prisla domov a o siedmej som vstavala 😖 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

zuzu sa neozvala?
alika mi uz pisala, nezanevrela na nas po vcerajsku 😉 😉

zuzu13 zije? nemas spravy?

ukana
24. júl 2008

aspon vidno v akom som stave, dvakrat sa pytam na to iste 🙄

expertka8
24. júl 2008

... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

...ukana...to si ma este nevidela co sa dialo...ked som prisla domov...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

...zuzu je OK 😉 ...uz som jej dnes volala 🙂

...dufam..ze sme aliku neodstrasili??? 😅 ...sympaticka baba....nabuduce ju automaticky berieme do partie 😵
...a ja nabuduce uz budem "dobra"...a budem len na mineralke 😀

ukana
24. júl 2008

co TY, ty si zdrhla a my sme museli este dopit to tvoje vino!!!! sme sa obetovali 😀 😀 😀

co sa dialo ked si prisla domov? Ťuťu-muťu? 😀 😀 😀 😀

ja uz len mineralku.....uz len pri pisani slova VINO sa mi robi zle 😖

expertka8
24. júl 2008

...ty mas alergiu na vino??? 😅
...aspon vies..ako som si citila v momente...ked si na stol priniesla to moje "obetave vino" 😅
...zlatko...zjavne starneme...nestihame ako za mladi 😀
...ale nebudem sa branit...ako si to opat zopakujeme..................zasa.....po 1/2 roku 😀

alika54
24. júl 2008

caute babky,,,uz vam je lepsie? 🙂 ,,,expertka smutno nam bolo bez teba 😒 ,,,baby bolo s vami super tesim sa na repete ale bez mineralky 😀

ukana
25. júl 2008

alika, ja sa tesim na repete UZ LEN s mineralkou 😀 😀 😀 😀

alika54
25. júl 2008

ale no ukana,,,tak budeme bez vina 🙂 ,,,mne minca vyhovovala 🙂 len potom castejsie navstevujes wc,,,

ukana
8. okt 2008

........halo.....halo.....je tu niekto...........

tak 17.X........ alebo............22.X.2008......miesto neviem......upresnite 🙂
tesim sa na stretnutie s vami.......vo vecernych hodinach.....cize bez deti........kedze stretnutie je chmelove 😵

expertka8
8. okt 2008

....ja si uz teraz rezervujem flek 😉 😀
...so mnou pocitajte 😉

zuzu13
autor
9. okt 2008

ok...takže píšte si ma do zoznamu 😀

erika.30
9. okt 2008

aha tak tu ste mozem sa prihlasit alebo votriet? 🙂

zuzu13
autor
9. okt 2008

jasné

erika.30
9. okt 2008

tak to som rada

ukana
9. okt 2008

aha....chytili sa muchy na lep.....vlastne na chmel 😀 😀 😀 😀 😀
erika, si zapisna do zoznamu ucastnikov 😉

neviem ale miesto, navrhujem nejaky podnik v centre MT,
teda stanovujem to na 17.X. piatok, 20.00 🙂

expertka8
9. okt 2008

...ukana...a my ostavame pri tom cajiku?????...po poslednom zazitku...???? 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu13
autor
10. okt 2008

pekne...takže 17.10. no dúfam, že budem môcť...neviem ako robí mangel...takže v pondelok dám vedieť

erika.30
10. okt 2008

no ja nastupujem do trace a rovo na poobednu atak koncim o 22.00 tak neviem ale yavolam Zuzu a dohodneme sa

zuzu13
autor
10. okt 2008

no erika, prídeš a " nastúpiš do rozbehnutého vlaku"...

erika.30
10. okt 2008

no dufam ze sa mi to podary

expertka8
10. okt 2008

..vyhovorky typu..."neda sa..nemozem...nexce sa mi" su neopodstatnene a nebudu akceptovatelne zo strany organizatora a ucastnikov stretnutia... 😀 😀 😀

zuzu13
autor
10. okt 2008

ano mami.... 😅