Stretnutie mamičiek v Martine. Pridáte sa?

zuzu13
7. aug 2007

Leto nám pomaličky končí a tak by bolo dobré aby sme sa stretli...
Takže milé "kobylky", čakám na vaše názory 😀 😀 😀

zuzu13
autor
8. jan 2009

ok...lenka....tentokrat sa zariadime podla teba...lebo ak si najde cas matka dvojiciek +1....no tak potom uz neprijimame ziadne ospravedlnenia...
howk 😀

erika.30
8. jan 2009

ahoj a mozem aj ja? 😉

zuzu13
autor
8. jan 2009

erika....mozes????ty musiiiiiiiiiiiis....ako vsetci co napisu do tejto temy....
nemala si byt v praci?????

erika.30
8. jan 2009

mala ale nie som a ani zajtra mam dovolenku

zuzu13
autor
8. jan 2009

hmmm....ked nie je plyn....tak ani robota

abetka
8. jan 2009

tak kedy to idem a kde???

zuzu13
autor
8. jan 2009

no ja by som isla aj teraz 😅 a hocikde 😀 😀 😀

ikulka
8. jan 2009

jéééj stretko no mne by lepšie vyhovovalo stretko s deťmi ale ked inak nedáte... i ked ja mám problém sa potom dostať domov, vy čo ste z mesta to máte jednoduchšie...
ale no ak dáte nejaký dátum skusim z mužom nejako vykšeftovať opatrovanie, koli vám.....mne je to v podstate jedno nemám teraz nič na pláne...
tak 24 je sobota či to bude aj cez víkend?

lucxy
8. jan 2009

tak radsej napiste ze ci mozete v piatok alebo v sobotu 🙂

nicolmt
8. jan 2009

bezdetne barove xtretko ?? 😕 no tak to idem 😀 😀
cakam na termin, mne je to v principe jedno ..muz preberie starostlivost 😝 potom prihodne zorganizujem dietko a kojenie..hadam 😕

saskarisko
8. jan 2009

ikulka - stretko s detmi je predbezne v pondelok o 16.00 v MC

a toto druhe stretko, zavisi od datumu. chystaju sa nejake oslavy, tak ak sa to nebude kryt, prisla by som aj ja 😉

abetka
9. jan 2009

ja radsej v sobotu, lebo MM je casto sluzobne mimo a chodi aj v piato vecer, ale mozno ten vikend bude doma 😝

zuzu13
autor
11. jan 2009

no tak ziadne navrhy...???co tak august??? 😅

zuzu13
autor
11. jan 2009

asi nie...zabudla som, ze to budu dovolenky 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu13
autor
11. jan 2009

no teraz vazne....

7.2.2009...moze byt???

lenkamt
12. jan 2009

môže 😀

matica2
12. jan 2009

kde a o kolkej 😀

zuzu13
autor
12. jan 2009

ha
lenka ty fakt môžeš???tak to sa ochmelím ak ty prídeš 😀 😀 😀
idem hľadať niečo, kde majú pevné stoly...lebo ak pôjde lenka, tak tancujeme o polnoci na stole...máme nacvičené 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkamt
12. jan 2009

😀 😀 😀 trúbka 😀 😀 😀

zuzu13
autor
12. jan 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

nicolmt
12. jan 2009

tak datum napisany..ale hadam este pripomienka bude 😀 nahlasujem u muza, ze ma sluzbu..i ked ja mozem vyrazat az tak po 20.oo ale to hadam len zabava sa rozpruudi 😀
no ako som tak lenku videla, zas az take pevne tie stoly byt nemusia 😝 musia vaha 😀 aááá vlastne viacere..tak hadam pevne stoly radsej 😀

zuzu13
autor
12. jan 2009

nicol...nie pevne stoly, kvoli lenke...ale kvoli mne

nicolmt
12. jan 2009

no hlavne si musim dovtedy nastudovat ako rychlo vyprcha alkohol...nech mozem rano kojit saru bez nasledkov 😝

zuzu13
autor
17. jan 2009

tak 7.2.2009 navrhujem mesto...pizzeria venezia...moze byt??no a ak by sa n8m malilo...alebo by ste chceli trsat...tak byvaly NORTH{69-tka}...ale tam by sme si museli zaistit sedenie vopred...ale nebol by problem...lebo to mam rovno pri robote...cca 15 m 😅 🙂
nicol...nachystaj sare bebu 😀 😀 😀

nicolmt
17. jan 2009

moze byt..moze 😉 pizzeria venezia je kde 😕 i ked je to jedno..pizza mnam, vinko mnam, dobra spolocnost...no mne viac netreba 😅
no ak stihem dorazit domov do 6 rano (a to hadam hej 😝 ) tak netreba..ale ulozit ju musim ist takze medzi 19-20 mam povinnosti...a potom............ 😎

zuzu13
autor
18. jan 2009

nicol, pizzeria je v meste..kusok od galerie...su tam dve pizzerie vedla seba... 😀
takze sa prihlasujte,lebo asi budeme musiet zaistit stol aj v tej pizzerii...nakolko je sobota...tak sa nahlaste a ja to zaistim vopred... 😉

nicolmt
18. jan 2009

jááj uz viem..no ja sa teda jasne hlasim 😉

zuzu13
autor
18. jan 2009

ok...tak sme dve...na isto 😀 😀 😀

lenkamt
18. jan 2009

tretia 😀 99% /percento si nechávam na prípad choroby jedného z detí 😉

mňam pizza, ja keď som bola v 69 tak tam bolo dokopy 10ľudí 😖 ale bolo tam fajn a dá sa v prípade nudy presunúť do kozla 😀

inak mne sa v poslednej dobe najviac páči v šangaji, v sobotu 😀

zuzu13
autor
18. jan 2009

lenka, ja som bola v 69...no a max. spokojnost...v sanghaji som bola parkrat ...ale je to od ruky...ale v sobotu som tam nebola... 😅