Stretnutie mamičiek v Martine. Pridáte sa?

zuzu13
7. aug 2007

Leto nám pomaličky končí a tak by bolo dobré aby sme sa stretli...
Takže milé "kobylky", čakám na vaše názory 😀 😀 😀

zuzu13
autor
24. apr 2009

xixixi.... 😀

zuzu13
autor
26. apr 2009

jajajaaaaj.....kym sa dohodneme aj vyschneme.... 😒

😀 😀 😀

lenkamt
27. apr 2009

vo štvrtok je v strojári 80-90roky 😉 😉 😉 ja by som šla 😉 😀

zuzu13
autor
27. apr 2009

lenka, hmmm....opýtam sa doma 😀 😀 😀 či ma pustia 😀 😀 😀

nicolmt
27. apr 2009

ha! este ze lenku mame 😀 no tie roky boli dobre 😀 😀 😀 dufam ze tam ale aj budu taky co si ich pamataju 😝 😀
ja som hladine depky (dako sa mi lame zdravie trochen 😝) ...takze by mi to aj bodlo 😀 teda ak sa z nej vyhrabem 😝

zuzu13
autor
27. apr 2009

nicol...neboj...nieco vymyslime.... 😉 nech si a aj sme zdrave....mali by sme sa riadne...... 😅 zabavit 😀 😀 😀 😀

lenkamt
27. apr 2009

ja som prišla v sobotu o 5.00 😀 ja som zdravááááááááááááááá 😀 a akože také že najprv miešané drinky v compolitane, potom pivo, pivo, tatranský čaj, pivo, červené víno a de luxe 😀 😀 😀 juchú chýba mi gombička na topánke 😀

zuzu13
autor
28. apr 2009

....kym sa dohodneme....aj vyschnem ☹

lenkamt
28. apr 2009

a kto chce vlastne ísť? len my dve? 😕 a možno Nicol? 😵 😀 nejako málo 😠

zuzu13
autor
29. apr 2009

ja ti už ani neviem.... 😀 ale na disco nejdem určite....a stretko? no asi ho odložíme a dáme si stretnutie pri pivku len tak....poobede...s deťmi 🙂 náhodne....

bibinka
29. apr 2009

náhody sú najlepšie, aj atmosféra je potom uvoľnenejšia 😀

na budúci týždeň vo štvrtok by som na pivko na Ľadoveň zašla, kde sa kočky ľadovenčanky stretávate, v Terke,Sviečke alebo v Áčku? aj doobedu aj poobede,je mi to fuky fuk 😀

zuzu13
autor
29. apr 2009

bibinka, ok...vo štvrtok ťa čakáme na Ľadovni 😉

lenkamt
29. apr 2009

doobedu aj poobede 😀

bibinka
29. apr 2009

tak si dáme ráno scuka a do večera budem zrytá jak sviňa 😀 😀 😀 😀 , ale neva,hádam ma odnesiete 😀

zuzu13
autor
29. apr 2009

bibinka, odnesieme...nemaj boja 😉

ivkamt
30. apr 2009

Ahoj maminky.Chcela by som Vám ponúknuť naše zariadenie pre Vaše prípadné stretnutie.Naša rodina už pár rôčkov prenajímame krásnu chalúpku a súkromie tu unás v turčianskej kotline/ideálne postredie na prechádzky, oddych a relax/ a tento rok sme sa rozhodli zamerať naše zariadenie na malé detúrence/Nakoľko aj ja jedno šidlo mám a na Slovensku nieje moc zariadení takéhoto typu a ked, tak sú dosť finančne náročné../V týchto dňoch sa u nás dobuduváva pekné detské ihrisko s pieskoviskom a celkovo upravujeme prostredie tak, aby sa tam detičky s rodičmi cítili dobre.K dispozícií je aj záhradné sedenie s krbom, pinpongový stôl, backbinton, 2 detské prenostné posielky, vanička ...Naša ubytovacia kapacita je dohromady 12 dospelých ľudí + detičky...Ubytovanie je možne v dvoch zariadeniach.
1. je krásna zrekonštruovaná, drevenička /dve samostané izby - dohromady 5 lôžok/ pre neiekoho by mohlo byť nevýhodou, že WC a kúpeľňa nieje priamo v nej, / ked sme ju prerábali nechceli sme narušiť jej "čaro" a dali sme to radšej hneď vedľa/
2.novopostavené súkromie, ktoré je samozrejme na tom istom pozemku - kapacita 7 dospelých ľudí
Po dobu pobytu Vám bude kedykoľvek k dispozicií starší manželský pár, torý má svoj privát na prízemí súkromia. Na cene by sme sa mohli dohodnúť podľa dĺžky pobytu a počtu osôb.
Ak by ste mali nejaké dotazy, prípadne pripomienky, tak rada na všetko odpoviem..Pekný dník

matamb
30. apr 2009

Ahoj Ivamt,ja som tiez z Mt a zaujala ma Tvoja ponuka.Kde sa ta isto rozkosna chalupka nachadza?

matamb
30. apr 2009

najde sa nejaka mamicka,ktora ma chut na prechadzky,nakupy,mensie tury so svojou ratolestou?Moja Nellinka ma 10mesiacov a je veelmi spolocenska,takze si takto hladame aj kamaratku

bibinka
30. apr 2009

všetkýýýýýý 🙂

matamb
30. apr 2009

Hmm,ale ja to myslim vazne....vonku byva krasne a mne uz byva smutno prechadzat sa samej...

zuzu13
autor
1. máj 2009

matamb....prid medzi nas na regiony 😉

nicolmt
1. máj 2009

my sa zatial nechmelovo poctivo stretavame (neplanovane) na ladovenskom ihrisku 😀 vsak leni a adi 😉

bibinka
1. máj 2009

a nosíte si nejaké skladacie stoličky? Alebo ako všetky maminy poslušne behajú za deťúrencami? 😀 😀 😀 My keď sme tam boli, tak som si predstavovala, že si niekam sadnem a decká sa budú preliezať...hoooo, omyl, lietala som za nimi ako tajfún, lebo išli zásadne rôznymi smermi 😀 😀 😀

nicolmt
1. máj 2009

bibi no hadam si nemyslis ze tam budes dakedy sediet 😝 😀 😀 lavicky tam sice uz su..ale presuvame sa poctivo kam deti zavanie 😝

bibinka
1. máj 2009

nicol - fakt tam dali lavičky? No tak to treba ísť vždy jedno dieťa a dvaja dospelí- jeden sedí, druhý lieta ako kométa za deckom 😀 😀 😀 😀

zuzu13
autor
2. máj 2009

bibi, lavicky su, bufet sa planuje 😀 😀 😀 ...ale nie....bufet urcite nebude....to si robim zarty...ale dufam, ze sa konecne budem aj ja s vami cez tyzden stretavat aj doobeda.... 🙂 kludne aj v meste.... 😀

nicolmt
2. máj 2009

zuzu mi sa poctivo poobede...ba az k veceru...po 17tej je ihrisko nase 😝 😀 takze sa nevyhovaraj, zbal dieta a prid 😉

zuzu13
autor
2. máj 2009

nicol, ved sa nevyhovaram...prave naopak...pisem ze uz aj doobeda sa mozem stretavat 😀

bibinka
3. máj 2009

zuzu- fakt? a čo ty už nepracuješ? 😲 alebo robíš na svoje triko? 😀

zuzu13
autor
3. máj 2009

bibi...ja som uz len na MD 😉 ...som stastne nezamestnana 🙂