• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretnutie Missediek

11. júla 2008 
Babule. POznáme sa naozaj dlho a nejak sa nemôžeme dokopať ku stretnutí. Chcela by som sa podujeť na organivaní stretávky. Kedže sa ako viete k netu dostávam len tak málo bola by som rada keby ste sa mi ozvalali na môj mail: cucuska@post.sk a napísali čo na to. kľudne píšte aj tu. ja sem zas o týždeň prídem a dám to suma sumárum dohromady.
Takže po prvé potrebujem vedieť od tehuliek a aj netehuliek ako sa cítite a či môžete. Miesto vybarieme až potom keď si dáme dohromady koľko bábuliek a zkade sa dostaví.
Tešim sa a ja to do konca veru dotiahnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2007 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som za stretkoo a citim sa vyborne. KAzdu vas vystiskam a budem Vam chytat brusina aby sa aj na mna nalepilo. ale prosm Vas, pluvat na mna nemusiiite..... :grinning: .
10. sep 2007 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez este vladzem,len casto cikam,tak ma prosim nenechajte 5 hodin cestovat :wink: A velmi sa tesim :slight_smile:
10. sep 2007 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som sa rada stretla, aj ked som uplne nova... :wink:
10. sep 2007 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, super nápad... som za..... :slight_smile:
10. sep 2007 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sice som tiez pomerne cerstva, ale tiez sa velmi rada s vami stretnem aj osobne. :grinning:
10. sep 2007 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja ceeeem :wink:
Domka budeme na konci oktobra...teda ak na mna pockate :dizzy_face:
10. sep 2007 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja pridem.. teda my :grinning:
10. sep 2007 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky :wink:

cucušik: som rada, že ste aj s drobčekom v poriadku:O) jasné, že to dotiahnete spolu do zdarného konca, držím palce :O)))))

ja by som vás tiež veeeľmi rada všetky poznala aj osobne, no obávam sa, že už to asi nestihnem. a neviem, či by som sa aj odhodlala sama cestovať niekam ďalej, keby to bolo aj v októbri. no nevadí, potom mi porozprávate ako bolo :dizzy_face:
verím, že sa vás väčšina stretne :slight_smile:
10. sep 2007 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asne cucka IDEMale ked budme s malym za vodou teda ked sa preklenieme do 4mesiaca ak ma teda pockate :slight_smile:
10. sep 2007 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucus, ze 21.tt strasne to leti, uzivaj si to - je to najkrajsie obdobie bez starosti - tak rada by som vas vsetky rada videla :wink: cucus, svetlus, lossik, kubko, evelyin, keikei, mm1, veva, trpezliva, vilka, nevesta ... prepacte na koho som zabudla :sweat_smile: - ale Ninuska by musela ist so mnou - teda ja som tu uz nestihla a ako pise keikei - ved mi porozpravate :wink:
11. sep 2007 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babule no davam to dohromady a verim že najdeme kompromis :grinning: :grinning: :grinning: stále na tom upenlivo pracujem -me- :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2007 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej, ahoj cucus, ako prebieha tehu? :dizzy_face:
Strasne davno som Ta tu nevidela......
12. sep 2007 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cucus, keď to bude na rozumnom mieste, v rozumnom čase, určite sa zúčastním. :slight_smile:
12. sep 2007 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tiez by som rada zasla na stretko a pokecala o vsetkom moznom i nemoznom
12. dec 2007 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj. no stretko bolo v septembri. ale urcite sa radi este stretneme :slight_smile:. prid medzi nas do temy missediek.
12. dec 2007 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak co baby?kedy bude dalsie stretko??????
6. feb 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zeby 19.7. o 15.00 Aupark Mekac? :slight_smile:
3. júl 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tisko zavidim .Hned by som s vami na stretko sla :slight_smile:
10. júl 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahooooooooooooooj mám pre Vás prekvapko: AJ MY IDEME NA STRETKO 19.7. do MEkáču. ž sa na vás všetky moc moc moc tešime aj spolu s Emkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BAAAAAAAAAAAABYYYYYYYYYYYYY, NEJEDZTE MEKÁC, MOJ DRAHý TAM MAL DNES PLESEEEEN. FUUUUJ
11. júl 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok