Stretnutie Missediek

cucuska
10. sep 2007

Babule. POznáme sa naozaj dlho a nejak sa nemôžeme dokopať ku stretnutí. Chcela by som sa podujeť na organivaní stretávky. Kedže sa ako viete k netu dostávam len tak málo bola by som rada keby ste sa mi ozvalali na môj mail: cucuska@post.sk a napísali čo na to. kľudne píšte aj tu. ja sem zas o týždeň prídem a dám to suma sumárum dohromady.
Takže po prvé potrebujem vedieť od tehuliek a aj netehuliek ako sa cítite a či môžete. Miesto vybarieme až potom keď si dáme dohromady koľko bábuliek a zkade sa dostaví.
Tešim sa a ja to do konca veru dotiahnem 😀 😀 😀 😀 😀

svetluska.p
10. sep 2007

ja som za stretkoo a citim sa vyborne. KAzdu vas vystiskam a budem Vam chytat brusina aby sa aj na mna nalepilo. ale prosm Vas, pluvat na mna nemusiiite..... 😀 .

veva1
10. sep 2007

ja tiez este vladzem,len casto cikam,tak ma prosim nenechajte 5 hodin cestovat 😉 A velmi sa tesim 🙂

smejko1
10. sep 2007

Ja by som sa rada stretla, aj ked som uplne nova... 😉

mm1
10. sep 2007

jasne, super nápad... som za..... 🙂

sloniiicek
10. sep 2007

sice som tiez pomerne cerstva, ale tiez sa velmi rada s vami stretnem aj osobne. 😀

vilkakatka
10. sep 2007

Aj ja ceeeem 😉
Domka budeme na konci oktobra...teda ak na mna pockate 😵

trpezliva
10. sep 2007

aj ja pridem.. teda my 😀

keikei
10. sep 2007

ahoj babulky 😉

cucušik: som rada, že ste aj s drobčekom v poriadku:O) jasné, že to dotiahnete spolu do zdarného konca, držím palce :O)))))

ja by som vás tiež veeeľmi rada všetky poznala aj osobne, no obávam sa, že už to asi nestihnem. a neviem, či by som sa aj odhodlala sama cestovať niekam ďalej, keby to bolo aj v októbri. no nevadí, potom mi porozprávate ako bolo 😵
verím, že sa vás väčšina stretne 🙂

loss
10. sep 2007

asne cucka IDEMale ked budme s malym za vodou teda ked sa preklenieme do 4mesiaca ak ma teda pockate 🙂

vedvies
11. sep 2007

cucus, ze 21.tt strasne to leti, uzivaj si to - je to najkrajsie obdobie bez starosti - tak rada by som vas vsetky rada videla 😉 cucus, svetlus, lossik, kubko, evelyin, keikei, mm1, veva, trpezliva, vilka, nevesta ... prepacte na koho som zabudla 😅 - ale Ninuska by musela ist so mnou - teda ja som tu uz nestihla a ako pise keikei - ved mi porozpravate 😉

cucuska
autor
12. sep 2007

babule no davam to dohromady a verim že najdeme kompromis 😀 😀 😀 stále na tom upenlivo pracujem -me- 😀 😀 😀

elenita
12. sep 2007

Jej, ahoj cucus, ako prebieha tehu? 😵
Strasne davno som Ta tu nevidela......

evelyin
12. sep 2007

Cucus, keď to bude na rozumnom mieste, v rozumnom čase, určite sa zúčastním. 🙂

mery.maja
12. dec 2007

Ahojte tiez by som rada zasla na stretko a pokecala o vsetkom moznom i nemoznom

svetluska.p
12. dec 2007

ahooj. no stretko bolo v septembri. ale urcite sa radi este stretneme 🙂. prid medzi nas do temy missediek.

petruci6
6. feb 2008

tak co baby?kedy bude dalsie stretko??????

petruci6
3. júl 2008

tak zeby 19.7. o 15.00 Aupark Mekac? 🙂

bianca
10. júl 2008

tisko zavidim .Hned by som s vami na stretko sla 🙂

cucuska
autor
11. júl 2008

ahooooooooooooooj mám pre Vás prekvapko: AJ MY IDEME NA STRETKO 19.7. do MEkáču. ž sa na vás všetky moc moc moc tešime aj spolu s Emkou 😀 😀 😀 😀 😀

bershka
11. júl 2008

BAAAAAAAAAAAABYYYYYYYYYYYYY, NEJEDZTE MEKÁC, MOJ DRAHý TAM MAL DNES PLESEEEEN. FUUUUJ